Skuteczne odzyskiwanie długów

Skuteczne odzyskiwanie długów

Jak odzyskać dług? Co zrobić, kiedy dłużnik zwleka z oddaniem pieniędzy, a wszelkie próby wpłynięcia na niego okazują się nieskuteczne? W takiej sytuacji warto postawić na profesjonalne odzyskiwanie długów. Kancelaria Ultimatum mająca pozytywne opinie oferuje naszą pomoc wszystkim tym, którzy czekają na zwrot należności.

Przeprowadzimy proces windykacji, czyli dochodzenia roszczeń w celu odzyskania długu. Jeśli skorzystasz z naszych usług, poprosimy Cię o podpisanie umowy ze wskazaniem najważniejszych informacji: danych dłużnika, podstawy do odzyskania należności, jej kwoty i ewentualnych odsetek, oraz numeru konta do przelewania odzyskiwanych pieniędzy. Prawnicy z biuro Kancelaria Ultimatum mogą przypuszczać w momencie, gdy umowa zostanie zawarta, będziemy mogli zacząć kontaktować się z dłużnikiem. Na początku postaramy się poznać przyczynę powstania zadłużenia. Jeśli spowodowane jest ono wyłącznie złą wolą dłużnika, przystąpimy do windykacji przedsądowej. Jeśli okaże się, że dłużnik nie przejawia złej woli, ale ma problemy finansowe, zaproponujemy windykację układową. Bez względu na przyczyny, które spowodowały zadłużenie, już na tym etapie postaramy się zidentyfikować składniki majątku dłużnika, tak by nie mógł go ukryć w obawie przed jego utratą na rzecz spłaty długu.

Zakres naszych działań obejmuje między innymi takie czynności jak przesyłanie wezwań do zapłaty, telefoniczne negocjacje, ustalanie harmonogramu spłat długu, dlatego Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne. W większości przypadków metody windykacji miękkiej sprawdzają się bardzo dobrze, jednak istnieje grono bardziej opornych na pertraktacje i ugody dłużników, którym należy zagrozić poważniejszymi sankcjami – wówczas przechodzimy do twardej windykacji. Wobec takich trudnych w kontakcie dłużników, którzy długotrwale opóźniają spłaty zadłużenia, można przeprowadzić poprzez Kancelaria Ultimatum postępowanie sądowe lub egzekucyjne, w niektórych przypadkach także karne. W takich sytuacjach staramy się o uzyskanie tytułu wykonawczego, czyli nakazu zapłaty lub wyroku. Jeśli uzupełni je klauzula wykonalności, może być to już podstawa do egzekucji komorniczej.

W większości przypadków informują specjaliści z Kancelaria Ultimatum, że nie jest to jednak konieczne. Jak podają wyniki badań analizujących krajowy rynek wierzytelności, skuteczność windykacji miękkiej (polubownej) prowadzonej przez firmy zajmujące się windykacją, sięga nawet do 70%, z czego 45% spłat zadłużenia pojawia się po przesłaniu informacji o możliwości umieszczenia wpisu w ewidencji dłużników. Nasze wyniki są jeszcze wyższe – przekonaj się sam, jak szybko pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: Opinie o Kancelaria Ultimatum


Kancelaria Ultimatum


Kancelaria Ultimatum w Oferteo.pl