Prowizja 5% od sukcesu.

kancelariaultimatum.pl

Jakie opinie ma Kancelaria Ultimatum ⭐

Opinie są wiarygodne i pochodzą od zweryfikowanych osób, które korzystały z usług tejże firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum opinie, która pomogła szerokiej publiczności potrzebującym osobom.

Kancelaria Ultimatum -  Warszawa
kancelaria ultimatum oferteo

Z jakimi problemami borykają się potencjalni odbiorcy ⭐ usług windykacyjnych ⭐ nie tylko w Kancelaria Ultimatum opinie, ale także na całym rynku?

Nie od wczoraj wiadomo, że branża windykacyjna nie należy do najprostszych, dlatego trzeba być czujnym w momencie wybierania takowej firmy windykacyjnej. Idealnym sposobem poprawiającym bezpieczeństwo i komfort osoby zamawiającej usługę windykacyjną od Kancelaria Ultimatum opinie wzorowe w kontekście skutecznych działań windykacyjnych. Możemy się skusić na nutkę, a nawet tylko odrobinę wiarygodnych opinii sięgając do serwisu przedstawiającego sprawdzony i aktualny ranking wszystkich firm windykacyjnych, który został przygotowany w roku 2019 i cały czas na bieżąco jest aktualizowany.

Kto może zgłosić się do Kancelarii Ultimatum?

Każdy może zadzwonić lub napisać do Kancelaria Ultimatum kto ma problem z odzyskaniem długu – czasami w pojedynkę bez fachowej pomocy zajmie przeciętnemu Kowalskiemu kilkadziesiąt lat zanim dojdzie do tego co ta firma może dojść w  mgnieniu oka.

Ile trzeba mieć pieniędzy żeby Kancelaria Ultimatum opinie chciała z nami rozmawiać?

Kancelaria odzyskiwania należności finansowych o nazwie Ultimatum nie pobiera opłat początkowych czyli na tzw. START nie potrzebujesz ani jednego grosika. Dodamy, że inne firmy za sam START chcą po kilka tysięcy złotych, więc pod tym względem Kancelaria Ultimatum jest nie do przebicia.

Czy Kancelaria Ultimatum ma doświadczenie i czy można spokojnie spać wiedząc, że sprawy posuwają się do przodu?

Tak, wszyscy Klienci Ultimatum są obsługiwani przez doświadczonych profesjonalistów pod czujnym okiem panów: Nurowicz oraz jego biznesowy partner pan Marcin Protaziński, więc spać spokojnie możemy mając pewność, że się wyśpimy.

Jakie sprawy obsługuje Kancelaria Ultimatum z zakresu krajowej windykacji należności wierzytelności?

Zajmują się wszystkimi rodzajami długów tj. windykacja  faktur za usługi i dostawy, umów pożyczki, umów najmu lokalu, umów zawartych ustnie, skomplikowanych umów o pracę, niewykonania różnorakich umów, wszelkiego rodzaju zaliczek, kar umownych w Kancelaria Ultimatum opinie, spraw pokomorniczych, spraw przedawnionych, często spotykanych zapisów niedozwolonych, opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych, spraw rozwodowych i alimentacyjnych oraz wszystkich innych których nie ma na liście, a są długami. Jeśli nie wiesz jeszcze jakie biur windykacyjne wybrać odwiedź obowiązkowo Ranking Windykacja gdzie można poczytać opinie o kancelariach windykacyjnych.

Oceny i opinie o Kancelaria Ultimatum:

Zamieszczone w ostatnim czasie oceny i opinie o firmie Kancelaria Ultimatum:

Bardzo polecam usługi Kancelarii Ultimatum - są skuteczni i rzetelni w swoich działaniach. Korzystanie z usług firmy windykacyjnej okazało się dla mnie dużym wsparciem w sytuacji finansowej. Firma potrafiła dostosować strategię windykacyjną do specyfiki mojego przypadku, co było dla mnie istotne.

5,0 rating
27 stycznia 2024

Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która wykazuje się doskonałą skutecznością w odzyskiwaniu należności. Ich zespół jest bardzo zaangażowany i skutecznie radzi sobie z trudnymi przypadkami. Transparentność w ustalaniu kosztów usług przez firmę windykacyjną zasługuje na pochwałę. Jestem wdzięczny Kancelarii Ultimatum za ich zaangażowanie i pomoc w trudnym okresie mojego życia. Doskonała znajomość technik psychologicznych w negocjacjach z dłużnikami. Firma windykacyjna potrafiła skutecznie wykorzystać różne kanały komunikacji w kontakcie z dłużnikami. Kancelaria Ultimatum działa rzetelnie i zawsze w interesie klienta, co sprawia, że można jej zaufać w każdej sytuacji.

Krystian

Moje doświadczenie z Kancelarią Ultimatum było bardzo pozytywne, szybko i sprawnie rozwiązali moje problemy z długami. Cenię sobie fakt, że firma aktywnie poszukuje rozwiązań ukierunkowanych na porozumienie z dłużnikiem. Współpraca z firmą windykacyjną była dla mnie bezproblemowa, a procedury były przeprowadzane sprawnie.

5,0 rating
24 stycznia 2024

Doświadczenie Kancelarii Ultimatum w obszarze windykacji jest imponujące. Działają szybko i skutecznie, zawsze dbając o dobro klienta. Firma windykacyjna posiadała aktualną wiedzę z zakresu prawa, co wpływało na skuteczność podejmowanych działań. Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i rzetelnie, zawsze traktując klientów z szacunkiem i zrozumieniem. Skuteczność w egzekwowaniu należności w przypadku długów z umów leasingowych samochodów. Jako klient czułem się zawsze traktowany poważnie, co było dla mnie istotne w procesie windykacji. Moje doświadczenie z Kancelarią Ultimatum było bardzo pozytywne – szybko i skutecznie rozwiązali moje problemy z długami.

Hieronim

Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem spokój ducha, wiedząc, że moje sprawy finansowe są w dobrych rękach. Firma windykacyjna wykazała się dużym profesjonalizmem w kontakcie z dłużnikami, co pomagało uniknąć konfliktów. Firma windykacyjna wykazała się dużą wiedzą praktyczną, co miało wpływ na skuteczność działań podejmowanych w mojej sprawie.

5,0 rating
20 stycznia 2024

Bardzo zadowolony z usług Kancelarii Ultimatum. Profesjonalne podejście, klarowna komunikacja i skuteczne rozwiązania sprawiają, że polecam tę firmę z czystym sumieniem. Skuteczność firmy w odzyskiwaniu długów przekroczyła moje początkowe oczekiwania. Pracownicy firmy byli zawsze gotowi wysłuchać moich uwag i odpowiedzieć na pytania dotyczące postępu sprawy. Usługi Kancelarii Ultimatum są warte każdej wydanej złotówki – naprawdę warto skorzystać z ich pomocy. Profesjonalne doradztwo w zakresie minimalizacji ryzyka przyszłych długów dla klientów. Skuteczność firmy w negocjacjach warunków spłaty z dłużnikami była imponująca. Obsługa klienta w Kancelarii Ultimatum zasługuje na najwyższe pochwały – zawsze służą pomocą i radą.

Gerard

Profesjonalizm i skuteczność Kancelarii Ultimatum są niezaprzeczalne - są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi przypadkami. Zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają rzetelnej i skutecznej pomocy w odzyskiwaniu długów. Jako klient czułem się zawsze dobrze poinformowany o wszystkich krokach podjętych przez firmę w procesie windykacji.

5,0 rating
14 stycznia 2024

Kancelaria Ultimatum jest godna zaufania. Ich transparentność w procesie windykacji, a także regularne aktualizacje sprawiają, że klient zawsze jest dobrze poinformowany. Firma windykacyjna potrafiła działać zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, co jest jej dużym atutem. Kancelaria Ultimatum potrafi podejść do każdego klienta indywidualnie, co sprawia, że czujesz się doceniony i zrozumiany. Dbałość o edukację klienta w zakresie najlepszych praktyk w windykacji. Firma windykacyjna działała z poszanowaniem zasad etyki, co przekładało się na pozytywny odbiór jej działań. Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Kancelarii Ultimatum są niezaprzeczalne – widać, że naprawdę dbają o dobro klienta.

Szczepan

Obsługa klienta w Kancelarii Ultimatum jest na najwyższym poziomie, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Firma windykacyjna potrafiła skutecznie negocjować warunki spłaty, dostosowując się do sytuacji finansowej dłużnika. Wysoka skuteczność firmy w odzyskiwaniu długów sprawiła, że poleciłem ją także moim znajomym.

5,0 rating
8 stycznia 2024

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to dla mnie czysta przyjemność. Szybkość reakcji na moje potrzeby i skuteczność w rozwiązywaniu problemów sprawiają, że są numerem jeden na rynku windykacyjnym. Dzięki firmie windykacyjnej udało mi się odzyskać środki, które wydawały się już stracone. Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się wyjść z długów i zacząć na nowo – jestem im za to ogromnie wdzięczny. Skuteczna windykacja w obszarze niewypłacalności spółek akcyjnych. W trakcie współpracy z firmą windykacyjną otrzymałem fachowe doradztwo w kwestiach związanych z odzyskiwaniem długów. Kancelaria Ultimatum potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach finansowych – są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Bogumił

Bardzo profesjonalne podejście do klienta - Kancelaria Ultimatum zasługuje na uznanie. Firma posiadała solidną wiedzę z zakresu prawa i procedur windykacyjnych, co miało istotny wpływ na efektywność jej działań. Śledzenie postępu sprawy było dla mnie ułatwione dzięki regularnym raportom i informacjom przesyłanym przez firmę.

5,0 rating
30 grudnia 2023

Profesjonalizm i skuteczność to cechy, które wyróżniają Kancelarię Ultimatum. Polecam tę firmę wszystkim przedsiębiorcom poszukującym solidnego partnera w obszarze windykacji. Firma windykacyjna potrafiła skutecznie działać w różnych branżach, co świadczy o jej wszechstronności. Kancelaria Ultimatum działa zgodnie z prawem i etyką, co daje klientom pewność, że ich sprawy są w bezpiecznych rękach. Ochrona przed próbami ukrywania majątku przez dłużników. Firma zachęcała mnie do aktywnego udziału w procesie windykacji, co czyniło mnie bardziej świadomym klientem. Kancelaria Ultimatum to firma, na której można polegać, kiedy naprawdę potrzebujesz wsparcia w uregulowaniu swoich finansów.

Sebastian

Kancelaria Ultimatum potrafiła skutecznie radzić sobie z trudnymi przypadkami. Pozytywnie oceniam sposób, w jaki firma komunikuje się z klientem, informując regularnie o postępie w odzyskiwaniu długu. Bardzo doceniam profesjonalizm firmy w działaniach windykacyjnych, co przekładało się na szybkość rozstrzygania spraw.

5,0 rating
21 grudnia 2023

Kancelaria Ultimatum wykazuje się dużą elastycznością i gotowością do dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. To sprawia, że współpraca z nimi jest bardzo komfortowa. Elastyczne podejście firmy do indywidualnych sytuacji klientów sprawiło, że czułem się traktowany indywidualnie. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto potrzebuje pomocy w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych. Skrupulatność w monitorowaniu zmian w regulacjach prawnych dotyczących windykacji. Firma windykacyjna potrafiła efektywnie korzystać z nowoczesnych technologii, co wpływało na szybkość postępu sprawy. Ich profesjonalizm i skuteczność sprawiają, że Kancelaria Ultimatum wyróżnia się na tle innych firm windykacyjnych.

Hubert

Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum - profesjonalne podejście i skuteczne odzyskiwanie długów. Firma windykacyjna skupiała się nie tylko na odzyskiwaniu długu, ale także na utrzymaniu pozytywnego wizerunku klienta w trakcie procesu. Działania firmy były zawsze zgodne z etyką i normami obowiązującymi w branży windykacyjnej.

5,0 rating
15 grudnia 2023

Doświadczenie i wiedza praktyczna pracowników Kancelarii Ultimatum są imponujące. Są w stanie skutecznie radzić sobie z różnorodnymi sytuacjami w procesie odzyskiwania długów. Firma aktywnie współpracowała z innymi podmiotami, co przyspieszało proces windykacyjny. Współpraca z firmą windykacyjną była dla mnie korzystna nie tylko finansowo, ale także psychologicznie. Działania Kancelarii Ultimatum są transparentne i klarowne, co sprawia, że można mieć pełne zaufanie do ich usług. Profesjonalne zarządzanie procesem windykacyjnym przy zachowaniu optymalnego tempa postępowania. Współpraca z firmą windykacyjną przekonała mnie, że profesjonalne podejście do odzyskiwania długów może znacząco poprawić sytuację finansową. Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem spokój ducha i pewność siebie, wiedząc, że moje problemy finansowe są w dobrych rękach.

Benedykt

Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która pomogła mi uporać się z trudnościami finansowymi. Pracownicy firmy byli zawsze rzetelni i kompetentni, co przekładało się na moje zaufanie do ich działań. Firma windykacyjna zdobyła moje zaufanie poprzez skuteczność w przypadku trudnych do odzyskania długów.

5,0 rating
7 grudnia 2023

Kancelaria Ultimatum działa w sposób transparentny, dostarczając klientowi wszelkich niezbędnych informacji na bieżąco. To sprawia, że można mieć pełne zaufanie do ich działań. Jako klient Kancelarii Ultimatum, cenię sobie nie tylko ich profesjonalizm, ale także empatyczne podejście do sprawy. Zawsze czułem się odpowiednio zrozumiany i obsłużony na najwyższym poziomie. Firma potrafiła efektywnie radzić sobie z opornymi dłużnikami, co było dla mnie dużym zaskoczeniem i satysfakcją. Kancelaria Ultimatum potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach finansowych. Precyzyjne analizowanie ryzyka przed wszczęciem postępowania sądowego. Firma była bardzo skrupulatna w analizie dokumentacji związanej z moją sprawą, co miało wpływ na skuteczność jej działań. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto potrzebuje wsparcia w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych.

Wincenty

Z pełnym przekonaniem i satysfakcją chciałabym podzielić się moim entuzjastycznym doświadczeniem z korzystania z usług Kancelarii Ultimatum. Ich profesjonalne podejście do sprawy, skuteczność i błyskawiczna realizacja procesu windykacji sprawiły, że uważam tę firmę za godną polecenia.

5,0 rating
30 listopada 2023

Bez ich wsparcia prawdopodobnie nadal walczyłabym o odzyskanie moich pieniędzy od dłużnika.
Sama próbowałam uregulować sprawę z zadłużoną osobą przez dwa długie lata, jednak bezskutecznie. W momencie, gdy skorzystałam z usług Kancelarii Ultimatum, sytuacja uległa diametralnej zmianie. Zaledwie cztery tygodnie po powierzeniu im sprawy, cała należność powróciła na moje konto. To niewątpliwie dowodzi nie tylko ich fachowości, ale również skuteczności w rozwiązywaniu trudnych przypadków windykacyjnych.
Gdyby nie zaangażowanie i profesjonalizm specjalistów z Kancelarii Ultimatum, prawdopodobnie dłużnik wciąż unikałby odpowiedzialności. Ich skuteczna interwencja pozwoliła mi odzyskać środki w tempie, którego sama bym się nie spodziewała. Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej kancelarii każdej osobie borykającej się z podobnym problemem. To nie tylko pomoc w odzyskaniu finansów, lecz również gwarancja profesjonalnego podejścia i satysfakcji z efektów współpracy. Kancelaria Ultimatum to zdecydowanie pierwszy wybór w dziedzinie windykacji!

Romualda

Otrzymałem pomoc ze strony Kancelarii Ultimatum w odzyskaniu moich pieniędzy od klienta, z którym wcześniej miałam znaczne problemy. Pierwszy raz twierdził, że nie jest mi nic winien, potem unikał kontaktu ze mną, a na końcu zaprzeczał, że mnie zna. Decyzja o skorzystaniu z usług tego biura windykacyjnego okazała się dla mnie kluczowa. Profesjonalizm firmy oraz ich doskonała znajomość dziedziny sprawiły, że udało się odzyskać środki, które inaczej straciłabym na zawsze.

5,0 rating
27 listopada 2023

Z ogromną ulgą chciałabym podzielić się moim doświadczeniem związanych z Kancelarią Ultimatum, które okazało się być kluczowe w procesie odzyskania moich środków od klienta, z którym wcześniej toczyłam trudne negocjacje. Na początku wszelkie próby wyjaśnienia sytuacji i ugody były bezowocne, gdyż klient zaprzeczał długu, a nawet unikał osobistego kontaktu. To było dla mnie nie tylko frustrujące, ale i zagrażające mojej stabilności finansowej.
Decyzja o skorzystaniu z usług Kancelarii Ultimatum okazała się strzałem w dziesiątkę. Od samego początku zauważyłam ich profesjonalizm i zaangażowanie w moją sprawę. Wiedza specjalistyczna oraz skuteczne podejście do windykacji sprawiły, że szybko zaczęły się pozytywne zmiany. Firma nie tylko zidentyfikowała wszelkie niedoskonałości w sprawie, ale również zdecydowanie i skutecznie interweniowała w moim imieniu.
Najbardziej imponujące było dla mnie to, jak sprawnie Kancelaria Ultimatum działała. Odzyskanie moich środków nastąpiło zaskakująco szybko, co dla mnie było dodatkowym wsparciem w trudnym okresie. Ich zaangażowanie i skuteczność przeszły moje najśmielsze oczekiwania, co sprawiło, że zdecydowanie mogę polecić ich usługi każdej osobie borykającej się z podobnym problemem. Kancelaria Ultimatum to nie tylko profesjonalizm, to także nieocenione wsparcie w trudnych sytuacjach finansowych. To była dla mnie nie tylko inwestycja w odzyskanie środków, ale także w spokój ducha. Bez wątpienia, to był najlepszy możliwy wybór!
Kancelaria Ultimatum działała nie tylko fachowo, ale także szybko. Bez ich zaangażowania mój przypadek mógłby zakończyć się znacznie mniej korzystnie. To nie tylko pomoc finansowa, ale również wsparcie, na które mogłam liczyć w trudnych momentach. Bardzo trudno jest mi wyrazić, jak bardzo cenię sobie ich skuteczność i zaangażowanie. Kancelaria Ultimatum to zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu swoich środków!

Marzanna

Cieszę się, że mogłeś doświadczyć skutecznej pomocy dzięki Kancelarii Ultimatum. To zdecydowanie zachęcające, że istnieją firmy, które profesjonalnie zajmują się rozliczeniem z dłużnikami, umożliwiając klientom uniknięcie własnego męczenia się z problematycznymi sprawami finansowymi.

5,0 rating
23 listopada 2023

Kancelaria Ultimatum, dzięki doświadczonym prawnikom o ogromnej wiedzy, zdaje się być w stanie skutecznie rozwiązywać nawet najbardziej złożone sprawy związane z oszustwami finansowymi. Ich dwudziestoletnie doświadczenie na rynku jest imponujące, a skuteczność w radzeniu sobie z zadłużonymi osobami potwierdza ich profesjonalizm.
Współpraca z fachowcami o tak dużym doświadczeniu z pewnością stanowi przyjemność, a uzyskanie zamierzonego celu w najkrótszym możliwym czasie jest bez wątpienia imponujące. Dziękujemy za podzielenie się pozytywnym doświadczeniem i polecamy Kancelarię Ultimatum z czystym sumieniem. Gratulacje również za przyznanie im pełnych 5 gwiazdek!

Anastazja

Kancelaria Ultimatum działa niezwykle profesjonalnie, a dzięki ich zaangażowaniu nie padłam ofiarą utraty znacznej sumy pieniędzy. Jestem głęboko wdzięczna osobom z tego biura windykacyjnego za ich skuteczną pomoc.

5,0 rating
20 listopada 2023

Ich bogate doświadczenie i wsparcie pozwoliły mi skonfrontować się z nieuczciwym kontrahentem, a dzięki ich determinacji udało mi się odzyskać sprawiedliwość.
Prawnicy z Kancelarii Ultimatum to prawdziwi profesjonaliści, których skuteczność w działaniach windykacyjnych jest nie do podważenia. Z pełnym przekonaniem polecam ich usługi każdemu, kto boryka się z trudnościami związanymi z niesolidnymi partnerami handlowymi. Ich umiejętność motywowania dłużników do samodzielnego uregulowania sprawy przed skierowaniem jej na drogę sądową jest godna podziwu.
Kancelaria Ultimatum to zdecydowanie najlepszy wybór dla tych, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w dziedzinie windykacji. Ich stuprocentowa skuteczność, doskonała znajomość prawa i skrupulatne podejście do każdego zlecenia stanowią gwarancję zadowolenia klienta. Polecam z czystym sumieniem.

Ewelina

Z ogromną satysfakcją podkreślam, że Kancelaria Ultimatum, w ciągu zaledwie jednego miesiąca, odzyskała dla mnie kwotę 40 000 zł. Traktuję to osiągnięcie jako niebywały sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że przez pół roku nie udało mi się odzyskać ani złamanego grosza, próbując rozliczyć się osobiście z dłużnikiem. W tym czasie dłużnik unikał odpowiedzialności, a moje własne wysiłki zdawały się być nieskuteczne.

5,0 rating
17 listopada 2023

Po zwróceniu się o pomoc do Kancelarii Ultimatum, sprawy nabrały natychmiastowego tempa. Ich skuteczne działania windykacyjne przyniosły zamierzony rezultat, a pieniądze pojawiły się na moim koncie bankowym dzięki interwencji wobec zadłużonej osoby. To, co w ciągu pół roku było trudne do osiągnięcia, Kancelaria Ultimatum zrealizowała w wyjątkowo krótkim czasie.
Pełen podziwu jestem dla profesjonalizmu i rzetelności Kancelarii Ultimatum. Ich skuteczność w działaniu oraz zdolność do rozwiązywania trudnych spraw windykacyjnych zasługują na najwyższe uznanie. Polecam ich usługi wszystkim, którzy znajdują się w podobnej sytuacji, poszukując profesjonalnego wsparcia.

Zygmunt

W moim przypadku współpraca z firmą windykacyjną Kancelaria Ultimatum przebiegła niezwykle sprawnie i owocnie. Prawnicy reprezentujący to biuro działali szybko i bardzo skutecznie, rozwiązując mój problem związany z rozliczeniem się z dłużnikiem. Efekty ich działań przeszły moje oczekiwania, a moja satysfakcja z osiągniętych rezultatów jest ogromna.

5,0 rating
11 listopada 2023

Nie tylko profesjonalizm, ale także empatia i skuteczność pracowników Kancelarii Ultimatum zasługują na najwyższe uznanie. Z pełnym przekonaniem polecam tych fachowców każdej osobie, która potrzebuje profesjonalnego wsparcia w kwestiach windykacyjnych. Ich zdolność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów sprawia, że są godni zaufania partnerami.
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy z Kancelarią Ultimatum i serdecznie polecam ich usługi wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy w sprawach windykacyjnych.
Współpraca z Kancelarią Ultimatum była dla mnie niezwykle pozytywnym doświadczeniem, charakteryzującym się zarówno sprawnym, jak i owocnym przebiegiem. Prawnicy reprezentujący to biuro wykazali się nie tylko doskonałą znajomością prawa, ale także błyskawiczną i skuteczną reakcją na moje potrzeby związane z rozliczeniem się z dłużnikiem.
Ich profesjonalizm, precyzja w działaniu oraz szybkość podejmowania decyzji sprawiły, że proces rozwiązania mojego problemu przebiegł zaskakująco gładko. Jako klient czułem się pełen zaufania do kompetencji prawników z Kancelarii Ultimatum, a efektywność ich działań przerosła moje oczekiwania.
Z pełnym przekonaniem polecam usługi tych fachowców każdej osobie, która potrzebuje wsparcia w kwestiach windykacyjnych. Ich zaangażowanie, profesjonalizm i zdolność do skutecznego rozwiązywania problemów sprawiają, że są solidnym i godnym zaufania partnerem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z Kancelarią Ultimatum i serdecznie polecamy ich usługi wszystkim, poszukującym profesjonalnego wsparcia w obszarze windykacji.

Stefan

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc w odzyskaniu pieniędzy od byłej żony. Kancelaria Ultimatum to zespół prawdziwych fachowców, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale także cechują się profesjonalizmem i skutecznością, której trudno znaleźć u innych.

5,0 rating
6 listopada 2023

Jestem niezmiernie wdzięczny za nieocenioną pomoc w procesie odzyskiwania środków po rozstaniu z moją byłą żoną. Doświadczeni specjaliści z Kancelarii Ultimatum okazali się niezrównani w swojej dziedzinie, wykazując się dogłębną wiedzą oraz perfekcyjnym opanowaniem swojego fachu. Ich zaangażowanie i skrupulatność w podejściu do sprawy przerosły moje oczekiwania.
Z pełnym przekonaniem i z przyjemnością polecam usługi tego biura windykacyjnego. Ocena maksymalna – 5/5 gwiazdek, to zaledwie wyraz uznania dla doskonałej współpracy. W trakcie procesu odzyskiwania środków nie tylko doświadczenie, ale także profesjonalizm pracowników Kancelarii Ultimatum sprawiły, że czułem się w pełni zaufany i wspierany.
Pozdrawiam serdecznie cały zespół za ich niebywałe zaangażowanie, profesjonalizm oraz efektywność. Dzięki nim zakończyłem tę trudną sprawę z pełnym zadowoleniem i przekonaniem, że wybór Kancelarii Ultimatum był trafioną decyzją.

Eugeniusz

Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie to niezaprzeczalne atuty Kancelarii Ultimatum. Bezkonkurencyjny kontakt z klientem stanowi fundament ich profesjonalizmu. Oferowane przez nich usługi są kompleksowe i cechują się najwyższym standardem.

5,0 rating
1 listopada 2023

W Kancelarii Ultimatum każda sprawa traktowana jest indywidualnie, a zaangażowanie w jej rozwiązanie sięga 100%. Ich skuteczne działania windykacyjne gwarantują osiągnięcie zamierzonego celu w możliwie krótkim czasie.
Z pełnym przekonaniem polecam usługi tych specjalistów. Doświadczenie, profesjonalizm oraz skuteczność działania to cechy, które wyróżniają Kancelarię Ultimatum na tle innych. Jestem wdzięczny osobom z tego biura, które zajmowały się realizacją powierzonego przeze mnie zlecenia. Serdecznie pozdrawiam ich zaangażowanie i profesjonalizm.

Jacek

Bardzo profesjonalnie, szybko i skutecznie realizowane są zlecenia w Kancelarii Ultimatum. Od zgłoszenia siędo nich nie minęła nawet doba, a oni zabrali się już do pracy, co tylko świadczy o ich zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

5,0 rating
20 sierpnia 2023

Otrzymałem bardzo profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie windykacji należnośći. Kancelaria Ultimatum rozwiązuje problemy swoich klientów w sposób kompleksowy, a obsługa jest niezwykle miła. Dzięki działaniom kancelarii, moje pieniądze zostały szybko odzyskane od dłużnika . Z całą pewnością polecam Kancelarię Ultimatum i zapewniam, że nikt się nie zawiedzie na tym biurze windykacyjnym.

Ryszard

Wszelkie powierzony sprawy zostały załatwione szybko i przede wszystkim do końca. Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że zdecydowałem się nawiązać współpracę z Kancelarią Ultimatum.

5,0 rating
16 sierpnia 2023

Kancelaria Ultimatum skutecznie prowadziła trzy różne sprawy na terenie różnych regionów Polski, a wszystkie zakończyły się pełnym sukcesem. W jednym przypadku udało się odzyskać koszty związane z windykacją od dłużnika. Ich zasięg działań obejmuje cały kraj, działając na terenie całej Polski. Zdecydowanie polecam ich usługi i na pewno gdy w przyszłości będę w podobnej sytuacji co miało miejsce niedawno to z całą pewnością zgłoszę się ponownie do tego biura odzyskującego środki finansowe. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

Zbyszek

Najlepsz firma windykacyjna w całym kraju. Tam gdzie inni rozkładają ręce i mówią, że czegoś "nie da się zrobić" to tam Kancelaria Ultimatum zakasa rękawy i bierze się do działania.

5,0 rating
12 sierpnia 2023

Usługa windykacyjna świadczona przez nich jest nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim niezwykle skuteczna. Dzięki ich działaniom, moja firma odzyskała utracone środki w rekordowo krótkim czasie. Szczerze i gorąco polecam tę firmę wszystkim osobom, które zmagają się z problemem dłużników. Warto skorzystać z wsparcia fachowców, aby uniknąć lat długotrwałego starania się o odzyskanie swoich pieniędzy. Bez wahania polecam ich usługi!

Wiesław

Po tym jak straciłem już całą nadzieję na odzyskanie pieniędzy zobaczyłem światełko w tunelu kiedy poznałem Kancelarię Ultimatum i przeczucie mnie nie myliło, bo to biuro windykacyjne okazało się bardzo pomocne i chętnie pomogli mi odzyskac moje pieniędze. POLECAM

5,0 rating
5 sierpnia 2023

Przez wiele miesięcy toczyła się moja sprawa, aż w końcu natrafiłem na Kancelarię Ultimatum. Dzięki ich zaangażowaniu, moje środki zostały skutecznie odzyskane w zaledwie 3 tygodnie. Nie można nazwać tej sprawy łatwą – rozchodziło się o kilkadziesiąt tysięcy złotych, a dłużnik umyślnie unikał odpowiedzialności. Dzięki zdeterminowanym działaniom prawników z Kancelarii Ultimatum udało się odzyskać całość zadłużenia. Mocno podziwiam umiejętności ich zespołu – sposób, w jaki odzyskali mój dług, to prawdziwy majstersztyk. Gorąco polecam nawiązanie współpracy z tą firmą, ponieważ są to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Wszystkim pracownikom Kancelarii Ultimatum chciałbym serdecznie podziękować za ich wysiłek i chęć pomocy mojej osobie. Z poważaniem Eugeniusz.

Eugeniusz

Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne, które specjalizuje się w odzyskiwaniu należności zarówno od osób prywatnych, jak i firm, na terenie całego kraju. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy prawnej w skutecznym odzyskaniu swoich pieniędzy od dłużnika, zdecydowanie powinien skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum. Osobiście gorąco polecam ich usługi i gwarantuję, że nikt nie będzie zawiedziony profesjonalizmem i kompetencjami tych zawodowców.

5,0 rating
29 czerwca 2023

Opinie na temat Kancelarii Ultimatum są pozytywne głównie ze względu na korzystne warunki umowy dla klientów i brak ukrytych kosztów, co przyczynia się do jej doskonałej reputacji. Ważnym atutem Kancelarii Ultimatum jest również całkowity brak wstępnych opłat, co jest ogromnym udogodnieniem dla klientów. Dodatkowo, firma pobiera bardzo niską prowizję, co jest kolejnym pozytywnym aspektem. Może to wydawać się niewielką sprawą, ale dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, taka firma może być zbawieniem. Kancelaria Ultimatum obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy, niezależnie od tego, czy są z dużych miast czy mniejszych miejscowości w całej Polsce to każdy może liczyć na pomoc ze strony tego biura windykacyjnego. Dzięki temu że mają korzystne warunki współpracy to każdy może skorzystać z usług tych wyspecjalizowanych profesjonalistów i liczyć na ich pomoc jakiej oczekuje. Mogę zagwarantować, że nikt nie będzie rozczarowany kompetencjami osób pracujących w Kancelarii Ultimatum.

Urszula

Kancelaria Ultimatum wyróżnia się umiejętnością szybkiego i skutecznego doprowadzenia nawet najbardziej trudnej sprawy do pomyślnego zakończenia. Rzetelnie podejdą do każdej zgłoszonej sprawy, niezależnie od jej aktualnego etapu. Personel jest niezwykle sympatyczny, a obsługa klienta na najwyższym poziomie, przewyższając wiele innych firm windykacyjnych. Teraz, z perspektywy czasu, uważam, że trafiłam na najlepszą możliwą firmę windykacyjną. Szczerze polecam usługi Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
26 czerwca 2023

Gorąco polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum, ponieważ doświadczyłam tam profesjonalnego podejścia i troski o moje potrzeby. Mimo licznych pytań przed rozpoczęciem współpracy, pracownicy biura skrupulatnie odpowiedzieli na wszystkie moje wątpliwości. Co więcej, byłam mile zaskoczona, że nie musiałam wpłacać żadnej zaliczki ani ponosić kosztów za analizę sprawy na samym początku w przeciwieństwie do innych firm, które żądały odemnie kilku tysięcy złotych na wstępie tylko za weryfikację dłużnika, Kancelaria Ultimatum nie pobierała żadnych opłat. Jestem przekonana, że fachowcy z tej kancelarii zasługują pod każdym względem na pozytywne opinię. Mi bardzo pomogli i jak ktoś ma taki problem z dłużnikiem jaki ja miałam to polecam odezwać się do prawników z tego biura.

Marianna

Kancelaria Ultimatum zasługuje na ogromne uznanie za szybką i skuteczną interwencję w sprawach związanych z dłużnikami. Ich bezpośrednie działania, bez straty czasu, są niezwykle imponujące. Jest to ogromny atut Kancelarii Ultimatum, ponieważ podejmowane przez nich działania przynoszą efekty już w bardzo krótkim czasie.

5,0 rating
23 czerwca 2023

Jest to profesjonalna firma windykacyjna, która wyróżnia się doskonałym podejściem do klienta. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych kancelarii w kraju. Wykorzystują nowoczesne metody i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie windykacji, co odróżnia ich od konkurencji, która często stosuje przestarzałe i mało skuteczne metody od lat nieużywane. Kancelaria Ultimatum skutecznie zakończyła moją sprawę, przynosząc pozytywne rezultaty. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i śmiało polecam ich jako specjalistów w dziedzinie egzekwowania należności finansowych. Na początku miałam pewne obawy, ponieważ moja sprawa była skomplikowana i wymagała czasu, ale Kancelaria Ultimatum z Warszawy nie zawiodła moich oczekiwań. Gorąco polecam ich usługi wszystkim osobom i firmom, które potrzebują szybkiego odzyskania swoich pieniędzy.

Jolanta

Współpraca z Kancelarią Ultimatum przebiegała wyjątkowo dobrze. Ludzie z ich biura byli bardzo kontaktowi i profesjonalnie prowadzili nasze postępowanie windykacyjne. Gdybyśmy ponownie potrzebowali tego typu usług to z całą pewnością znowu byśmy zgłosili się do Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
20 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum to firma, która zasługuje na podziw. Niezależnie od wysokości długu, czy to 10 000 złotych czy 100 000 złotych, zawsze można liczyć na ich pomoc. Współpracując z Kancelarią Ultimatum, udało nam się odzyskać dług. Życzę każdemu, aby miał okazję spotkać taką przyjazną firmę jak Kancelaria Ultimatum. W sytuacji, gdy ktoś odmawia spłaty długu, jest to bardzo bolesne, szczególnie jeśli zobowiązanie finansowe dotyczy bliskiej nam osoby. Kancelaria nie pobiera opłat na samym początku współpracy, ale dopiero w przypadku sukcesu pobiera niewielką prowizję. Dzięki temu można być spokojnym o kwestie rozliczeniowe, ponieważ jeśli nie odzyskają długu, nie ma konieczności płacenia. Prowizję pobierają jedynie w przypadku osiągnięcia celu, a wysokość tej prowizji można uzgodnić z nimi. Jako zadowolona klientka gorąco polecam Kancelarię Ultimatum.

Stanisława

Polecam Kancelarię Ultimatum. Szybka obsługa, konkretnie i rzeczowo podchodzą do klienta. Szeroki zakres usług pozwala współpracować na wielu płaszczyznach.

5,0 rating
26 kwietnia 2023

Kancelaria Ultimatum ekspresowo zajęła się odzyskaniem długu. Wszystko było zrealizowane rzeczowo z pozytywnym wynikiem dla mojej firmy. Profesjonalne podejście do każdego klienta oraz mocne zaangażowanie w sprawę to atuty tejże firmy windykacyjnej, która jest w każdym calu godna zaufania. Omawiana biuro wierzytelności o nazwie Kancelaria Ultimatum zatrudnia bardzo uczciwych prawników z kulturalnym podejściem do interesantów. Adwokaci tutaj zatrudnieni to najlepsi fachowcy w swoim zawodzie i można liczyć na ich pomoc. Polecam w stu procentach.

Zdzisław

Firma wciąż się rozwija, dopasowując wachlarz swoich usług do zmiennych wymagań rynkowych, mając na celu dobro i finanse swoich klientów. Jestem usatysfakcjonowany z wieloletniej współpracy.

5,0 rating
23 kwietnia 2023

Mają w Kancelarii Ultimatum iście doskonałe podejście do osoby, który właśnie w danym momencie potrzebuje pomocy i fachowej porady, dzięki której będzie można znowu odzyskać nadzieje na lepsze jutro. Kancelaria Ultimatum pomaga począwszy od skompletowania dokumentów, aż po reprezentowanie w instytucjach takich jak np. sąd czy też urzędy. Najlepsza firma windykacyjna z jaką miałem do czynienia. Mają profesjonalne podejście do sprawy. Długi odzyskują szybko, co jest dla wielu osób najistotniejszym aspektem przy tego typu usługach. Osobiście uważam, że KANCELARIA ULTIMATUM jest najskuteczniejszym biurem windykacyjnym spośród wszystkich firm na rynku i zasługuje na maksymalnie pozytywną opinię. Daję ocenę 5/5

Edward

Warunki współpracy jasne i do tego bardzo korzystne dla zleceniodawcy. Kancelaria Ultimatum to niepodważalny lider na rynku firm windykacyjnych.

5,0 rating
17 kwietnia 2023

Miałem niezłe tarapaty finansowe przez mojego nieszczęsnego wspólnika, który po krótkim czasie prowadzenia ze mną firmy jako partner biznesowy stwierdził, że to nie dla niego i zostawił mnie z kredytem oraz wierzycielami na karku. Dobrze, że przyjaciel polecił mi Kancelarię Ultimatum, która pomogła mi wyjść z długów. Dziękuję i oczywiście polecam! Najlepsze biuro windykacyjne nie tylko w stolicy, ale według mnie nie ma drugiej takiej rzetelnej firmy w całym kraju. Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne dlatego że zasłużyła przez 20 lat działalności na każdą rekomendację swoją ciężką i sumienną pracą.

Mietek

Zawsze można liczyć na bardzo dobry kontakt z osobami prowadzącymi sprawę i szybkie działania windykacyjne stąd też Kancelaria Ultimatum jak najbardziej zasługuje na pozytywną rekomendację.

5,0 rating
12 kwietnia 2023

Fachowe podejście do klienta to standard w tej firmie windykacyjnej. Sprawnie pomogli mi w odzyskaniu długu, a nie było to łatwe. Mogę szczerze polecić współpracę z Kancelarią Ultimatum, a opnię wystawiam od siebie jak najbardziej pozytywną. Jeśli zdarzy mi się jeszcze w życiu taka sytuacja jaka miała miejsce to na pewno ponownie chętnie skorzystam z ich usług gdyż jestem bardzo zadowolony z podejścia do mojej osoby jak i całej sprawy oraz finału postępowania windykacyjnego.

Roman

Współpraca przebiegła szybko i skutecznie. Posiadają bardzo dużą wiedzę i działają kompetentnie. Polecam współpracę z tym biurem windykacyjnym.

5,0 rating
25 lutego 2023

Mimo początkowych wątpliwości i niewiary w możliwości tego rodzaju firm, skorzystałem z oferowanych usług przez Kancelarię Ultimatum i z perspektywy czasu nie żałuję w ani jednym procencie. Profesjonalnie podejście i dokładne wytłumaczenie całej sprawy pozwoliło mi wszystko zrozumieć i podjąć wspólne działania, które pozwoliły szybko odzyskać moje pieniądze od zadłużonej osoby. Polecam w 100%

Ksawery

Najlepsi fachowcy na świecie jeśli chodzi o kwestie windykacyjne. Profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie działają. Polecam wszystkim osobom Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
22 lutego 2023

Serdecznie rekomeduję tych spacjalistów od ściągania należności finansowych. Bardzo dobry kontakt, ekspresowe wykonanie zlecenia. Na pewno w przyszłości będę korzystał o ile zajdzie znowu takowa potrzeba. Kancelaria Ultimatum podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, co sprawia, że długi są odzyskiwane w mgnieniu oka. Współpraca z tymi ludźmi to dla mnie przyjemność i zarazem zaszczyt w pełnym znaczeniu tego słowa.

August

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolonym klientem. Polecam każdemu wachlarz usług jakie ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum, a na pewno nikt nie zawiedzie się na tych fachowcach.

5,0 rating
15 lutego 2023

W 100% polecam usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Sprawy są załatwiane od A do Z kompleksowo. Można liczyć na korzystne warunki współpracy. Obsługa klienta w tej firmie jest sympatyczna i profesjonalna – można z nimi swobodnie porozmawiać zarówno twarzą w twarz jak i telefonicznie. Nie warto tracić czas tylko jak najszybciej się do nich zgłosić i dać dokumenty do weryfikacji, a bezpłatnie szybko dadzą znać jakie są możliwości jeśli chodzi o odzyskanie pieniędzy.

Emanuel

Bardzo szybko i rzetelnie działająca firma windykacyjna. Polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
12 lutego 2023

Rekomeduję każdej osobie tą firmę windykacyjną. Ekspresowo załatwiona sprawa. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do sprawy, poczułem się zaopiekowany i miałem realną pomoc w walce z nieuczciwym dłużnikiem. Fajnie, że Kancelaria Ultimatum nie pobiera zaliczki za zajęcie się sprawą, a gdy nie uda się odzyskać pieniędzy to w ogóle nic nie pobierają, więc mają bardzo uczciwe podejście do swoich zleceniodawców stąd też nie pozostaje mi nic innego jak polecić tą firmę windykacyjną wszystkim tym którzy są w potrzebie tak jak i ze mną było.

Nikodem

Warto było zgłosić się do Kancelarii Ultimatum. Uzyskana w tej firmie pomoc prawna pozwoliła na szybkie odzyskanie moich pieniędzy od zadłużonej osoby. Polecam

5,0 rating
27 stycznia 2023

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są najlepsi w całym kraju. Znają się na windykacji jak nikt inny. Do każdego zleceniodawcy podchodzą indywidualnie, co skutkuje powodzeniami w ściąganiu długów. Zaskakująco wysoka skuteczność działania i profesjonalizm na każdym kroku. Jestem zadowolony ze współpracy z Kancelarią Ultimatum. Nie dość, że finalnie odzyskali bardzo szybko moje pieniądze to załatwili za mnie wszelkie formalności gdzie inne firmy żądały ode mnie kilkaset złotych za samą kompletację dokumentów, a tu w cenie to było. Dodatkowo prowizja bardzo niska. Szczerze polecam i pozdrawiam.

Tadeusz z Kielc

W 100% POLECAM Kancelarię Ultimatum wszystkim tym, którzy nie mogą sobie poradzić z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika.

5,0 rating
21 stycznia 2023

Bardzo profesjonalne podejście a wręcz bym powiedział niespotykane w dzisiejszych czasach. Fachowa pomoc prawna z zakresu windykacji należności finansowych i niepowtarzalne wsparcie na każdym etapie postępowania windykacyjnego. U mnie cztery na czteryy sprawy załatwili z wielkim sukcesem i szczęśliwym zakończeniem jakiego pewnie dłużnik nie spodziewał się. Polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM ponieważ owa firma jest niepodważalnym liderem windykacyjnym na rynku krajowym. Jeśli będzie taka sytuacja, że znowu dojdzie mi dłużnik to na pewno jeszcze skorzystam z ich wsparcia ponieważ jestem zadowolony ze współpracy.

Józef

Decydując się na współpracę z Kancelarią Ultimatum można mieć pewność, że działania windykacyjne są wykonywane bez zbędnego przeciągania w czasie i z dnia na dzień jest postęp w realizacji powierzonego im zlecenia o czym miałem okazję osobiście się przekonać

5,0 rating
27 grudnia 2022

Sprawa szybko rozwiązana i nie było jakichkolwiek problemów po drodze. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum szybko uświadomili dłużnika w jakiej jest sytuacji i co będzie się działo gdy nie zacznie współpracować. Po interwencji ze strony osób zajmujących się moją sprawą dłużnik zmiękł i oddał co do złotówki w przeciągu tygodnia. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto nie zamierza tracić czasu na walkę z dłużnikiem na własną rękę.

Agnieszka

Specjaliści do spraw windykowania należności finansowych z Kancelarii Ultimatum są bardzo skuteczni i profesjonalni w wykonywanych przez nich działaniach.

5,0 rating
22 grudnia 2022

Dużym plusem podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum było to, że ma każdym etapie sprawy miałem możliwość skontaktowania się z nimi i dopytania o wszystko, dlatego cały czas wiedziałem co się dzieje na polu bitwy. Dług został finalnie odzyskany w 3 tygodnie i walka toczyła się o sumę 50000 zł, więc uważam, że całkiem sprawnie poradziła sobie Kancelaria Ultimatum z realizacją powierzonego im zlecenia. Polecam

Beata

Pomoc Kancelarii Ultimatum była na wagę złota i gdyby nie wsparcie z ich strony podejrzewam, że do dnia dzisiejszego nie odzyskałabym pieniędzy od zadłużonej osoby

5,0 rating
17 grudnia 2022

Fachowe podejście do problemu klienta sprawiło, że już od samego współpracy z Kancelarią Ultimatum zobaczyłam światełko w tunelu. Mają w tym biurze windykacyjnym świetnych prawników, którzy są sercem całego zespołu i nie stronią od wykazywania się swoimi umiejętnościami pozwalającymi na przyspieszenie działań związanych z odzyskaniem długu. Jak dla mnie rewelacja w pełnym znaczeniu tego słowa. Polecam i pozdrawiam.

Kasia

Polecam Kancelarię Ultimatum. Windykacja zostało profesjonalnie przeprowadzona, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na pieniądze stąd też pozytywnie oceniam to biuro egzekwujące należności finansowe od dłużników

5,0 rating
12 grudnia 2022

Jeżeli ktoś ma problem z odzyskaniem pieniędzy to nie warto walczyć z dłużnikiem na własną rękę tylko lepiej wesprzeć się profesjonalistami z Kancelarii Ultimatum, a na pewno przyspieszy to cały proces i oszczędzimy sobie nerwów. W moim przypadku rok męczyłam się z dłużnikiem i nie odzyskałam od niego nawet jednej złotówki, a Kancelaria Ultimatum jak wkroczyła do gry to w miesiąc dostałam przelew od zadłużonej osoby i cała należność została spłacona tak jak sobie tego życzyłam.

Wiesława

Mają w Kancelarii Ultimatum indywidualne podejście do każdej sprawy. Wszystko jest realizowane rzetelnie i porządnie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług bez znaczenia na jaką kwotę jest dług to zawsze pomogą.

5,0 rating
4 grudnia 2022

Ciężkie sprawy to dla Kancelarii Ultimatum chleb powszedni, dlatego i moja sytuacja została pozytywnie rozwiązana. Jedno czego mogę żałować to fakt, iż długo zwlekałam z udaniem się do ich biura. Krótko mówiąc są to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem posiadający w swoim zespole wykwalifikowanych prawników dla których nie ma długu, którego by nie odzyskali. Korzystałam pierwszy raz z usług tej firmy windykacyjnej, ale na pewno nie ostatni ponieważ jestem bardzo zadowolona z działań jakie zostały przeprowadzone przez Kancelarię Ultimatum.

Renata

Trzeba jednoznacznie przyznać, że panowie z Kancelarii Ultimatum wiedzą jak podejść dłużnika ponieważ każdą sprawę jaką dotychczas od nas dostali została sfinalizowana szybko i sprawawnie. Na chwilę obecną poradzili sobie z rozliczeniem wszystkich naszych kontrahentów. Kancelaria Ultimatum opinie ma od nas pozytywną za to, że mocno się angażują się i przede wszystkim działają skutecznie.

5,0 rating
8 listopada 2022

Nasza firma regularnie korzysta z usług Kancelarii Ultimatum. Jeśli chodzi o nasze odczucia odnośnie współpracy to stwierdzamy, że działają szybko i co ważniejsze profesjonalnie, a na dodatek mają korzystne warunki współpacy czyniąc to biuro najlepszym możliwym wyborem jeśli chodzi o usługi windykacyjne. Polecamy w 100% i zapewniamy, że nikt nie zawiedzie się na tej firmie. Wiele rzeczy można zdalnie załatwić przez maila czy też telefon, co jest sporym udogodnieniem w dzisiejszych czasach. Miła i fachowa obsługa. Bardzo rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia. Potrafią doprowadzić nawet najcięższą sprawę do końca. Naprawdę warto.

Beata

Jestem zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Sama nie znam się na prawie, dlatego zleciłam im kilka spraw i z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że naprawdę są skuteczni w kwestiach windykowania należności. Opinia o Kancelarii Ultimatum z mojej strony jest jak najbardziej pozytywna.

5,0 rating
7 listopada 2022

Moje doświadczenia z Kancelarą Ultimatum są naprawdę dość spore ponieważ brałam tych panów do odzyskania pieniędzy od dłużnika, który nie chciał zapłacić zaległych faktur i to miałam problem wielokrotnie z tym samym dłużnikiem, bo obiecywał, że będzie płacić tylko zależało mu na dostępie do towarów z naszego magazunu i grał na czas, ale to zwykły oszust, ale od kiedy finansami w mojej firmie zajęła się Kancelaria Ultimatum to delikwent został postawiony do pionu i uświadomiony w najlepszy możliwy sposób, że jak się coś bierze to prędzej czy później trzeba za to zapłacić. Nigdy nie zawiodłam się na Kancelarii Ultimatum stąd też polecam ich każdemu kto potrzebuje usług windydkacyjnych.

Kasia

Solidna firma windyjacyjna z którą aż chce się współpracować. Posłużyłam się Kancelaria Ultimatum wiele razy, aby odzyskać pieniądze i nigdy nie usłysząam od osób pracujących w tym biurze, że czegoś się nie da. Potrafią uporać się nawet z beznadziejnymi przypadkami. POLECAM I OCENIAM POZYTYWNIE KANCELARIĘ ULTIMATUM

5,0 rating
5 listopada 2022

Pomoc drugiej osobie to domena Kancelarii Ultimatum i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany w tym kierunku, więc Kancelaria Ultimatum opinie dalej będzie mieć pozytywne lub jeszcze lepsze ponieważ dotychczas gdyż mocno się rozwija i ma coraz to silniejszą, coraz bardziej ugruntowaną pozycje na rynku i żadna firma nie ma szans Kancelarią Ultimatum. Przy pierwszym kontakcie z tym biurem miałam pewne obawy, bo sprawa nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiodłam się i od tamtej pory podesłałam kilka spraw i poradzili sobie z każdą bez zająknięcia się. Rekomenduję ową firmę każdej osobie w potrzebie, która znalazła się w podobnej sytuacji do mojej. Daję 5 gwiazdek i ubolewam nad tym, że nie mogę dać oceny 6/5, bo jestem tak bardzo zadowolona ze współpracy.

Wiesława

Bardzo profesjonalne i jednocześnie indywidualne podejście do wszystkich klientów bez znaczenia na miejsce zamieszkania czy też wielkość długu sprawia, że współpraca z Kancelarią Ultimatum jest przyjemnością w czystej postaci. Świetnie sobie radzą prawnicy z tego biura nawet z problematycznymi sprawami, dlatego warto z korzystać z ich wsparcia.

5,0 rating
3 listopada 2022

Sprawnie i efektywnie pomagają zarówno firmom jak i osobom prywatnym, a wiem o tym doskonale ponieważ poznałam ich jak chciałam odzyskać w mojej firmie pieniądze od kontrahenta, a później wynajęłam Kancelarię Ultimatum do odzyskania długu od osób, którym wynajmowałem mieszkanie i nie płacili ponad 3miesiące ani za wynajem ani za czynsz do spółdzielni, ale też to nie stanowiło wyzwania dla Kancelarii Ultimatum i poradzili sobie wzorowo z rozliczeniem najemców doliczając im jeszcze odsetki za nieterminowe uregulowanie zobowiązania. Opinia na temat tej firmy jak najbardziej pozytywna i śmiało mogę polecić wszystkim osobom Kancelarię Ultimatum zapewniając tym samym, że nikt nie zawiedzie się na standardach jakie panują w tym biurze windykacyjnym.

Renata

Kancelarii Ultimatum udało się bezproblemowo i w ekspresowym tempie rozliczyć dłużnika, który nie chciał się ze mną rozliczyć. Wszystko zostało załatwione profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam tych fachowców od ściągania pieniędzy każdemu kto znalazł się w podobnej sytuacji co ja, a na pewno nikt nie zawiedzie się na standardach panujących w tej firmie.

5,0 rating
1 listopada 2022

Dłużnik przestał ode mnie odbierać telefon i byłam bezradna, ale jak przekazałam sprawę windykacyjną prawnikom reprezentującym Kancelarię Ultimatum to role się odwróciły i sam później dłużnik do mnie dzwonił i prosił żeby ich odwołać, a odda mi wszystko co do grosza wraz z odsetkami. Kontakt z Kancelarią Ultimatum to była słuszna decyzja, która pozwoliła mi osiągnąć cel w możliwie najszybszym czasie. W końcu nikt mi nie jest już dłużny ani złotówki, a właśnie na tym mi od dłuższego czasu zależało. Moja sprawa, choć nie należala do najłatwiejszych, to z pomocą Kancelarii została pozytywnie zakończona.

Iwona

W pełni polecam Kancelarię Ultimatum. Środki finansowe zostały wywalczone w niecałe 4 tygodnie. Kontakt na najwyższym pozimie pozwolił mi być na bieżąco, a to w tego typu sprawach odgrywa duże znaczenie.

5,0 rating
20 sierpnia 2022

Pieniądze zostały odzyskane przez Kancelarię Ultimatum w bardzo szybkim czasie. Nie wzięli ode mnie w tym biurze żadnej zaliczki ani opłaty wstępnej za sprawdzenie sprawy. Poszło bardzo sprawnie, a na dodatek w miłej atmosferze wszystko się odbywało. Jeżeli szukacie firmy windykacyjnej to bardzo dobrze trafiliście gdyż Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych jeśli chodzi o tego typu usługi.

Bogumił

Jestem zadowolony ze współpracy. Weryfikacja sprawy została wykonana szybko i nic nie musiałem płacić za analizę dotyczącą powierzonego przeze mnie zlecenia.

5,0 rating
18 sierpnia 2022

Ekspresowe załatwienie sprawy z dłużnikiem utwierdziło mnie w przekonaniu, że nawiązanie współpracy z Kancelarią Ultimatum było jak najbardziej słuszną decyzją. Jako wierzyciel jestem w pełni usatysfakcjonowany z tego, jak się to wszystko potoczyło. Jestem pewien, że bez pomocy Kancelarii Ultimatum raczej bym sobie nie poradził na własną rękę z odzysakniem pieniędzy, a im wystarczył miesięc żeby sfinalizować całą sprawę, więc jakby nie patrzyć sukces przez duże „S”.

Szczepan

Osoby z tego biura posiadają doświadczenie, znają rynek i wiedzą jak znaleźć dłużnika, który ukrywa się na drugim końcu kraju i nie ma ani meldunku ani stałego miejsca zatrudnienia.

5,0 rating
15 sierpnia 2022

Rekomenduję Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy mają jakikolwiek problem z dłużnikiem i tym samym zapewniam, że prawnicy z tej firmy poradzą sobie z każdym przypadkiem. Śmiało można im zaufać. Mają świetne podejście do klienta i chętnie odpowiadają na wszelakie pytania dotyczące prowadzonego postępowania windykacyjnego. Moja ocena na temat usług świadczonych w tym miejscu jest jak najbardziej pozytywna.

Krystian

Jeśli chodzi o odzyskanie jakiegokolwiek długu to zdecydowanie polecam udać się tylko i wyłącznie do Kancelarii Ultimatum, a na pewno każdy tutaj otrzyma pomoc jakiej oczekuje.

5,0 rating
13 sierpnia 2022

W świetle mej skromnej oceny specjaliści z Kancelarii Ultimatum wypadają najlepiej ze wszystkich firm windykacyjnych w całej Polsce z którymi miałem okazję współpracować. Działają szybko i przede wszystkim skutecznie. Są zawsze o krok do przodu przed dłużnikiem stąd też odzyskanie pieniędzy to dla tych fachowców jest jedynie kwestią czasu. POLECAM

Wincenty

Osoba, która zalegała mi od dłuższego czasu pieniądze za nic nie chciała ich oddać, ale na szczęście KANCELARIA ULTIMATUM sobie z tym poradziła.

5,0 rating
7 sierpnia 2022

W tym biurze windykacyjnym nawet przedawnione sprawy nie są ciężkie do załatwienia stąd teżwarto zainteresować się ofertą Kancelarii Ultimatum o czym mogłem się osobiście przekonać. Już dawno straciłem nadzieję, że mogę jeszcze odzyskać moje pieniądze, ale z racji tego, że nie miałem nic do stracenia to wysłałem dokumenty do tej firmy i ku memu zaskoczeniu poradzili sobie ze ściągnięciem należności od dłużnika za co bardzo dziękuję. Polecam firmę.

Hubert

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to przyjemność w czystej postaci. To profesjonaliści i można liczyć na ich dyskrecję. Działają szybko i fachowo. Pomogli mi odzyskać sporo pieniędzy.

5,0 rating
28 lipca 2022

Wszystkie sprawy, które prowadziły osoby reprezentujące Kancelarię Ultimatum zostały zakończone stuprocentowym sukcesem czyli odzyskaniem pieniędzy od dłużnika w możliwie najkrótszym czasie. Już po raz kolejny im zaufałam i ani razu się nie zawiodłam na tych specjalistach. Działą skutecznie i przede wszystkim profesjonalnie nie dając pola manewru dłużnikowi w kombinowaniu i graniu na czas. Wiedzą jak zabrać się za każdego dłunika i patrząc na efekty ich działań znają się na wykonywanej profesji najlepiej jak to tylko możliwe. Jak najbardziej polecam!

Klara

Firma konkretna! Ekspresowo rozliczają dłużników i odznacza się Kancelaria Ultimatum na tle konkurencji tym, że ma wysoką skuteczność w swoich działaniach. Oceniam 5/5

5,0 rating
26 lipca 2022

Skorzystałam z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i kilkadziesiąt tysięcy złotych od dłużnika wpłynęło na moje konto w niespełna miesiąc czasu od rozpoczęcia współpracy z ich prawnikami, którzy spisali się w swoich działaniach rewelacyjnie. Bardzo polecam to biuro windykacyjne jeśli macie niepłacących kontrahentów za faktury, które powinni opłacić lub takich którzy opłacają je z opóźnieniem. Gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się finansami w naszej firmie to od tego momentu problem zaległych faktur przeszedł do historii. Polecam w 100% i daję ocenę 5/5.

Marlena

Duzy plus dla Kancelarii Ultimatum za konkretność i rzeczowość. Odzyskanie długu od klienta zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo. Polecam

5,0 rating
25 lipca 2022

Cała sprawa dotyczyła dość sporych sum pieniędzy i ze względu na jej trudność trwała długo oraz wymagała odpowiedniego podejścia stąd też dobrym ruchem było skorzystanie z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej takiej jak Kancelaria Ultimatum, która ma świetne wyczucie w skomplikowanych tematach. Z perspektywy czasu uważam, że nawiązanie współpracy z tymi specjalistami było jak najbardziej słuszą decyzją gdyż bez najmniejszego problemu poradzili zobie z realizacją zlecenia i zanim się zorientowałam cała należność trafiła na mój rachunek bankowy, Polecam i pozdrawiam.

Kinga

Kancelaria Ultimatum pomogła mi pozbyć się problemu z nieuczciwym klientem, który nie chciał się rozliczyć z wystawionych faktur za pobrany towar. Warto było zaufać prawnikom z tego biura windykacyjnego gdyż mają doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy. Profesjonalizm i szybka pomoc jest na porządku dziennym w Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
21 lipca 2022

Firma pomogla mi odzyskac pieniadze od kontrahenta, który przez dłuższy czas był mi winien sporą kwotę. Juz właściwie sie pogodziłam z tym, że straciłam pieniadze, które był mi winien klient, ale znajoma poleciła mi Kancelarię Ultimatum a z racji tego, że niamiałam nic do stracenia to zgłosiłam się do ich biura i niespełna miesiąc później wlasnie owa firma pomogła odzyskać co do złotówki. Śmiało mogę polecić wachlarz możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

Elwira

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Kancelaria Ultimatum bardzo dobrze zajęła sie odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Jestem zadowolona ze współpracy.

5,0 rating
17 lipca 2022

Bardzo dobra i rzetelna firma windykacyjna, która nie ma sobie równych. Można liczyć w tym biurze na miłą obsługę klienta i szybkie działania mające na celu rozliczenie dłużnika. Pieniądze odzyskują nie naruszając godności zadłużonej osoby, co jest warte zaznaczenia przy tego typu usługach. Pieniądze odzyskane w 3 tygodnie za co bardzo im dziękuję i na pewno gdy będę miała w przyszłości znowu problem z dłużnikiem to z całą pewnością znowu odezwę się do Kancelarii Ultimatum. Polecam maksymalnie jak tylko to możliwe.

Karina

Serdecznie polecam Kancelarię Ultimatum gdyż bardzo szybko pomogli mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Zawodowcy przez duże "Z" a współpraca z nimi to przyjemność w czystej postaci.

5,0 rating
30 czerwca 2022

Dziękuję Kancelarii Ultimatum za profesjonalne zajęcie się sprawą. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy w zrozumiały sposób omówiono ze mną wszystkie możliwe scenariusze i zaproponowano mi najlepsze możliwe rozwiązanie. Postępowanie zakończyło się pozytywnie, więc z czystym sumieniem polecam to biuro windykacyjne każdej osobie, która chce szybko odzyskać swoje pieniądze w maksymalnie szybkim czasie, a na pewno nie zawiedzie się na możliwościach prawników z tej firmy. POLECAM

Fabian

Kancelaria Ultimatum wykazała się profesjonalizmem wykonując zleconą przeze mnie do windykacji sprawę i od samego początku współpracy wiedziałem, że odzyskanie długu jest pewne i pozostaje tylko kwestią czasu.

5,0 rating
23 czerwca 2022

Sprawa była indywidualnie przeanalizowana przez specjalistów z Kancelarii Ultimatum i gdy przekazałem im niezbędne dokumenty to prawnicy z tego biura bez najmniejszej zwłoki czasowej zaczęli działać, a na efekty ich poczynań nie musiałem długo czeć. Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji zleconej sprawy windykacyjnej i zanim się zorientowałem otrzymałem na swój rachunek bankowy rozliczenie należności od dłużnika. Jest to firma godna polecenia w pełnym znaczeniu tego słowa. Dzięki nim odzyskałem sporo pieniędzy za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Roland

W końcu pozbyłam się zmartwień, dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum, która pomogła mi uporać się z dłużnikiem za co jestem niezmiernie wdzięczna. Moja ocena to 5/5 z dużym plusem.

5,0 rating
28 maja 2022

Kancelaria Ultimatum pomogła mi stanąć na nogi ponieważ udało się im odnaleźć dłużnika i już po paru tygodniach od namierzenia delikwenta pieniądze jakie był mi winien wróciły na moje konto bankowe. Wszystko zostało załatwione profesjonalnie i bez najmniejszej zwłoki czasowej. Polecam!

Leokadia

Konkretnie szybko załatwiona sprawa. Sama nie mogłam sobie poradzić przez rok, a Kancelaria Ultimatum zrealizowała powierzone zlecenie w 2 tygodnie. Jestem pełna podziwu. Polecam firmę.

5,0 rating
27 maja 2022

Kancelaria Ultimatum cieszy się bardzo dobrą reputacją w całym kraju gdyż odznacza się wysoką skutecznością w swoich działaniach i nie ma długu którego by nie odzyskali prawnicy z tego biura windykacyjnego. Najwyższa jakość świadczonych usług sprawia, że nie ma drugiej takiej dobrej firmy w Polsce, co tak sprawnie sobie radzi z egzekwowaniem należności finansowych niż właśnie wspomniana Kancelaria Ultimatum, którą pod każdym względem polecam.

Marzena

Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pomagają w Kancelarii Ultimatum bez konieczności wpłacania opłaty wstępnej czy też zaliczki.

5,0 rating
25 maja 2022

Idealna firma windykacyjna, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. Kancelaria Ultimatum działa bardzo szybko i co ważniejsze potrafi skutecznie rozwiązywać problemy swoich dłużników najlepiej jak to tylko możliwe w najkrótszym możliwym czasie. Pełna profeska!

Marta

Bezkonkurencyjna firma, która jest niepodważalnym liderem i potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o odzyskiwanie należności finansowych od dłużników. Polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
23 maja 2022

Można śmiało korzystać z ich usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum. Jest to uczciwa firma z rzetelnym podejściem do każdej powierzonej jej sprawy. Mają super podejście do wykonywanej przez siebie profesji i są w stanie pomóc nawet przy skomplikowanych sprawach.

Bogumiła

Na spotkaniu w siedzibie Kancelarii Ultimatum powiedzieli mi bez żadnych opłat co mam robić żeby odzyskać dług i pomoc jaką otrzymałam pozwoliła mi szybko wyegzekwować pieniądze od dłużnika za co jestem bardzo wdzięczna.

5,0 rating
20 maja 2022

Jeśli chodzi o mnie to wstępnie chciałam porozmawiać o mojej sprawie z pracownikami Kancelarii Ultimatum a następnie skorzystać z usług tej firmy, ale okazało się że za konsultacja wystarczyła mi abym wiedziała co zrobić i finalnie bez problemu rozliczyłam się z dłużnikiem. Nic nie zapłaciłam za poradę prawną. Jestem mile zaskoczona jaką fachową pomoc otrzymałam w tym biurze, która okazała się być na wagę złota. Polecam w 100%

Magdalena

Pozytywna opinia. Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna z jaką kiedykolwiek współpracowałam.

5,0 rating
17 maja 2022

Korzystałam kilka razy razy z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i zawsze było wszystko w najlepszym porządku. Odzyskują te mniejsze jak i te większe zobowiązania finansowe oraz obsługują tutaj zarówno osoby prywatne jak i firmy z całej Polski, więc każdy znajdzie tutaj pomoc prawną, która bez cienia wątpliwości pomoże ściągnąć pieniądze od dłużnika. Polecam i pozdrawiam.

Monika

Firma godna pozytywnej rekomendacji. Poleciła mi Kancelarię Ultimatum moja znajoma i jestem tak bardzo z niej zadowolona, że teraz ja chętnie polecam to biuro każdej osobie, która szuka pomocy związanej z odzyskaniem długu.

5,0 rating
14 maja 2022

Jestem w 100% usatysfakcjonowana ze współpracy. Kancelaria Ultimatum pomogła mi namierzyć dłużnika, który finalnie spłacił dług a gdyby nie pomoc ze strony tego biura windykacyjnego to pewnie do dzisiaj nie wiedziałabym gdzie znajduje się dłużnik i tym samym nie mogłabym mu wysłać zawiadomienia związanego z rozliczeniem się ze mną.

Regina

Kancelaria Ultimatum ma wiele plusów natomiast minusów nie zauważyłam, więc daję z czystym sumieniem ocenę 5/5 i śmiało mogę polecić tą firmę nawet wymagającym osobom, a na pewno na niej się nie zawiodą.

5,0 rating
10 maja 2022

Szybko wykonują powierzone im zadania i tym samym nie trzeba długo czekać na rozliczenie dłużnika. Bardzo wysoka skuteczność. Pomogli mi nawet z kompletacją dokumentów czyli kompleksowo wszystkim się zajęli wyręczając mnie z wielu czynności. Warto współpracować z Kancelarią Ultimatum.

Lidia

Kancelaria Ultimatum oferuje usługi z zakresu windykacji długów na bardzo wysokim poziomie w przystępnej ofercie cenowej bez żadnych zaliczek czy opłat wstępnych. POLECAM

5,0 rating
7 maja 2022

Takie firmy windykacyjne jak KANCELARIA ULTIMATUM to w tych czasach rzadkość. Bardzo mi pomogli mi w tym biurze i załatwili za mnie dosłownie wszystko, aby zrealizować zlecenie maksymalnie dobrze w możliwie najkrótszym czasie.

Czesława

Wszystko przebiegło zgodnie z planem i dług został szybko odzyskany przez Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
3 maja 2022

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest pozytywna i gdy w przyszłości zajdzie takowa potrzeba to z całą pewnością ponownie skorzystam z usług tego biura windykacyjnego, które szczerze polecam.

Henryka

Ogrom pomocy, pozytywna energia i wielka wiedza. Kancelaria Ultimatum wyprowadziła moje finanse na prostą i dzięki nim nie mam już problemu z dłużnikiem.

5,0 rating
31 marca 2022

Wszystkie sprawy załatwione na czas bez najmniejszej zwłoki czasowej to jedne z wielu powodów dla których warto nawiązać współpracę z Kancelarią Ultimatum. Jest to firma windykacyjna, która działa już od przeszło 20 lat pomagając osobom indywidualnym i firmom w walce z nieuczciwymi dłużnikami. Zasługują na maksymalnie pozytywną ocenę i gromkie brawa za wysoką skuteczność i świetną organizację pracy.

Izabela

Doskonały kontakt. Rzeczowa i konkretna pomoc windykacyjna na każdym etapie postepowania. Osoby prowadzące sprawę były pomocne przy kontaktach z sądem.

5,0 rating
26 marca 2022

Doskonali specjaliści do spraw odzyskiwania długów. Można liczyć w Kancelarii Ultimatum na profesjonalne podejście do sprawy i dbałość nawet o najmniejsze detale. Nie poddają się i walczą z dłużnikiem do skutku aż zostanie osiągnięty zamierzony cel w postaci odzyskania pełnej kwoty zadłużenia. Polecam wszystkim.

Eugenia

Pełen profesjonalizm i wysokie zaangażowanie w sprawę to główne z wielu zalet Kancelarii Ultimatum, którą szczerze polecam.

4,0 rating
21 marca 2022

Sprawa była prowadzona przez Kancelarię Ultimatum od początku do samego końca wraz z wszystkimi kwestiami formalnymi. Na pewno odznacza tą firmę windykacyjną wysoka dyspozycyjność, rzetelne podejście do sprawy i chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Osoby prowadzące moją sprawę rozumiały w jakiej jestem sytuacji i wspierały na każdy możliwy sposób za co jestem im bardzo wdzięczna. Zdecydowanie polecam.

Bogusława

Świetna kancelaria windykacyjna w której można liczyć na profesjonalną obsługę klienta i szybkie działania mające na celu odzyskanie pieniędzy,

5,0 rating
18 marca 2022

Maksymalny profesjonalizm i duże zaangażowanie w sprawę sprawiło, że postępowanie zostało sfinalizowane pozytywnie z korzystnym dla mnie finałem. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum to pewnie do dnia dzisiejszego bym nie odzyskała pieniędzy, a tak dług przeszedł do przeszłości i oszczędziłam sobie sporo nerwów na walkę z oszustem finansowym. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

Bronisława

Dług na kwotę 34 000 złotych został odzyskany przez Kancelarię Ultimatum w niecały miesiąc czasu przy czym samo namierzenie dłużnika trwało około 1-2 tygodni, więc jak najbardziej jestem zadowolona z usług oferowanych przez tą firmę windykacyjną.

5,0 rating
15 marca 2022

Szybko, konkretnie i rzetelnie. Gdyby było więcej takich firm jak Kancelaria Ultimatum to dłużnicy by nie byli tacy odważni. Mogłam liczyć na indywidualne podejście do mojej sprawy, co sprawiło, że od pierwszych chwil współpracy z tą firmą wiedziałam, że mam u swego boku specjalistów, którzy chcą mi za wszelką cenę pomóc. POLECAM FIRMĘ !!!

Mariola

Dłużnik zwodził mnie rok czasu i nie chciał oddać pieniędzy, ale gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą to odzyskałam co do złotówki w ciągu kilku dni.

5,0 rating
11 marca 2022

Sprawna i rzetelna obsługa klienta. Współpraca z Kancelarią Ultimatum była czystą przyjemnością i przez cały czas miałam pewność, że moją sprawą zajmują się profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie czynności były przeprowadzone sumiennie, dokładnie i profesjonalnie, dzięki czemu odzyskanie pieniędzy było tylko kwestią czasu. Zdecydowanie jest to najlepsza firma windykacyjna na jaką mogłam trafić.

Marzena

Polecam Kancelarię Ultimatum ze względu na wysoką skuteczność działań i indywidualne podejście do klienta.

4,0 rating
8 marca 2022

Kancelaria Ultimatum działa szybko i skutecznie. Stawki mają niższe niż konkurencja i nie trzeba wpłacać ani jednej złotówki za weryfikację sprawy. Jest to profesjonalna, uczciwa i godna polecenia firma windykacyjna, która jest najlepsza w całym kraju jeśli chodzi o odzyskiwanie długów zarówno od firm jak i osób prywatnych.

Marta

Życzliwi ludzie obsługiwali mnie w tej firmie windykacyjnej. Pełen profesjonalizm! Fachowa pomoc i przede wszystkich szybkie odzyskanie pieniędzy.

5,0 rating
5 marca 2022

Kancelarię Ultimatum cechuje niebywały profesjonalizm i chęć niesienia pomocy. Osoba, która obsługiwała moją sprawę była oparciem dla mnie w tych trudnych chwilach i zawsze mnie potrafiła wysłuchać. Podchodzą w Kancelarii Ultimatum do klienta bardzo indywidualnie, a przez swoje doświadczenie i wiedzę działają w 100% skutecznie. Ogromnym atutem jest korzystna umowa i brak konieczności wpłacania zaliczki czy też innych opłat początkowych. Polecam firmę.

Bogumiła

Brak opłat wstępnych, zaliczek czy też innych opłat wstępny to najlepszy dowód na to, że Kancelaria Ultimatum zna się na wykonywanej przez siebie profesji

5,0 rating
24 listopada 2021

Największym i najistotniejszym plusem Kancelarii Ultimatum jest to, że są niezwykle skuteczni i można zlecić im do odzyskania dług od osoby prywatnej a także od firmy czy też spółki sprawiając tym samym, że wachlarz możliwości jakie ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum jest wręcz nieograniczony. Poleca i zachęcam do sprawdzenia ich oferty.

Hanna

Niezwykle miła i udana współpraca na każdym etapie. Uważam, że Kancelaria Ultimatum to najlepszy wybór jak ktoś szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej.

5,0 rating
22 listopada 2021

Wysoka skuteczność w działaniach skutkuje tym, że współpraca z Kancelarią Ultimatum przebiega niezwykle pozytywnie, a osiągnięcie celu w postaci odzyskania należności to tylko kwestia czasu. U mnie dług był całkiem spory, a mimo to Kancelaria Ultimatum stanęła na wysokości zadania i pokazała zadłużonej osobie kto rozdaje w tej grze karty. Moja ocena to 10/10 i dostawiłabym do tego duży plus za świetny kontakt z biurem Kancelarii Ultimatum.

Stefania

Jest to jedna z większych firm windykacyjnych z jaką miałam okazję współpracować i jestem bardzo zadowolona z efektów ich działań

5,0 rating
19 listopada 2021

Kancelaria Ultimatum działa na dużą skalę i doskonale sobie radzi z rozliczaniem długów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wiedzą jak poradzić sobie z każdym przypadkiem i są zawsze o krok do przodu przed dłużnikiem. Znają się na tym co robią, pracownicy w biurze są mili i przede wszystkim są w stanie wytłumaczyć wszelkie niejasności. Zasługują na swoją ocenę.

Kazimiera

Jestem wręcz zachwycona współpracą z Kancelarią Ultimatum, która jest godna pozytywnej rekomendacji w pełnym znaczeniu tego słowa

5,0 rating
17 listopada 2021

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum to specjaliści w każdym calu, którzy wiedzą jak radzić sobie z każdym dłużnikiem. Dzięki nim odzyskałam wszystkie należności, a wiem że działając samej nie miałabym żadnych szans dłużnikiem, bo był to zwykły oszust finansowy i kombinator. Zdecydowanie warto skorzystać z usług tej firmy windykacyjnej.

Iwona

Zleciłam 3 sprawy Kancelarii Ultimatum związane z odzyskaniem należności i z każdym dłużnikiem poradzili sobie bez najmniejszego trudu

5,0 rating
14 listopada 2021

Miałem możliwość współpracy z Kancelarią Ultimatum kilka razy w ciągu ostatnich kilku lat i wszystko odbywało się szybko i bez najmniejszych kłopotów. Bardzo miła obsługa klienta – wszystko doradzą, wytłumaczą i w dodatku nie pobierają zaliczek ani opłat wstępnych. Polecam wszystkim gdyż prawnicy z Kancelarii Ultimatum to najlepsi specjaliści w całym kraju.

Renata

Firma windykacyjna godna polecenia. Bardzo dobry obieg informacji i rzeczowe doradztwo sprawia, że można zaufać Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
11 listopada 2021

Mają uczciwe i profesjonalne podejście do współpracy w tym biurze i sprawnie odzyskują długi nawet od problematycznych dłużników. Byłam na bieżąco informowana na jakim etapie jest moje postępowanie windykacyjne, dzięki czemu cały czas wiedziałam co się dzieje w kwestii odzyskania pieniędzy. Polecam Kancelarię Ultimatum w 100% i jak będzie w przyszłości takowa potrzeba to na pewno ponownie skorzystam z ich usług.

Lucyna

Bardzo dobry kontakt z Kancelarią Ultimatum i szybka realizacja powierzonych im zadań sprawia, że z ogromną przyjemnością mogę polecić to biuro windyjacyjne

5,0 rating
10 listopada 2021

Skutecznie i szybko odzyskując należności naszej firmy Kancelaria Ultimatum przekonała nas o swoim profesjonalizmie i dużym zaangażowaniu. Zdecydowanie należy podkreślić wysoką jakość obsługi klienta, dbałość Kancelarii Ultimatum o komfort informacyjny na każdym etapie realizacji zlecenia. Polecam to biuro windykacyjne w imieniu całej naszej firmy,

Wiesława

Świetne biuro windykacyjne, które zna się na wykonywanej przez siebie profesji i obsługują klientów z wszystkich województw

5,0 rating
26 września 2021

Dokumenty związane z długiem wysłałem na maila Kancelarii Ultimatum i jeszcze w tym samym dniu za darmo zweryfikowali sprawę po czym powiedzieli jakie są szanse na odzyskanie długu a także jak zabrać się za dłużnika, żeby poszedł na współprace. Podjąłem współpracę z tym biurem windykacyjnym i nie wzięli ode mnie ani jednej złotówki opłaty startowej czy też zaliczki tzn. całkowicie bezpłatnie zaczęli działać i summa summarum w cztery tygodnie odzyskali pieniądze od dłużnika i z kwoty jaką wyegzekwowali odpaliłem im dosłownie kilka procent prowizji, więc uważam, że bardzo uczciwie podchodzą do swoich klientów i są niezwykle skuteczni. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

Czesław

Firma windykacyjna która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta i chętnie pomaga przy nawet problematycznych sprawach

5,0 rating
24 września 2021

Współpraca była na bardzo wysokim poziomie. Już od momentu przekroczenia biura Kancelarii Ultimatum wiedziałem, że jestem we właściwym miejscu, a moją sprawą będą zajmować się odpowiedni fachowcy i nie myliłem się. Panowie wiedzieli jak przeanalizować szanse na odzyskanie długu i zabrali się do działań jeszcze w tym samym dniu kiedy zgłosiłem się do nich. Cały proces trwał nieco ponad tydzień, więc bardzo szybko, ale to dlatego, że dłużnik jak usłyszała nazwę Kancelaria Ultimatum to przestał zgrywać bohatera i poszedł na współpracę oznajmiając, że do końca tygodnia odda całą należność, co jest stało faktem dokonanym. Jak dla mnie firma zasługuje na ocenę pięć na pięć.

Grzegorz

Dzięki zaangażowaniu ze strony Kancelarii Ultimatum nie musiałem długo czekać na sfinalizowanie powierzonego im zlecenia. POLECAM FIRMĘ !!!

5,0 rating
22 września 2021

Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i jak najbardziej mogę polecić tą firmę każdej osobie, która toczy batalię z zadłużoną osobą i nie może poradzić sobie z odzyskaniem pieniędzy na własną rękę. Podczas współpracy z tym biurem mogłem liczyć na rzetelne podejście do mojej osoby i dbałość o najmniejsze szczegóły. Wszystko było załatwione maksymalnie profesjonalnie i finalnie mogę powiedzieć, że działania ze strony Kancelarii Ultimatum były w 100% skuteczne. Dłużnik oddał całą należność wraz z odsetkami.

Mirosław

Moja sprawa nie należała do najprostszych a mimo to bez problemu Kancelaria Ultimatum poradziła sobie

5,0 rating
20 września 2021

Kancelaria Ultimatum to najlepszy wybór jeśli ktoś szuka profesjonalnej pomocy z zakresu windykowania należności. Mają w tej firmie doświadczonych prawników stąd też wszystko jest załatwiane bez pośredników, dzięki czemu proces odzyskiwania pieniędzy jest skrócony maksymalnie jak to tylko możliwe. W moim przypadku od chwili udania się do Kancelarii Ultimatum minęły może dwa lub trzy tygodnie, a cała kwota została odzyskana. Polecam.

Roman

Jestem w 100% zadowolony z wyboru Kancelarii Ultimatum, która sprawnie poradziła sobie z odzyskaniem moich pieniędzy od dłużnika

5,0 rating
18 września 2021

Straciłem już nadzieję na odzyskanie pieniędzy, ale mój sąsiad dał mi namiar na Kancelarię Ultimatum i polecił mi fachowców z tego biura windykacyjnego. Z perspektywy czasu wiem, że lepiej trafić nie mogłem ponieważ bardzo mi pomogli prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum i już po kilku dniach od zgłoszenia się do siedziby ich firmy dłużnik ku memu zaskoczeniu przestał unikać kontaktu, a dalej było już tylko z górki i finalnie po miesiącu cała należność wróciła na moje konto bankowe za co jestem niezmiernie wdzięczny osobom zajmującym się moją sprawą.

Mieczysław

Prowizja w Kancelarii Ultimatum jest niewielka, a ogrom włożonej pracy w sukces ich klienta jest godna pozytywnej rekomendacji. POLECAM

5,0 rating
31 sierpnia 2021

Odzyskali dla mnie na początku wakacji w tym roku 28 000 zł i nie musiałam długo czekać na efekty ich działań ponieważ zgłosiłam się do nich w pierwszym tygodniu lipca, a jeszcze przed końcem tego samego miesiąca dostałam informację, że mam spodziewać się przelewu na konto bankowe od dłużnika. Po udanej współpracy mogę stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum oferuje indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy i tym samym do wszystkich powierzonych im spraw, co pozytywnie wpływa na przebieg postępowań windykacyjnych, które zawsze u nich kończą się sukcesem.

Kornelia

Kontakt zawsze szybki i sprawny, a jakość usług jest na tak bardzo wysokim poziomie, że żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum

4,0 rating
29 sierpnia 2021

Pieniądze w całości zostały odzyskane przez prawników z Kancelarii Ultimatum w niespełna trzy i pół tygodnia. Prowizja dla tej firmy była tak niewielka, że jest w ogóle nie odczułam przy rozliczaniu się po wygranym postepowaniu, więc duży plus im się należy za korzystną ofertę. Oceniam to biuro windykacyjne pozytywnie. Pozdrawiam.

Marzena Toruń

Kancelaria Ultimatum to fachowa, rzeczowa i konkretna obsługa spraw windykacyjnych, która zasługuje na słowa uznania. Są to prawdziwi zawodowcy w swoim fachu.

5,0 rating
26 sierpnia 2021

Pieniądze odzyskane w niecałe 3 tygodnie, a jest to tak naprawdę nic przy tym ile nerwów, czasu i zdrowia straciłam gdy chciałam je odzyskać sama od mojego dłużnika – ponad rok walczyłam z delikwentem i nie udało mi się odzyskać ani jednej złotówki, a prawnikom z tego biura wystarczył niespełna miesiąc żeby wyegzekwować całą kwotę od dłużnika. Polecam i daję ocenę 5/5 za pomoc jaką otrzymałam od tej firmy.

Arleta

Chciałbym się pochwalić, że dzięki działaniom ze strony Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać od dłużnika ponad 35000 zł

5,0 rating
23 sierpnia 2021

Kontakt z Kancelarią Ultimatum jest wręcz idealny, szybko odpowiadają na maile i na bieżąco wszystko tłumaczą na każdym etapie trwania współpracy. Pomogli mi odzyskać ponad trzydzieści tysięcy złotych i finalnie nie trwało postepowanie windykacyjne długo. Gdyby ktoś szukał sprawdzonej firmy odzyskującej pieniądze to Kancelaria Ultimatum jest najlepszym wyborem. Jestem bardzo zadowolona z okazałej mi pomocy i szczerze polecam to biuro.

Karina z Bydgoszczy

Najlepsza pomoc prawna i zasłużona wygrana walka o sprawiedliwość

5,0 rating
22 sierpnia 2021

Kancelaria Ultimatum świadcząca usługi windykacyjne zasługuje na gromkie brawa za ich metodykę działań, która jest na bardzo wysokim poziomie i inne firmy mogłyby się od nich tylko uczyć. Osoby zajmujące się moją sprawą były w 100% kompetentne i znały się na wykonywanym przez siebie fachu maksymalnie dobrze. Gdybym miała drugi raz wybrać firmę, która będzie ściągała pieniądze od dłużnika to z całą pewnością ponownie zdecydowałabym się usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Polecam.

Otylia

Pełen profesjonalizm a także duże zaangażowanie w powierzone sprawy spowodowało, że odzyskanie pieniędzy stało się kwestią czasu i niespełna miesiąc po zgłoszeniu się do tego biura cała należność wróciła do mnie na rachunek bankowy

5,0 rating
20 sierpnia 2021

Nie wiem czy ktoś inny umiałby zająć się tak profesjonalnie odzyskaniem długu jak to uczyniła w moim przypadku Kancelaria Ultimatum, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem w działania windykacyjne jakie zostały zakończone powodzeniem. Dłużnik nie miał szans w walce z takimi zawodowcami jak prawnicy z Kancelarii Ultimatum. Wszystko od początku do końca podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum było świetnie zorganizowane. Warto z nimi współpracować. Pozdrawiam.

Elwira z Warszawy

Polecam Kancelarię Ultimatum! Współpraca z nimi to przyjemność w czystej postaci - odznacza ich wysoka skuteczność w odzyskiwaniu długów.

5,0 rating
19 sierpnia 2021

W swoim całym życiu miałam okazję już trzy razy korzystać z usług Kancelarii Ultimatum i jestem zadowolona w 100% z ich działań mających na celu jak najszybsze rozliczenie dłużnika z należności finansowych. W tym biurze obowiązuje brak konieczności uiszczania opłaty początkowej – jedynie płaci się im znikomy procent od wygranej sprawy, a jeżeli będzie niepowodzenie to nie trzeba nic płacić, wiec nie ma się nic do stracenia. Polecam skorzystać z ich usług.

Kinga

Skuteczność bardzo wysoka jeśli chodzi o pomoc ze strony tego biura windykacyjnego. Jestem zadowolona z podjętej współpracy i śmiało mogę polecić Kancelarię Ultimatum.

4,0 rating
16 sierpnia 2021

Stanowczo polecam usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum, która jest godnym partnerem w kwestiach związanych z egzekwowaniem należności finansowych. Zawsze reprezentują bardzo wysoki standard świadczonych usług o czym mogłam się osobiście przekonać. Warunki na których opiera się współpraca są maksymalnie korzystne dla zleceniodawców, więc pod każdym względem współpraca z nimi sprzyja osiągnięciu zamierzonego celu jakim jest odzyskanie pieniędzy od dłużnika. POLECAM

Marlena Kraków

Kancelaria Ultimatum zasługuje na maksymalnie pozytywną ocenę. Można liczyć z ich strony na rzetelność, zaangażowanie i szybkie wykonywanie oferowanych usług. Polecam to biuro windykacyjne!

5,0 rating
14 sierpnia 2021

Dług został odzyskany w bardzo krótkim czasie. Mogłam liczyć na nieustanne informowanie mnie na jakim etapie jest sprawa i co się dzieje jeśli chodzi o postępowanie windykacyjne, dzięki czemu cały czas trzymałam rękę na pulsie wiedząc jakie działania są wykonywane przez prawników z Kancelarii Ultimatum i jak na nie reaguje dłużnik. Polecam w 100% i serdecznie pozdrawiam.

Usatysfakcjonowana klientka

Wywalczony przez Kancelarię Ultimatum dług na kwotę 70 000 zł w niespełna miesiąc czasu jest najlepszym wyznacznikiem tego czy warto z nimi współpracować

5,0 rating
13 sierpnia 2021

Jeśli chodzi o Kancelarię Ultimatum mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to niezwykle solidna firma windykacyjna. Można liczyć na szybki i bezproblemowy kontakt mailowy, który jest na najwyższym poziomie. W kilka tygodni odzyskali cały dług gdzie było sporo problemów związanych ze skompletowaniem dokumentów, ale finalnie udało się odzyskać około siedemdziesiąt tysięcy złotych. Polecam!

Klara

W Kancelarii Ultimatum zajmowali się moją sprawą windykacyjną i nie pobrali żadnej opłaty wstępnej ani nie chcieli zaliczki za zajęcie się dłużnikiem

5,0 rating
9 sierpnia 2021

Już od samego początku zauważyłam, że kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy z osobami zajmującymi się moją sprawą w Kancelarii Ultimatum był wzorowy i zasługiwał na słowa uznania gdyż otrzymywałam niemalże natychmiast odpowiedzi na wszystkie moje pytania jakie im zadawałam. Ich pracownicy bez problemu pomogli mi wyjść na prostą z dokumentacją gdy inne firmy windykacyjne z którymi wcześniej współpracowałam mówiły mi, że nie ma co się bawić w takie beznadziejne sprawy, a w Kancelarii Ultimatum skrupulatnie od A do Z wyręczyli mnie we wszystkich kwestiach i odzyskali 100% długu. Polecam.

Paulina z Rudy Śląskiej

Jestem zdania, że w Kancelarii Ultimatum znają się na tym co robią ponieważ wywalczyli dla mnie całą kwotę zadłużenia i finalnie wszystko szybciej było wykonane niż były wstępne założenia czyli wyszło lepiej niż najlepiej

5,0 rating
6 sierpnia 2021

Do wszystkich klientów podchodzą w Kancelarii Ultimatum indywidualnie, dzięki czemu ma się pewność, że nie traktują spraw szablonowo. Odznacza ich zaskakująco wysoka skuteczność działania ponieważ są na rynku ponad 20 lat i mają sporo doświadczenia w wykonywanych przez siebie czynnościach mających na celu wyegzekwowanie długu. Spisali się w moim przypadku na medal za co im bardzo dziękuję.

Ewelina Kielce

Można liczyć podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum na wysoką skuteczność w działaniach i bardzo pomocne porady prawne, które są na wagę złota

5,0 rating
4 sierpnia 2021

Profesjonalne porady prawne zawsze są na maksymalnie wysokim poziomie w Kancelarii Ultimatum i udzielane są przez prawników z wieloletnim doświadczeniem w wykonywanym przez siebie zawodzie. W tym biurze windykacyjnym dbają o dobro każdego klienta i chcą pomóc najlepiej jak tylko jest to możliwe. Bardzo, ale to bardzo mi pomogli i gdyby nie oni to nie wiem co by teraz ze mną było. Dług 18000 zł odzyskany w 3 tygodnie i obyło się bez sądu. Polecam!

Anita

Warto podjąć współpracę z Kancelarią Ultimatum gdyż są najlepsi na rynku windykacji należności w całym kraju

4,0 rating
3 sierpnia 2021

Nie wiem dokładnie jakich oni metod używają, ale są niezwykle skuteczni w swoich działaniach. W moim przypadku pieniądze zostały odzyskane w bardzo krótkim czasie i to jest dla mnie najważniejsze, dodatkowo wywalczyli dla mnie odsetki od dłużnika za nieterminowe rozliczenie zobowiązania finansowego, więc wyszło tak dobrze, że brakuje mi słów żeby to opisać. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z wyboru firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum i wiem, że nikt by mi tak dobrze nie pomógł jak właśnie oni. POLECAM !!!

Felicja z Wrocławia

Zadłużenie 35 000 zł zostało ściągnięte z dłużnika w niespełna pięć tygodni z czego jestem w 100% zadowolona i zdecydowanie mogę polecić Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
1 sierpnia 2021

Wszystko zostało mi sprawnie i rzeczowo wytłumaczone przez prawników z Kancelarii Ultimatum ponieważ nie znam się na prawie windykacyjnym, ale już po pierwszej wizycie w ich biurze byłam uświadomiona jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy. Od momentu kiedy panowie z tej firmy zaczęli działać wiedziałam, że zajmują się moją sprawą profesjonaliści i lepiej trafić nie mogłam – nie myliłam się ponieważ trochę ponad miesiąc od rozpoczęcia postępowania cała kwota długu wpłynęła na moje konto, a to wszystko dzięki sprawnym działaniom prawników z tego biura windykacyjnego. Dziękuję za wszystko.

Honorata

Dług odzyskany przez Kancelarię Ultimatum szybko i bez żadnych problemów po drodze. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i gdy w przyszłości ponownie będę potrzebowała tego typu pomocy to z całą pewnością wrócę do nich.

5,0 rating
30 czerwca 2021

Żadnych wstępnych opłat. Cała kwota zadłużenia wyegzekwowana w ekspresowym tempie. Wszystko jasno i klarownie przedstawione – włącznie z warunkami współpracy, więc nawet gdybym chciała się do czegoś przyczepić to nie mam do czego. Jeśli zależy komuś na ściągnięciu długu to koniecznie skontaktujcie się z Kancelarią Ultimatum w tej sprawie a zapewniam że nikt nie zawiedzie się na ich pomocy.

Lidia

Zdecydowanie prawnicy z Kancelarii Ultimatum są najskuteczniejszymi specjalistami w całym kraju jeśli chodzi o windykacje długów. Pomogli mi odzyskać 36 tysięcy złotych, a postępowanie było bardzo sprawnie poprowadzone, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na swoje pieniądze.

4,0 rating
27 czerwca 2021

Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum ponieważ jako jedyna firma windykacyjna w Polsce zajęła się moją sprawą gdzie konkurencyjne biura odzyskujące należności mówiły, że nic nie da się zrobić. Finał taki, że Kancelarii Ultimatum wystarczyły 4 tygodnie aby cała kwota wróciła na moje konto i to z odsetkami. Polecam w 100% i serdecznie pozdrawiam.

Krzysztof

Należności odzyskane bardzo szybko. Po ingerencji ze stromy Kancelarii Ultimatum dłużnik oddał bardzo szybko 67 tys. zł stąd też bardzo polecam to biuro windyjacyjne.

5,0 rating
25 czerwca 2021

Kancelarię Ultimatum mogę śmiało polecić każdej osobie, która nie może poradzić sobie na własną rękę z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Osobiście miałam przyjemność korzystać z wachlarza możliwości Kancelarii Ultimatum i nie zawiodłam się na nich. Poradzili sobie doskonale mimo tego, że ani sprawa nie byłą prosta, ani dług nie był mały. Współpraca od początku aż po sam koniec była bardzo udana.

Łucja

Wzięli niewielką prowizję od wygranej sprawy, co mnie bardzo ucieszyło gdyż nie należę do osób, które są majętne, a na usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum było mnie stać.

5,0 rating
23 czerwca 2021

Dobrze że Kancelaria Ultimatum przyszła z pomocą – wszystko wytłumaczyli mi ich prawnicy i wiedziałem na czym stoję, a następnie bezpłatnie zweryfikowała sprawę po czym zleciłem im odzyskanie pieniędzy. Finalnie udało się za co im bardzo dziękuję. Dostają ode mnie dużą 5-tkę z plusem za zaangażowanie i odzyskanie 74 tys. zł gdzie nie musiałem wpłacać zaliczki ani opłaty wstępnej, a rozliczenie prowizyjne było wręcz znikome, więc można rzec, że każdego stać na skorzystanie z ich pomocy.

Zbigniew

Jestem zadowolona. Daję pięć gwiazdek bo nie mam im nic do zarzucenia.

5,0 rating
20 czerwca 2021

Już traciłam nadzieje że odzyskam pieniądze, które zabrała wspólniczka z kasy firmowej i uciekła za granicę. Kancelaria Ultimatum w dosłownie w parę dni namierzyła moją znajomą i po miesiącu miałam pieniądze w 100% odzyskane. Osoby zajmujące się moją sprawą w Kancelarii Ultimatum bardzo szybko i sprawnie zareagowali, dlatego błyskawicznie należność została odzyskana. Dziękuję za wszystko !!!

Marta

Pracowali w Kancelarii Ultimatum iście wzorowo nad odzyskaniem moich pieniędzy i w końcu udało się. Cały dług 20 000 zł został ściągnięty i to bardzo szybko.

4,0 rating
19 czerwca 2021

Mają własne zaplecze prawne, dlatego wszystkie sprawy są realizowane bez pośredników tzn. nie są angażowani zewnętrzni prawnicy, radcy prawni i działy ds. windykowania należności z zewnątrz tylko Kancelaria Ultimatum dysponuje własnym zespołem dla którego nie ma długu, którego by nie odzyskali. Jestem bardzo zadowolony z wyboru Kancelarii Ultimatum – sprostali moim oczekiwaniom w pełnym znaczeniu tego słowa.

Marcin

Jestem bardzo zadowolona z tego jak sprawnie prawnicy z Kancelarii Ultimatum odzyskali pieniądze od mojego dłużnika

5,0 rating
16 czerwca 2021

Najlepsza firma windykacyjna w kraju! Nie miałam złotówki, a zajęli się moją sprawą i dopiero na koniec mały procent pobrali. Obdarzyli nie ogromnym zaufaniem i bardzo zaangażowali się w pomoc mojej osobie. Przez cały czas mogłam liczyć na informowanie mnie na jakim etapie jest moja sprawa w danej chwili, dlatego wiedziałam cały czas co się dzieje. Ogromny pozytyw należy się dla Kancelarii Ultimatum. Polecam.

Agata

Kancelaria Ultimatum działa profesjonalnie i fachowo pomagając osobom z całego kraju w sprawach związanych z odzyskaniem należności finansowych. Korzystałem z ich usług w kwietniu i spisali się doskonale odzyskując dla mnie sto procent długu.

5,0 rating
12 czerwca 2021

Rewelacyjne podejście do klientów bez znaczenia na miejscowość z której jest dana osoba. Ja jestem z drugiego końca Polski i odzyskali dług w Kancelarii Ultimatum szybciej niż lokalna firma z mojej miejscowości. Polecam dosłownie każdemu kto ma problem z dłużnikiem. Mi pomogli wyegzekwować od zadłużonej osoby 34 tys. zł i udało się wszystko sfinalizować w pięć tygodni.

Ireneusz

Kancelaria Ultimatum potrafi ściągnąć dług w bardzo szybkim czasie nawet od dłużników którzy ukrywają się na drugim końcu kraju - zarówno osoby prywatne jak i firmy, które mają zaległości finansowe.

5,0 rating
9 czerwca 2021

Polecam usługi świadczone w tym biurze windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum ma bardzo wysoką skuteczność jeśli chodzi o ściągalność należności z nieopłaconych faktur – nawet tych przedawnionych. Znają przeróżne patenty jak sobie radzić z trudnymi przypadkami i patrząc na efekty ich działań stwierdzam jednoznacznie, że są naprawdę dobrzy w wykonywanej przez siebie profesji. Szczerze rekomenduję oferowane przez nich usługi każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej!

Wioletta

Nie ma drugiego tak dobrego biura odzyskującego należności finansowe w całym kraju jak Kancelaria Ultimatum, która wywalczyła dla mnie 65000 zł

5,0 rating
6 czerwca 2021

Dziękuję za okazałą pomoc i wyrozumiałość przy mojej sprawie. Współpraca z takimi fachowcami zasługuje na słowa uznania. Dług nie należał do najmniejszych, ale Kancelaria Ultimatum i tak bez najmniejszego problemu odzyskała całość w kilka tygodni. Oceniam ich bardzo pozytywnie i na pewno będę polecał oferowane przez nich usługi każdej napotkanej osobie. Pozdrawiam.

Henryk

Profesjonalne podejście do klientów i wiele lat doświadczenia sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest Numerem Jeden na rynku windykacyjnym od przeszło dwóch dekad

5,0 rating
30 maja 2021

Korzystałam z pomocy Kancelarii Ultimatum i bardzo polecam ich metodykę działań. Zajęli się skompletowaniem dokumentów, więc znacząco mnie wyręczyli w wielu czynnościach, dzięki czemu mogłam sporo czasu zaoszczędzić. Panowie z tego biura również namierzyli dłużnika, który ukrywał się w Holandii i zasypali oszusta ponagleniami do zapłaty do tego stopnia, że po miesiącu zmiękł i oddał co do grosza cały dług.

Julia

Od kiedy Kancelaria Ultimatum zajmuje się windykacją należności w naszej firmie nie mamy ani jednej nierozliczonej faktury

5,0 rating
27 maja 2021

Wachlarz możliwości jakie niesie ze sobą współpraca z Kancelarią Ultimatum nie zna końca. Dosłownie zajmują się wszystkim osoby reprezentujące to biuro windykacyjne i mogą pomóc w nawet problematycznych kwestiach. Wieloletnie doświadczenie daje Kancelarii Ultimatum duże pole manewru w działaniach związanych z egzekwowaniem należności finansowych.

Radosław

Kancelaria Ultimatum ma profesjonalne podejście do swoich klientów i wiele lat doświadczenia co pozytywnie przekłada się na współpracę i finalne zadowolenie z przeprowadzanych działań windykacyjnych

4,0 rating
25 maja 2021

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum i gdy zajdzie takowa potrzeba to bez chwili namysłu ponownie skorzystam z ich pomocy. Są skuteczni i niezawodni, a właśnie takimi cechami powinno odznaczać się dobre biuro windykacyjne. Powiem krótko i zwięźle: POLECAM

Olga

Otrzymywałem na bieżąco raporty z działań przeprowadzanych przez Kancelarię Ultimatum i cały czas wiedziałem na jakim etapie jest moja sprawa

5,0 rating
23 maja 2021

Pracownicy Kancelarii Ultimatum służyli pomocą przez cały cały okres trwania współpracy i mogłem do nich dzwonić czy też pisać maile aby uzyskać satysfakcjonującą mnie odpowiedź na pytanie które mnie nurtowało. Kontaktować się można telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Sebastian

Cały dług udało się wyegzekwować w 2 tygodnie, dlatego mam pozytywną opinię o Kancelarii Ultimatum i będę ich polecać każdej osobie będącej w podobnej sytuacji do mojej

5,0 rating
21 maja 2021

Osoby reprezentujące Kancelarię Ultimatum wiedzą doskonale co i jak zrobić żeby dług był maksymalnie szybko odzyskany. Minimum formalności wymagają, a mają do zaoferowania naprawdę dużo tzn. kompleksowo od A do Z wszystkim się zajmują i zlecającemu odzyskanie długu pozostaje tylko cierpliwie czekać na pozytywny finał działań wykonywanych przez Kancelarię Ultimatum.

Eugenia

Dziękuję osobom pracującym w Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie w moją sprawę i szybkie odzyskanie pieniędzy

5,0 rating
18 maja 2021

Rezultat działań Kancelarii Ultimatum był taki, że w lutym zgłosiłem się do tego biura windykacyjnej, a na początku marca tego samego roku dostałem od dłużnika zwrot całej kwoty zadłużenia na swoje konto, więc ani lepiej ani szybciej nie dało się tego załatwić. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum, a na pewno nikt na nich się nie zawiedzie i osobiście to gwarantuję.

Remigiusz

Kompetencje osób które pracują w Kancelarii Ultimatum są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu współpraca z ich zespołem to przyjemność w czystej postaci

5,0 rating
14 maja 2021

Bardzo dobrze wspominam współpracę z Kancelarią Ultimatum, która pomogła mi odzyskać 40 000 zł na początku 2021 roku. Wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie w trakcie prowadzonego postępowania wpłynęły pozytywnie na odbiór Kancelarii Ultimatum przez moją osobę. Profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Wanda

Bardzo obeznani w temacie fachowcy, którzy są mili, uczciwi i odznaczają się pokaźną wiedzą z zakresu windykowania należności

5,0 rating
10 maja 2021

Z pomocy Kancelarii Ultimatum korzystałem już kilka razy i nigdy nie miałam im nic negatywnego do zarzucenia wręcz przeciwnie gdyż mam o nich tylko i wyłącznie pozytywne zdanie. Od samego początku aż do końca wykazywali się chęcią pomocy mojej osobie i oprócz usług prawnych mogłem liczyć na wsparci i podtrzymanie na duchu w tych trudnych dla mnie chwilach. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Mirosław

Kancelaria Ultimatum godnie reprezentuje swojego klienta zarówno na drodze przed sądowej jak i w sądzie

5,0 rating
8 maja 2021

Mają indywidualne podejście do każdej sprawy, dlatego podchodzą do czynności bardzo rzetelnie. U mnie dług opiewał na kwotę 150 000 zł, więc nie była to mała kwota, a mimo to nie zrobiło na Kancelarii Ultimatum większego wrażenia i odzyskali całość w 3 tygodnie. POLECAM !!!

Celina

Zdecydowanie mogę polecić usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum gdyż są najlepsi w całym kraju

5,0 rating
5 maja 2021

Biuro windykacyjne na wysokim poziomie. Kancelaria Ultimatum pomogła mi kilka razy odzyskać dług zarówno od osób prywatnych jak i firm. Mają zespół własnych prawników, dzięki czemu ściągnięcie pieniędzy od dłużnika z takimi fachowcami jak pracują w Kancelarii Ultimatum to tylko kwestia czasu, a na pewno z każdym przypadkiem sobie poradzą.

Marian

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum mają sporą wiedzę i na każdym etapie prowadzonego postepowania widać z ich strony chęć pomocy drugiemu człowiekowi

4,0 rating
3 maja 2021

Mają atrakcyjne warunki współpracy w tej firmie windykacyjnej i można liczyć na stały kontakt zarówno mailowy, telefoniczny jak i bezpośredni u nich w biurze. Ja załatwiałam wszystko mailowo i od momentu kiedy zgłosiłam się do nich potrzebowali miesiąc czasu żeby odzyskać moje pieniądze, więc uważam, że lepiej trafić nie mogłam.

Urszula

Osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum odznaczają się ogromnym doświadczeniem, które jest bardzo istotne w tym fachu

5,0 rating
1 maja 2021

Kancelaria Ultimatum pomaga wyjść nawet z beznadziejnej sytuacji o czym mogłem się osobiście przekonać. Odnaleźli dłużnika, zweryfikowali jego majątek i finalnie tak dobrze zmotywowali delikwenta, że w ciągu kilku tygodni zwrócił całą należność. Polecam w 100% to biuro windykacyjne.

Jerzy

Skutecznie w Kancelarii Ultimatum odzyskali mój dług gdzie sprawa nie należała do najłatwiejszy, a mimo to bez najmniejszego problemu poradzili sobie za co ich podziwiam i bardzo dziękuję

5,0 rating
27 kwietnia 2021

Bardzo jestem wdzięczna za odzyskanie pieniędzy od dłużnika, który był moją zmorą od dłuższego czasu na którego już nie miałam ani sił ani nerwów. Współpraca z Waszym biurem windykacyjnym to istna przyjemność i zaszczyt. Jak będą moi znajomi potrzebować pomocy w ściągnięciu długów z całą pewnością polecę Państwa kancelarię. Pozdrawiam serdecznie.

Melania

Kancelaria Ultimatum dysponuje najlepszymi specjalistami dla których nie ma długu, którego by nie odzyskali o czym mogłem się osobiście przekonać

4,0 rating
24 kwietnia 2021

Miałem okazję kilka razy współpracować z Kancelarią Ultimatum i za każdym razem usługa była wykonywana profesjonalnie z dbałością o najmniejsze szczegóły dzięki czemu dług był ściągany maksymalnie szybko. Znają się w tej firmie doskonale na swoim fachu i można to odczuć na każdym kroku. POLECAM

Karol

Skuteczna w działaniach firma windykacyjna, która przez cały rok służy pomocą i fachowymi poradami

5,0 rating
21 kwietnia 2021

Wszystkie moje sprawy, które zleciłam Kancelarii Ultimatum zostały załatwione szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. Zadłużona osoba, która była mi winna pieniądze za żadne skarby świata nie chciała ich oddać, ale Kancelaria Ultimatum na szczęście sobie z tym poradziła. Polecam to biuro windykacyjne każdej osobie, która ma problem z dłużnikiem.

Adriana

Doskonała firma do egzekwowania zarówno małych jak i dużych zobowiązań finsnowych

5,0 rating
18 kwietnia 2021

U mnie Kancelaria Ultimatum spisała się rewelacyjnie. Mimo tego, że dług nie był jakiś duży to zaangażowali się w pomoc mojej osobie tak bardzo, że aż byłem zaskoczony. Nie musiałem im mówić co mają robić tylko od momentu kiedy zgłosiłem się do ich biura to od razu po zweryfikowaniu sprawy zabrali się do pracy. Finalnie potrzebowali 3 tygodnie żeby odzyskać cały dług. Lepiej trafić nie mogłem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru biura windykacyjnego.

Mikołaj

Kancelaria windykacyjna na najwyższym poziomie w dosłownym znaczeniu tego słowa. Polecam!

5,0 rating
17 kwietnia 2021

Załatwili moją sprawę w ekspresowym tempie, nie ma u nich opłaty za weryfikację sprawy tylko pobierają niewielką prowizje od odzyskanego długu, więc uważam, że bardziej uczciwego modelu rozliczeniowego nie można było zastosować. Polecam Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a na pewno nie zawiodą się na tym biurze.

Sonia

Zaangażowanie w moją sprawę było naprawdę bardzo duże, dlatego z największą przyjemnością chciałbym rekomendować świadczone usługi przez Kancelarię Ultimatum wszystkim osobom w podobnej sytuacji w jakiej ja byłem

5,0 rating
13 kwietnia 2021

Kancelaria Ultimatum ma dużą wiedzą i doświadczenie w wykonywanej przez siebie profesji. Oferują doradztwo na najwyższym poziomie. Wszystko jest przejrzyście i jasno wytłumaczone, że nawet osoba, która nie zna się na prawie zrozumie to o czym mówią prawnicy z tego biura. Chciałem podziękować za szybkie i sprawne poprowadzenie mojej sprawy.

Joachim

Jest to bardzo dobra firma jeśli chodzi o ściąganie długów i oferowane usługi przez Kancelarię Ultimatum są na maksymalnie wysokim poziomie

5,0 rating
11 kwietnia 2021

Wsparcie takie jakie oferuje Kancelaria Ultimatum to bez wątpienia w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Wiedzą jak zabrać się nawet do skomplikowanych przypadków i z tego co wiedziałam to świetnie radzą sobie z egzekwowaniem należności. Zleciłam im odzyskanie długu 47000 zł i poradzili sobie bez najmniejszego problemu i potrzebowali 5 tygodni żeby sfinalizować całe zlecenie. Polecam i serdecznie pozdrawiam osoby prowadzące moją sprawę w Kancelarii Ultimatum.

Bernarda

Działania windykacyjne Kancelarii Ultimatum doprowadziły do odzyskania moich należności

4,0 rating
7 kwietnia 2021

Mogłem liczyć w tej firmie windykacyjnej na rzetelne poprowadzenie sprawy. Pod każdym względem była to konkretnie wykonywana usługa, a przede wszystkim skuteczna, bo od momentu kiedy zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum to nie minął nawet miesiąc, a cała kwota długu wróciła na moje konto. Bardzo dobra pomoc prawna na każdym etapie postępowania windykacyjnego.

Konstanty

W Kancelarii Ultimatum mogłam liczyć na profesjonalizm, rzetelność i szybkie rozwiązanie problemu związanego z długiem

5,0 rating
3 kwietnia 2021

Sprawa windykacyjna została wygrana, dzięki pomocy biura windykacyjnego KANCELARIA ULTIMATUM. Zasługują na słowa uznania ponieważ byłam wcześniej rozeznać się w wielu innych firmach ściągających długi i wszędzie mówili, że się nie da, a jednak mylili się gdyż Kancelaria Ultimatum zmotywowała dłużnika do tego stopnia, że po 2 tygodniach sam poprosił o numer konta bankowego bo sam z siebie postanowił oddać całą należność. Krótko mówiąc jest to najlepsze biuro windykacyjne jakie może tylko być w tym kraju.

Blandyna

Wszystko poszło sprawnie i jak najbardziej jestem skłonny rekomendować usługi świadczone przez biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum, a zapewniam że nikt się nie zawiedzie

5,0 rating
1 kwietnia 2021

Kancelaria Ultimatum ma ogromne doświadczenie i sporo autorskich patentów jak sprytnie podejść dłużnika żeby bez zbędnej szarpaniny i agresji zmotywować delikwenta do pójścia na współpracę. W moim przypadku sam nie mogłem porozumieć się z zadłużoną osobą i w 2 lata oddał mi 0 zł, a Kancelaria Ultimatum potrzebowała 3 tygodni żeby uświadomić dłużnika w jakiej jest sytuacji i wyegzekwować od niego zwrot należności finansowych na moje konto. Wszystko zakończyło się pozytywnie i chciałbym podziękować za zaangażowanie ze strony pracowników tego biura windykacyjnego, bo spisali się na medal.

Feliks

Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum pomogli mi odzyskać pieniądze od pewnego kombinatora który nie chciał się ze mną rozliczyć

5,0 rating
29 stycznia 2021

Wszystko zostało profesjonalnie załatwione i z pozytywnym finałem. Kancelaria Ultimatum jest bardzo pomocna na każdym etapie postępowania i potrafi sprawnie odzyskać dług bez znaczenia na jego wielkość – zajmują się zarówno mniejszymi jak i większymi długami. Jest to firma godna polecenia pod każdym względem. POLECAM !!!

Eliasz

Idealna pomoc dla firm które prowadzą biznes na większą skalę i potrzebują sprawnego rozliczania swoich kontrahentów z zaległych faktur

4,0 rating
26 stycznia 2021

U nas w firmie Kancelaria Ultimatum zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z przeterminowanymi płatnościami i musimy powiedzieć, że w tej kancelarii pracują sami kompetentni ludzie, którzy do każdej sprawy windykacyjnej dokładają wszelakich starań, aby wszystko poszło po myśli i rozliczyć jak najszybciej wszystkich kontrahentów z płatności, które nie zostały uregulowane w terminie. Polecamy.

Klaudia z Gdańska

Bardzo profesjonalna windykacja zarówno osób prywatnych jak i firm

5,0 rating
22 stycznia 2021

Każdy mój problem z dłużnikiem został rozwiązany pomyślnie dzięki Kancelarii Ultimatów. Pomogli mi rozliczyć wszystkie nierozliczone płatności sprawnie i bez zbędnej zwłoki czasowej. Poradzili sobie ze ściągnięciem pieniędzy od znajomej której pożyczyłam nie małą kwotę i nie chciała oddać, a także rozliczyli wszystkie przeterminowane faktury w naszej hurtowni od firm, które pobrały towar i nie uiszczali należności w wyznaczonym terminie. Kancelaria Ultimatum to najlepszy wybór.

Sonia

Firma zasługująca na ocenę 5/5 za ich zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi

5,0 rating
19 stycznia 2021

Próbowałem sam przez 2 lata odzyskać pieniądze i bez żadnego skutku – nie udało mi się nawet skontaktować z osobą winną mi należność, a Kancelaria Ultimatum dotarła do dłużnika w kilka dni, przedstawiła owej osobie jakie ma możliwości i w parę tygodni wyegzekwowała całą kwotę, dlatego jestem bardzo zaskoczony skutecznością i bardzo szczęśliwym z obrotem sprawy, który spowodował to, że jestem zobowiązany rekomendować usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy nie mogą na własną rękę poradzić sobie z 0dzyskaniem pieniędzy od dłużnika.

Hawier

Polecam kancelarie Ultimatum za to że odzyskali 23 000 zł w niespełna miesiąc czasu

5,0 rating
13 stycznia 2021

Na każdym kroku świetnie reprezentują swojego klienta co pozytywnie wpływa na przebieg spraw. Angażują się już od pierwszego dnia współpracy. Mają doświadczonych prawników dla których nie ma pieniędzy których nie dałoby się odzyskać. Współpraca była czystą przyjemnością z Kancelarią Ultimatum i szczerze polecam ich biuro windykacyjne.

Oswald

Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum ponieważ sprawa w sądzie zakończona dla mnie pozytywnie

5,0 rating
10 stycznia 2021

Wcześniej myślałam, że moja sprawa nie jest możliwa do załatwienia bo dłużnik jest niewypłacalny, ale myliłam się gdyż cały czas mnie zwodził i oszukiwał, a jak KANCELARIA ULTIMATUM wkroczyła do gry to już nie był taki cwany i oddał w 2 tygodnie cały dług. Super biuro windykacyjne zasługujące na gromkie brawa za zaangażowanie.

Kleopatra

Jeśli chodzi o moją sprawę windykacyjną to Kancelaria Ultimatum stanęła na wysokości zadania i odzyskała cały dług w miesiąc

5,0 rating
7 stycznia 2021

Współpraca z tym biurem windykacyjnym to przyjemność w czystej postać ponieważ mogłem liczyć przez cały czas na kontakt przez cały tydzień, wyręczali mnie w wielu kwestiach związanych z odzyskaniem należności i nie pobrali ode mnie ani jednej złotówki za weryfikację sprawy. Polecam i pozdrawiam serdecznie pracowników Kancelarii Ultimatum z których jestem maksymalnie zadowolony.

Konstanty

Bardzo dobre biuro windykacyjne z którego jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim osobom chcącym odzyskać pieniądze od dłużnika

4,0 rating
6 stycznia 2021

Pomogli mi maksymalnie dobrze i ich działania były na wagę złota. Jak będę potrzebował pomocy na pewno ponownie skontaktuję się z Kancelarią Ultimatum. Od pierwszego spotkania pokazali klasę i nie chcieli żadnej wpłaty startowej tylko poprosili o dokumenty związane z długiem żeby mogli zweryfikować i po sprawdzeniu wszystkiego jeszcze w tym samym dniu odezwali się do mnie i zdeklarowali, że podejmą się odzyskania długu a ja mam się resztą nie martwić. Po kilku tygodniach zobaczyłam na swoim koncie pieniądze z tytułu rozliczenia zadłużenia. Dziękuję za wszystko.

Alicja

Prawnicy w Kancelarii Ultimatum działają szybko co pozytywnie wpływa na rozwój postępowania windykacyjnego

5,0 rating
3 stycznia 2021

Moją sprawą zajęły się osoby, które już od samego początku były zaangażowane i chciały mi pomóc. Mogłem liczyć na kompleksową obsługę włącznie z tym, że Kancelaria Ultimatum zajęła się osobiście skompletowaniem dokumentacji co znacząco mnie odciążyło. Odzyskali ponad dwadzieścia tysięcy złotych w około 3 tygodnie, więc uważam to za ogromy sukces. Polecam.

Jarosław

Korzystałam z usług na początku stycznia 2021 i z czystym sumieniem mogę polecić tą kancelarię windykacyjną

5,0 rating
1 stycznia 2021

Są maksymalnie skuteczni gdyż 4-go stycznia zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum i 15-ego dnia tego samego miesiąca otrzymałam od pracowników tego biura windykacyjnego, że dług został wyegzekwowany i dłużnik całą kwotę uregulował – nie wierzyłam, ale jak sprawdziłam swoje konto bankowe rzeczywiście cała kwota wpłynęła na mój rachunek i to wraz z odsetkami za zwłokę czasową związaną z nieterminowym uregulowaniem należności. Dział ds. odzyskiwania długów i prawnicy w tym biurze windykacyjnym pokazali kto tutaj rządzi i wyszło im to perfekcyjnie. Polecam w 100% i gdy zajdzie takowa potrzeba to ponownie skorzystam z pomocy tej firmy odzyskującej należności finansowe.

Klemencja

Prezentowana na tej stronie Kancelaria Ultimatum opinie ma doskonałe w stolicy jak i w innych miastach znajdujących się w całym kraju

5,0 rating
5 grudnia 2020

Niepodważalnym atutem biura KANCELARIA ULTIMATUM jest to, że kompleksowo świadczą usługi w dosłownym znaczeniu tego słowa ponieważ obsługują zarówno firmy jak i osoby prywatne. Nie ograniczają się tylko do obsługi zleceniodawców w Warszawie, ale także nie stronią od pomocy osobom z całej Polski. U mnie odzyskali osiemdziesiąt tysięcy złotych za co im bardzo dziękuję i szczerze polecam.

Włodzimierz z Wrocławia

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to przyjemność i jednocześnie zaszczyt - odzyskali 24 000 zł w 3 tygodnie

5,0 rating
3 grudnia 2020

Inne firmy rozkładały ręce, a Kancelaria Ultimatum jako jedyna chciała mi pomóc. Zadłużenie na kwotę ponad dwadzieścia tysięcy złotych odzyskali w niespełna miesiąc czasu co uważam, że dokonali w pewnym sensie rzeczy niemożliwych patrząc na to, że sama przez rok nie odzyskałam złotówki od dłużnika. Rewelacyjny kontakt z pracownikami tego biura podkreślił to, że są zawodowcami z prawdziwego zdarzenia, którym można powierzyć nawet najtrudniejsze sprawy.

Karolina z Torunia

Dokładnie KANCELARIA ULTIMATUM przeanalizowała sprawę dzięki odzyskanie pieniędzy odbyło się wręcz ekspresowo

5,0 rating
1 grudnia 2020

Dług był spory gdyż opiewał na kwotę siedemdziesięciu tysięcy złotych, ale dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło to większego problemu. Sprawdzili możliwości, prześwietlili dłużnika i zabrali się do pracy. Zespół prawników sporządził pisma motywujące dłużnika do rozliczenia i spisali się na medal ponieważ zadłużenie zostało spłacone mimo dużej kwoty w bardzo krótkim czasie. Jestem mega zadowolona z wyboru firmy windykacyjnej i zdecydowanie mogę ich polecić.

Hurtownia z kwiatami

Skuteczne działania windykacyjne na miarę XXI wieku to standard w Kancelarii Ulimatum

4,0 rating
28 listopada 2020

Mają wyszkolonych specjalistów do spraw windykowania należności co można zauważyć po szybkości działań. Założyliśmy, że sprawa może trwać 2-3 miesiące, a panowie reprezentujący firmę Kancelaria Ultimatum uwinęli się z wszystkim w miesiąc tzn. w tym czasie odnaleźli ukrywającego się dłużnika, doręczyli mu masę pism przedsądowych aż do momentu kiedy sam wyraził chęć współpracy i rozliczenia się ze mną. Polecam firmę w 100% i z pewnością gdy zajdzie takowa potrzeba to w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

Klaudiuszek

Bardzo dobre biuro windykacyjne zasługujące na gromkie brawa za to co dla mnie zrobili

5,0 rating
25 listopada 2020

Jestem zadowolony z wykonanej usługi windykacyjnej i muszę przyznać, że panowie z biura Kancelaria Ultimatum znają się na odzyskiwaniu pieniędzy od dłużników tak dobrze, że sam jestem pod ogromnym wrażeniem jak bezproblemowo odzyskali należne mi środki finansowe. Po zgłoszeniu się do ich kancelarii nie musiałem długo czekać na efekty działań i po kilku tygodniach skontaktowali się ze mną żebym na dniach spodziewał się pieniędzy od zadłużonej osoby.

Romek72

Szybkie i sprawne odzyskanie należności

5,0 rating
19 października 2020

Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat Kancelarii Ultimatum. Świetny kontakt i miła obsługa, profesjonalnie podchodzą do klienta. Polecam

Roland

Kancelaria Ultimatum to bez wątpienia miła i pomocna obsługa na każdym etapie postępowania

5,0 rating
18 października 2020

Skuteczne biuro windykacyjne, szybko pomogli mi odzyskać pieniądze za nieopłacone faktury i mogłem liczyć na porady prawnika z Kancelarii Ultimatum, więc ogromny dla nich plus za kompleksową obsługę.

Fabian

Polecam jako zadowolony klient - Kancelaria Ultimatum fachowo podchodzi do klienta i można to odczuć już od pierwszego spotkania

5,0 rating
15 października 2020

Panowie z Kancelarii Ultimatum szybko pomogli w mojej sprawie, mogłem liczyć na przydatne porady, dobry kontakt przez cały czas trwania dochodzenia windykacyjnego jak i po odzyskaniu pieniędzy też mnie wspierali pod kątem prawnym.

Igor

Życzę wszystkim potrzebującym takiej firmy windykacyjnej jak Kancelaria Ultimatum

4,0 rating
13 października 2020

Doskonała obsługa od początku do końca świadczenia usługi windykacyjnej. Na dodatek pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do zleceniodawcy. Odzyskali 25 000 zł w niespełna 5 tygodni co uważam za swoistego rodzaju cud. Kancelaria Ultimatum ma bez wątpienia najlepszych prawników w kraju. POLECAM !!!

Klaudiusz

Kancelaria Ultimatum bardzo fachowo podchodzi do klienta i jak dla mnie to jest niepodważalnie jeden z większych atutów w firmach windykacyjnych

5,0 rating
12 października 2020

Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum jest wiarygodna i skuteczna. Pomogli mi szybko rozwiązać problem związany odzyskaniem długu. Obsługa zawsze miła, pomocna i gotowa do działania. Pozdrawiam

Emilian z Gdyni

Panowie z Kancelarii Ultimatum działają naprawdę fachowo, dlatego szybko zyskali moje zaufanie

5,0 rating
10 października 2020

Osobiście miałem przyjemność korzystać z usług firmy Kancelaria Ultimatum wiele razy i muszę powiedzieć, że mają podejście do klienta profesjonalne, a skuteczność w windykacji należności nawet w beznadziejnych przypadkach niemalże 100 procentowa.

Zadowolony z wykonanej usługi windykacyjnej

Dużym plusem jest to, że Kancelaria Ultimatum przyjmuje zlecenia zarówno krajowe jak i zagraniczne

4,0 rating
9 października 2020

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybkie rozwiązanie problemów. Znają się na rzeczy. Dłużnik był obcokrajowcem, ale to nie stanowiło najmniejszego problemu dla Kancelarii Ultimatum.

Dawid

Bardzo dobra kancelaria windykacyjna obsługująca osoby z całego kraju

5,0 rating
7 października 2020

Szybka pomoc w trudnych sprawach, fachowe podejście do klienta. Specjaliści ds. dochodzenia należności z Kancelarii Ultimatum zyskali w moich oczach wtedy jak oznajmili, że nie pobierają zaliczek tylko rozliczenie jest za efekt działań. Postępowanie trwało ponad miesiąc, ale odzyskali cały dług wraz z odsetkami. Polecam

Łucjan Poznań

Kancelaria Ultimatum ma najlepszych prawników w kraju

5,0 rating
23 sierpnia 2020

Ściągnęli całą kasę z dłużnika i to w bardzo krótkim czasie – nawet nie wiem czy miesiąc minął, a dostałem od nich telefon żebym spodziewał się na dniach przelewu co się potwierdziło. Jestem wdzięczny i będę polecał to biuro wszystkim znajomym.

Remigiusz

Odnaleźli w 3 tygodnie dłużnika gdzie ja sam na własną rękę przez 3 miesiące nie mogłem ustalić jego obecnego miejsca zamieszkania

5,0 rating
22 sierpnia 2020

Zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum nie dlatego, że dłużnik nie chciał oddać pieniędzy, ale nawet nie wiedziałem gdzie się on znajduje ponieważ po pożyczeniu mu pieniędzy na drugi dzień zwolnił się z pracy i ślad po nim zaginął. Kancelaria Ultimatum dokonała czegoś wprost niemożliwego – odnaleźli dłużnika +/- w 20 dni, potem było już z górki. Dziękuję za wszystko.

Leopold

Odzyskali należność w 3 miesiące

5,0 rating
21 sierpnia 2020

Dług był pokaźny – opiewał na kwotę 80 000 zł za nierozliczone faktury. Dobrze, że polecił mi znajomy Kancelarię Ultimatum. Panowie z tego biura zaczęli działać, wytoczyli działa największego kalibru i sprawa trafiła na drogę sądową. Finalnie udało się całość wyegzekwować. Mimo że wszystko przez przekładanie spraw w sądzie trwało nieco ponad 3 miesiące to i tak uważam, że w 100% opłacało się poczekać. Polecam

Szymon

Każda sprawa windykacyjna która przechodzi przez biuro Kancelaria Ultimatum ma pozytywny finał

5,0 rating
20 sierpnia 2020

Mają bardzo dobrych prawników dzięki czemu nie ma sprawy której by nie rozgryźli. Korzystałem już trzeci raz z ich pomocy i trzeci raz wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zawodowcy na których zawsze można liczyć. Polecam

Rajmund

Polecam Kancelarię Ultimatum za profesjonalizm i za to że nigdy się nie poddają tylko dążą do celu

5,0 rating
19 sierpnia 2020

Całkowity brak ukrytych kosztów w Kancelarii Ultimatum sprawia, że ich umowa jest klarowna i wiadomo czego można się podziewać od początku do samego końca jej realizacji. Pozdrawiam cały zespół tego biura windykacyjnego.

Damian

Liderzy na rynku windykacyjnym

5,0 rating
18 sierpnia 2020

Polecam kancelarię ULTIMATUM za to, że wspierali mnie w trudnych chwilach i pomogli mi wyjść z dołka finansowego w jaki mnie wpędził dłużnik. Profesjonalizm na każdym etapie postępowania windykacyjnego w Kancelarii Ultimatum jest zawsze na porządku dziennym. POLECAM TO BIURO !!!

Jakub

Skuteczna firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju, którą z czystym sumieniem mogę polecić

5,0 rating
17 sierpnia 2020

Jeśli chodzi o moje zdanie dotyczące Kancelarii Ultimatum to jestem w pełni zadowolony ponieważ nie musiałem mieć pieniędzy na start, a bez najmniejszego problemu zweryfikowali dług i zabrali się do działania. Polecam

Emil

Mam bardzo pozytywne zdanie o firmie Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
16 sierpnia 2020

Nie pobierają zaliczek ani opłat wstępnych, a bardziej się angażują w pomoc osobom, które się zgłaszają do ich biura niż nie jedna firma która bierze krocie na samym starcie za nic. Kancelaria Ultimatum działa inaczej niż inne firmy ponieważ osoby które tam pracują są wyrozumiałe i na pierwszym planie stawiają pomoc drugiej osobie a nie pieniądze. POLECAM w 100%

Łukasz

Od kiedy nawiązałem współpracę z Kancelarią Ultimatum w końcu zacząłem w normalnie sypiać

5,0 rating
15 sierpnia 2020

Panowie z Kancelarii Ultimatum są szybcy w działaniach dzięki czemu szanse na odzyskanie długu wzrastają już od pierwszych dni współpracy. Dłużnik dostał wezwanie do zapłaty, jedno, drugie, trzecie, aż zwątpił w dalsze pogrywanie z kancelarią Ultimatum i sam z siebie poprosił o numer konta bo chciał dług spłacić. UWAŻAM, ŻE KANCELARIA ULTIMATUM TO NAJSKUTECZNIEJSZE BIURO WINDYKACYJNE W KRAJU !!!

Norbert

Obowiązkowo należy się dać 5 gwiazdek dla takiej pomocnej kancelarii windykacyjnej

5,0 rating
14 sierpnia 2020

Dziękuję za pomoc w kwestiach związanych z odzyskaniem pieniędzy. Gdyby nie Państwa pomoc nie byłoby mnie tutaj gdzie teraz jestem. Pomogliście mi zarówno finansowo jak i podbudowaliście na psychice pokazując światełko w tunelu. Jestem Państwa dłużnikiem i będę polecał Kancelarię Ultimatum.

Sebastian

Brawa dla biura Kancelaria Ultimatum !!! Wywalczyli mi panowie z Kancelarii Ultimatum pieniądze z których dłużnik od bardzo dawna nie chciał się rozliczyć

4,0 rating
2 lipca 2020

Kancelaria Ultimatum ma patenty na każdy rodzaj odzyskania długu, więc po zobaczeniu ich możliwości od teraz nigdy już nie będę zwlekała z powierzeniem sprawy firmie takiej jak Kancelaria Ultimatum – współpraca z ich biurem to oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów. Wiedzą kiedy i jakim sposobem uderzyć w dłużnika tak, aby już na starcie odechciało mu się dalej droczyć i próbować grać na czas nie oddając pieniędzy, ale z Kancelarią Ultimatum nie przejdą takie numery. Jestem w pełni zadowolona że zdecydowałam się na nich.

Żaneta

Oczywiście, że daje dla Kancelarii Ultimatum 5 gwiazdek ponieważ moja opinia o ich firmie, działaniach jak i ludziach którzy tam pracują jest jak najbardziej pozytywna w dosłownym sensie tego znaczenia

5,0 rating
1 lipca 2020

Podoba mi się to w firmie Kancelaria Ultimatum, że totalnie nie ma żadnych ukrytych kosztów – rozliczamy się z Kancelarią Ultimatum po wygraniu sprawy o ile zostanie wygrana, więc nigdy nie stracimy złotówki ponieważ jak nie wygrają to nic nie płacimy Kancelarii Ultimatum tak jak w innych firmach, po prostu nie ma zaliczek, opłat wstępnych czy startowych – jedynie rozliczenie jest od efektu stanowi fenomen na rynku windykacyjnym, ale nie od wczoraj wiadomo, że KANCELARIA ULTIMATUM jest najlepsza.

Klaudia

Mogę z czystym sumieniem polecić Kancelarię Ultimatum wszystkim tym którzy męczą się z odzyskaniem kasy - u mnie znakomicie się spisała Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
29 czerwca 2020

Gdybym wcześniej nie była taka uprzedzona do firm windykacyjnych to już rok temu dzwoniłabym do Kancelarii Ultimatum, a tak straciłam kilkanaście miesięcy czasu zanim się przełamałam i zadzwoniłam do bura KANCELARIA ULTIMATUM gdzie z miejsca sprawdzono możliwości i rzeczywiste szanse na odzyskanie pieniędzy zupełnie za darmo bez żadnej opłaty za analizę długu i dłużnika. Kancelarię Ultimatum poznałam ponieważ polecono mi ich usługi i Ja też chciałabym rekomendować ich działania aby pokrzywdzone osoby przez dłużników nie strzępiły sobie nerwów na walkę w pojedynkę – Kancelaria Ultimatum zrobi w tydzień to czego my nie zrobimy sami przez rok.

Patrycja

Kancelaria Ultimatum wykazała się skutecznością w działaniach, dlatego ode mnie leci pozytyw w ich stronę

5,0 rating
27 czerwca 2020

Mimo że długu nie miałam ogromnego bo tylko 10000 zł to KANCELARIA ULTIMATUM bez wahania zajęła się moją sprawą tak dobrze, że nie wiem nawet kiedy dostałam informację z Kancelarii Ultimatum o zakończeniu postępowania windykacyjnego. Wszystko był wykonane przez Kancelarię Ultimatum zgodnie z literaturą prawa tylko bardziej umiejętnie niż sama w pojedynkę chciałam to osiągnąć. Polecam specjalistów z firmy Kancelaria Ultimatum i dziękuję za wszystko!

Daria

Nie biorą żadnych opłat wstępnych co jest niezwykle korzystne dla osób którzy zostali oszukani przez dłużnika

5,0 rating
21 czerwca 2020

Panowie z Kancelarii Ultimatum zajęli się praktycznie wszystkim od A do Z. Profesjonalnie poprowadzili sprawę komorniczą z pozytywnym finałem, nie miałam żadnych danych, a specjaliści z tego biura znaleźli dłużnika swoimi metodami i wyegzekwowali od niego całe zadłużenie.

Kornelia

Specjaliści z Kancelarii Ultimatum prowadzili mi parę spraw i wszystkie zostały zakończone sukcesem a to już mówi samo za siebie czy są skuteczni

5,0 rating
20 czerwca 2020

Załatwili wszystkie sprawy jak najporządniej się tylko dało z niewielką ilością formalności z mojej strony – sami zbierali dokumentacje i walczyli z dłużnikiem aż do osiągnięcia zamierzonego celu. POLECAM W 100%

Marek z Olsztyna

Myślałam, że odzyskiwanie długu będzie trwał o przynajmniej pół roku, a nawet szybko im to poszło skłonienie dłużnika do zwrócenia pieniędzy na moje konto

4,0 rating
19 czerwca 2020

Już od samego początku wiedziałam, że można im zaufać ponieważ dostałam na nich namiar od koleżanki. Po odzyskaniu długu mogę pochwalić Kancelarię Ultimatum i powiedzieć, że mają wysoką ściągalność faktur, nawet tych przedawnionych co jest niepodważalnym wyznacznikiem jakości świadczonych usług przez biuro Kancelaria Ultimatum.

Kinga z Konina

Kancelaria Ultimatum spisała się na medal i mogę śmiało rzec, że jestem zadowolony z ich usług

5,0 rating
18 czerwca 2020

Mam spore doświadczenie z różnorakimi biurami windykacyjnymi i biorąc pod uwagę dotychczasowe moje doświadczenia z innymi firmami to powiem otwarcie, że moim mniemaniu Kancelaria Ultimatum jest najlepsza pod każdym względem i grają w otwarte karty. Polecam

Tomasz z Gorzowa

Dział windykacyjny Kancelarii Ultimatum załatwił całą papierologię związaną z wywalczeniem długu - sprawnie i szybko wszystko skompletowal

5,0 rating
17 czerwca 2020

Kancelaria Ultimatum bardzo zaangażowała się w moją sprawę i majątek dłużników poszukali bezpłatnie, trzeba przyznać że mają sprawdzonych komorników co widać po ich efektywnych działaniach. U mnie było brak jakichkolwiek opłat wstępnych i mówię też tutaj o szukaniu majątku dłużnika oraz całej jego rodziny aż do 5 lat wstecz, więc wielki pozytyw leci na ich konto z mojej strony i rzecz jasna maksymalnie dobra ocena.

Paulina

Polecam do skorzystania z ich usług - Kancelaria Ultimatum dysponuje zespołem fachowców z zakresu prawa windykacyjnego dla których nie ma długu nie do odzyskania

5,0 rating
16 czerwca 2020

Wszystko bardzo sprawnie odzyskane i moja opinia o kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Panowie reprezentujący to biuro windykacyjne wykonują szeroki zakres usług i chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane im pytanie dotyczące odzyskania pieniędzy. Gorąco polecam cały zespół biura Ultimatum.

Krzysiek z Zielonej Góry

W końcu udało mi się odzyskać pieniądze przed wejściem na drogę sądową a to wszystko zasługa efektywnej pracy działu windykacyjnego firmy Kancelaria Ultimatum

4,0 rating
15 czerwca 2020

Panowie z Ultimatum doprowadzili moją sprawę do szczęśliwego końca w ekspresowym tempie. Teraz dłużnikowi nie jest tak do śmiechu jak wcześniej. Uważam, że wybór Kancelarii Ultimatum nie był tylko dobrym rozwiązaniem, ale było to jedyne wyjście żeby w końcu odzyskać pieniądze od osoby, która ich nie chciała zwrócić.

Brygida z Kielc

Odzyskała Kancelaria Ultimatum dług na kwotę 35 000 złotych i wszystko było przeprowadzone niezwykle profesjonalnie

5,0 rating
14 czerwca 2020

Moja sprawa została pozytywnie zakończona a nie należała do tych łatwych. Doskonały kontakt z pracownikami biura Ulatimatum to bez wątpienia ogromny atut i do tego wysokie kompetencje, zaangażowanie w prowadzoną sprawę sprawiają, że są oni dla mnie Numerem Jeden jeśli chodzi o windykacje należności.

Honorata

Kancelaria Ultimatum działa szybko, skutecznie i do tego profesjonalnie, więc jak najbardziej mogę ich polecić

5,0 rating
13 czerwca 2020

Są najtańsi na rynku i do tego najskuteczniejsi w końcu 15 lat doświadczenia robi swoje, obowiązuje w biurze Kancelarii Ultimatum zero zaliczek, prowizja znikoma i do tego biorą ryzyko na siebie – nie pozostaje mi nic innego niż rekomendować ich działania firmom i osobom prywatnym w potrzebie.

Oskar

Po sprawdzeniu firmy Kancelaria Ultimatum okazało się, że mają 100% skuteczność i chciałem się przekonać ma własnej skórze czy rzeczywiście są tacy dobrzy i muszę stwierdzić jednoznacznie, że są najlepsi

5,0 rating
12 czerwca 2020

Moja prywatna opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna – odzyskali 24000 zł w bardzo krótkim czasie. Przyjęli sprawę windykacyjną bez opłat wstępnych, został opłacony wpis i komornik, jedno co bym tylko radził to trzeba tylko z nimi pogadać szczerze, a na pewno znajdą rozwiązanie na nawet beznadziejną sytuacje.

Piotr z Sanoka

Rzetelne podejście do tematu windykowania należności na każdym etapie postępowanie to standard w Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Już po pierwszym spotkaniu z doradcą reprezentującym Kancelarię Ultimatum widać że pracują tam fachowcy i odznacza ich dużo wyższy poziom umiejętności niż w innych pseudo firmach windykacyjnych. Nie trzeba uiszczać opłaty wstępnej i wszystko można zdalnie załatwić, a to w dzisiejszych czasach bardzo ważny aspekt.

Adrianna

Dopiero w Kancelarii Ultimatum otrzymałam fachową pomoc i teraz wiem, że w tej branży szukać osób z doświadczeniem a nie czarodziei którzy tylko obiecują

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Kancelaria Ultimatum powiedziała mi jakie mogą być opcjonalne rozwiązania sprawy po czym obraliśmy tor działań i kierunek w którym będziemy dążyć w celu odnalezienia dłużnika i przedstawienia mu w jakiej znajduje się sytuacji, jak dłużnik został namierzony przez Kancelarię Ultimatum było już tylko z górki – widać u specjalistów ds. windykacji z tego biura chęć pomagania innym osobom co jest na miarę złota przy tego typu problemach z odzyskiwaniem pieniędzy. Polecam

Florentyna

Pomogli mi odzyskać pieniądze ludzie z Kancelarii Ultimatum na dogodnych warunkach - bez zaliczki i rozpoczęli działania z dnia na dzień po pierwszym kontakcie z nimi

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Wcześniej było mnóstwo nerwów, straconego czasu i pieniędzy jak szukałem pomocy w innych firmach, dopiero Kancelaria Ultimatum wyciągnęła pomocna dłoń i zobaczyłem światełko w tunelu. Jeśli miałabym w przyszłości podobną sytuację to na pewno skorzystam ponownie z usług biura windykacyjnego ULTIMATUM ponieważ są najlepsi.

Roger

Śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsza kancelaria jaką do tej pory poznałam

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Moja sprawa ciągnęła się miesiącami aż trafiłam na Kancelarię Ultimatum. Moje pieniądze zostały skutecznie odzyskane w 3 tygodnie, a nie była sprawa prosta ponieważ dłużnik ukrywał się, ale i na znalezienie jego Panowie z Ultimatum mieli sposób. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam 🙂

Lena

Szczerze polecam! Każda firma bez znaczenia na jej wielkość powinna mieć ku swojego boku taką firmę windykacyjną jak Kancelaria Ultimatum a żaden dłużnik nie będzie zagrożeniem dla finansów firmy

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Kancelaria Ultimatum Świadczy usługi na najwyższym poziomie. Trzeba podkreślić, że jest z nimi bardzo dobry kontakt w trakcie sprawy co w takich przypadkach bywa sporym atutem. Rozliczyli nam w firmie kilka zaległych faktur od kontrahentów w mgnieniu oka i teraz firma odzyskała płynność finansową pozwalając zacząć sezon na pełnych obrotach.

Olga

Zajmą się w Kancelarii Ultimatum każdym przypadkiem z wielkim zaangażowaniem nawet sprawami przedawnionymi w firmach jak i u prywatnych osób

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Po oddaniu spraw dłużników w ręce Kancelarii Ultimatum to kwestia czasu kiedy pieniądze zostaną wyegzekwowane od dłużnika. Moje należności zawsze szybko się pojawiły na koncie kiedy Panowie z Ultimatum dostali za zadanie rozliczyć dłużnika. Wszystko zgrane i profesjonalnie przeprowadzone.

Lechosław

Bardzo oddani klientom prawnicy Kancelarii Ultimatum są gwarantem sukcesu przy sprawach małego jak i dużego kalibru

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Wszystko ułożone jest w Kancelarii Ultimatum tak jak trzeba, każdy wie co ma robić i nikt nikomu nie wchodzi w drogę. Nasza firma od dawna współpracuje z biurem Ultimatum i jestem zachwycona. Na pewno będziemy kontynuowali współpracę z ich kancelarią.

Flawia

Prawdziwi fachowcy, którzy pomogli mi w rozliczeniu się z mężem przy sprawie rozwodowej i muszę powiedzieć, że wyszło im to lepiej niż zakładałam

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Wszystko jest bardzo dokładnie wyjaśnione jak będzie przebiegała sprawa – zauważyłam duże zaangażowanie z ich strony co mi się podobało, bo jak wcześniej szukałam pomocy w innych firmach to większość „specjalistów” mówiła że się nie da i tylko szukali wymówek, a w Kancelarii Ultimatum bez zawahania podjęli się rozliczenia mojego byłego męża i pieniądze bardzo szybko zostały przelane na moje konto.

Stefania

Dzięki prawnikom z Kancelarii Ultimatum udało się wygrać sprawę w parę tygodni gdzie na własną rękę próbowałem prawie rok czasu i nie udało mi się ściągnąć złamanego grosza

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Kancelaria ULTIMATUM jest w stanie pomóc nawet w bardzo ciężkich przypadkach. U mnie sprawa byłą trudna, ale przedstawili mi już ludzie tego biura windykacyjnego dużo konkretów co mnie przekonało, że znają się na rzeczy i nie myliłem się – spisali się na medal odzyskując całą kwotę zadłużenia.

Godfryd

Jestem bardzo wdzięczny za to że skompletowaliście za mnie dokumenty i odnaleźliście dłużnika co pozwoliło zaoszczędzić mi czas i nerwy

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Korzystałem z usług Kancelarii Ultimatum i muszę powiedzieć, że nie mam się do czego się przyczepić ponieważ od samego początku powiedzieli mi jakie mam szanse na odzyskanie długu i co muszę zrobić żeby usprawnić działania. Wszystko przebiegło pomyślnie i odzyskali 25 000 zł w miesiąc.

Hubert

Wspólnie z Kancelarią Ultimatum wygraliśmy sprawę i pieniądze wróciły na moje konto

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Podczas kilku spraw nie miałem żadnego problemu z kontaktem ponieważ ich biuro jest przyjaźnie nastawione na klientów i ceni sobie pozytywne relacje zarówno między osobami indywidualnymi jak i firmami. Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum to najlepsza pomoc w podbramkowych sytuacjach kiedy już sami nie mamy pomysłów i wiedzy jak zabrać się do przekonania dłużnika żeby rozliczył się z nami.

Ścibor

Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre od 15 lat ponieważ od początku swojej działalności ma rzesze zadowolonych odbiorców ich usług windykacyjnych

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Biuro windykacyjne, które przykłada się do każdej sprawy i ma bardzo wysoki wskaźnik powodzenia w egzekwowaniu należności finansowych. W moim przypadku rozliczyła dłużnika w całości za co bardzo dziękuję – Kancelaria Ultimatum wyrwała mnie z opresji i pomogła mi wyjść na prostą.

Jarogniew

Za błędy się płaci i powinien to wiedzieć każdy dłużnik myślący że można nie oddawać pieniędzy

4,0 rating
17 kwietnia 2020

Bardzo duże zaangażowanie ze strony Kancelarii Ultimatum i bardzo sprytnie podeszli dłużnika, który się ukrywał, ale dla ludzi z Ultimatum nie ma osoby, której by nie odnaleźli. Jeśli ktoś ma problem z odzyskaniem swoich pieniędzy to powinien się zgłosić właśnie tutaj, a oni wszystko wyjaśnią bez opłat wstępnych. Szybkość i efektywność to domena tego biura windykacyjnego.

Erazm

Profesjonalne podejście do klienta sprawia, że mają dużo zadowolonych klientów w tym mnie po tym jak sprawnie odzyskali moje pieniądze

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Po wygranej sprawie wiem już jak ważne są umowy i po wskazówkach ze strony Kancelarii Ultimatum jestem świadoma, że nie ma długu którego nie da się odzyskać. Świetna kancelaria windykacyjna którą odznacza duża skuteczność w wygrywaniu spraw. POLECAM

Mirela

Polecam z całego serca Kancelarię Ultimatum za to, że priorytetowo zajęli się moją sprawą i jeszcze przed świętami pieniądze wróciły do mnie na konto

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Kancelarii Ultimatum pod każdym względem. Kontakt z klientem oceniam bardzo pozytywnie ponieważ jak pisałam do nich maile to praktycznie po paru minutach dostawałam odpowiedź, a telefonicznie jak chciałam coś podpytać to byli dyspozycyjni cały tydzień.

Sonia

PHU Montana

5,0 rating
9 kwietnia 2020

Dług odzyskany w kilka dni!! Inni nie dali rady.
Opinia jak najbardziej pozytywna.

Marcin

Full professionalism! ULTIMATUM KANCELARIA is the best debt collection office in the whole country. They recovered PLN 70,000 from the debtor in two months.

5,0 rating
3 stycznia 2020

ULTIMATUM LAW FIRM brought the case to an end and they showed a great commitment to the debt collection process. I am satisfied with the services of this company and I can recommend their methods to everyone. They regained a lot of money in a short time, for which I thank you.

Filip

Bardzo dobra i fachowa obsługa - wiem co mówię ponieważ już 4 razy nasza spółka korzystała z pomocy KANCELARII ULTIMATUM na przełomie ostatnich dwóch lat

4,0 rating
3 stycznia 2020

KANCELARIA ULTIMATUM doprowadziła moją sprawę do szczęśliwego końca za co będę wdzięczny do końca życia za ich poświęcenie i zaangażowanie. Naprawdę polecam w imieniu całej spółki specjalistów z tej firmy w każdym calu maksymalnie jak się tylko da za to co dla nas zrobili.

Dyzma

W skrócie powiem, że KANCELARIA ULTIMATUM to profesjonalna bez wątpienia miła obsługa i przede wszystkim profesjonalna pomoc windykacyjna, a w dodatku jest świetny z nimi kontakt

5,0 rating
3 stycznia 2020

Pomogli mi już kilka razy w mojej firmie odzyskać pieniądze za nierozliczone faktury i zaręczam wszem i wobec, że są numerem 1 na rynku firm egzekwujących należności. Kancelaria Ultimatum jest sprzymierzeńcem w przypadkach kiedy sam nie mogę sobie poradzić z odzyskaniem środków finansowych. POLECAM !!!

Flawiusz

Pieniądze w pełni odzyskane od kontrahenta przez biuro KANCELARIA ULTIMATUM w przeciągu zaledwie miesiąca za co niezmiernie dziękuję

5,0 rating
3 stycznia 2020

KANCELARIA ULTIMATUM doprowadziła moją sprawę do szczęśliwego końca i polecam ich biuro każdej osobie szukającej pomocy w kwestiach odzyskania należności finansowych Dziękuję Panowie! Naprawdę jesteście niezastąpieni !!!!!

Malwin

Polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM gdyż z doświadczenia wiem, że oferują spore zaangażowanie ze strony swoich pracowników pracowników a także dysponują dużą skutecznością w działaniach

4,0 rating
3 stycznia 2020

Miałem pewne obawy na początku jak chyba każdy kto jeszcze nigdy wcześniej w życiu nie korzystał z usług firm windykacyjnych, ale już po tygodniu współpracy z firmą Kancelaria Ultimatum wiedziałem, że wybór był jak najbardziej właściwy – sprawa nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiodłem się na ich działaniach. Polecam wszystkim tym, którzy stawiają na efektywne działanie.

Herakles

Panowie z biura KANCELARIA ULTIMATUM zajęli się moją sprawą windykacyjną bardzo dobrze i w 3 tygodnie poradzili sobie z wszystkim aż do sfinalizowania postępowania

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dużym plusem jaki ma KANCELARIA ULTIMATUM jest to, że nie pobierają opłat wstępnych co skłoniło mnie do wypróbowania ich możliwości i nie żałuję gdyż pokonali dłużnika niemalże z zamkniętymi oczami – krótko mówiąc znają się na swojej profesji tak dobrze jak nikt inny. POLECAM

Dzierżysława

Bez problemów udało się KANCELARII ULTIMATUM w 100% osiągnąć zamierzony cel szybciej niż zakładaliśmy, dlatego rekomenduję ich usługi każdemu kto szuka fachowej pomocy

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dziękuję KANCELARIO ULTIMATUM za wszystko co dla mnie zrobiliście i wierzcie mi, że będę od teraz Państwa biuro polecała każdej napotkanej osobie borykającej się z podobnym problemem jaki był u mnie.

Ludgarda

KANCELARIA ULTIMATUM zmotywowała dłużnika konstruktywnymi argumentami, które dały do zrozumienia, że walczenie z ich biurem to tylko pogorszy sytuacje i zaczął mnie spłacać człowiek, który winien mi był niemałą sumę pieniędzy

5,0 rating
8 grudnia 2019

Specjalistom windykacyjnym z KANCELARII ULTIMATUM udało się szybko zadziałać i jeszcze w tym samym miesiącu odzyskać całą kwotę stąd otrzymują ode mnie 5 gwiazdek 🙂

Gala

Samemu na własną rękę ciężko odnaleźć się bez znajomości prawa, dlatego w takich chwilach warto zasięgnąć pomocy jaką świadczy KANCELARIA ULTIMATUM ponieważ przyspieszymy cały proces odzyskiwania pieniędzy

5,0 rating
8 grudnia 2019

U mnie Kancelaria Ultimatum okazała się wręcz niezbędna żeby odzyskać pieniądze – wykonali usługę szybko, bez zaliczki, kompleksowo i dysponowali bardzo dobrym prawnikiem.

Jacek

KANCELARIA ULTIMATUM to najbardziej skuteczna pomoc w podbramkowych sytuacjach kiedy sami na własną rękę nie możemy poradzić sobie z odzyskaniem kasy

5,0 rating
8 grudnia 2019

W momencie kiedy przytrafi się taka sytuacja, że nie radzimy sobie z odzyskaniem kasy to od razu dzwonimy KANCELARII ULTIMATUM i mamy pewność, że problem będzie definitywnie rozwiązany. POLECAMY MAKSYMALNIE JAK SIĘ DA ICH METODYKĘ DZIAŁAŃ.

Apoloniusz

KANCELARIA ULTIMATUM znalazła sposób jak przekonać dłużnika do współpracy i od tej pory sam z siebie zaczął mnie spłacać, a wcześniej grosza nie można było wydusić z tego oszusta finansowego

5,0 rating
8 grudnia 2019

W 100% bez zwłoki czasowej były wykonywane wszystkie działania przez KANCELARIĘ ULTIMATUM krok za krokiem aż osiągnęli zamierzony cel.

Laura

Prawnicy z KANCELARII ULTIMATUM dali pokaz swoich umiejętności i wywiązali się z umowy szybciej niż były wstępne założenia

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dług nie był łatwy do odzyskania, ale Kancelaria Ultimatum w efekcie końcowym sprawiła, że cała suma zadłużenia została ściągnięta od firmy uchylającej się od uregulowania zaległych należności.

Walerian

Okazało się, że nawiązanie kontaktu z KANCELARIĄ ULTIMATUM było dobrym pomysłem ponieważ miesiąc po nawiązaniu współpracy cała kwota zadłużenia wróciła na moje konto

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dotychczas nie wiedziałam czy takie wsparcie będzie dla mnie dobre, ale okazało się, że było wręcz niezbędne ponieważ KANCELARIA ULTIMATUM przyspieszyła odzyskanie pieniędzy, których sama w pojedynkę nie mogłam uzyskać od dłużnika. Dziękuję

Estera

KANCELARIA ULTIMATUM rozliczyła mojego dłużnika w 100% za co bardzo dziękuję + odzyskała od zadłużonej osoby % za odsetki związane z opóźnieniem rozliecznia

5,0 rating
8 grudnia 2019

Dotychczas nie korzystałem z pomocy firmy windykacyjnej, ale był to błąd ponieważ jak poznałem Panów reprezentujących biuro KANCELARIA ULTIMATUM to przekonałem się do usług windykacyjnych i moje problemy związane z odzyskiwaniem długów przeszły do historii.

Norman

Jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony z usług jakie dla mnie świadczyła KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
8 grudnia 2019

Kancelaria Ultimatum dała z siebie wszystko i było to widać na każdym kroku naszej współpracy – ze świecą w ręku można szukać takich pomocnych ludzi jacy pracują w tym biurze.

Wacław

Dziiś wpłynłęła całla kwota pomniiejszona o prowizję czyyli króttko mówiiąc WIELKI SUKCES

5,0 rating
28 października 2019

Mają dużo swoiich spossobów na dłużników stądd taka skuteczna jest Kancelaria Ultimatum.

Ambrozja

Windykowali naaszego byłłego klienta i poradziili sobie doskkonale

4,0 rating
28 października 2019

Kancelaria Ultimatum ma opiinie wzorowe poonieważ majją niiezawodne pattenty na dłużniików.

Prokop

Poleecam kancelarię Ultimatum w 1000% - jeśli choodzi o windykację to są baaaardzo skuteczni!!!!

4,0 rating
27 października 2019

Dłuug odzyskany polllecam kancelarię Ultimatum. Wróciiło do mnie 9 tysiięcy złotych dziięki wspaarciu ze strony luudzi reprezentujących to biiuro windykkacyjne.

Kandyd

Prawniicy w kancelarii Ultimatum są maksymallnie skuteeczni! Pollecam 🙂

5,0 rating
27 października 2019

Z czystyym sumieniiem i ogromnną przyjemnościią rekomenduję usłlugi świadczone przez to biiuro odzyskującee dłuugi.

Marianna

Do kaażdego kliennta w kancelarii Ultimatum podddchodzą indywiduualnie

4,0 rating
27 października 2019

Baaardzo rzeeczowa i przyjjemna współpraca z Panaami z tej firmy – dziiiiiękuję za wszysttko!

Jowita

Poleccam i stwierddzam, że zaawsze możnna na niich polegać

5,0 rating
27 października 2019

Odzyskaali 25 000 złotych w niespełlna miesiąc czasu i jesstem strasznie zaaddowolony z ichh działańń.

Kazimierz

Jesteem bardzo zaadowolona z usłuug Kancelarii Prawnej Ultimatum!!!!!!!!!!!

4,0 rating
27 października 2019

Profesjoonalizm, rzeetelność i skuteczność tak w skróciie moożna opiisać kancelarię Ultimatum. Ściągnęli z dłuużnika sporoo kasioreczki.

Romana

Bardzzzo mi pomogli z wsstręętnym gagattkiem któryy nie chciałł odddać kasy

5,0 rating
27 października 2019

Rzeetelna, profesjonalna obsłuuga prawna na każdymm etapie posstępowania windykacyjnego. Polecam.

Faustyna

Polecam, polecam, polecam!!! jako wierny kliient - już 4 razy naasza firmma korzystała z usłlug biura wiindykacyjnego Ultimatum

4,0 rating
27 października 2019

Nie pooobierają zaliczek tylko rozliicznie nasstępuje po odzyksanniu pieniędzy. Super współłpraca!!!

Nicefor

Zleciiłam Kancelarii z Warszawyy dłużnika i poradzili sobie iddealniee

5,0 rating
27 października 2019

Bardzo proffesjonalne podejjście. Kwotta jaką wyegzekkwowali to 13 tysiaczków PLNów.

Wisława

Kancelaria Ultimatum to fachowcy mający wyłącznie dobre opinie

5,0 rating
22 września 2019

Moja opinia na temat kancelarii Ultimatum jest pozytywna gdyż odzyskali bardzo szybko dług na sporą kwotę.

Narcyza

Moja opinia jeśli chodzi kancelarię ULTIMATUM jest oceniona przeze mnie na 5 gwiazdek z dużym plusem

5,0 rating
21 września 2019

Miałam problem z odzyskaniem alimentów na dwójkę dzieci i ojciec dzieci myślał, że już nie będzie nigdy płacił alimentów aż do momentu kiedy kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry. Bardzo profesjonalnie i fachowo podeszli do tematu stąd nie byłabym sobą gdybym nie napisała dobrej opinii o tej firmie.

Lucyna

Z czystym sumieniem rekomenduję usługi świadczone przez specjalistów windykacyjnych z kancelarii Ultimatum i z chęcią napiszę o nich opinię żeby przydała się innym osobom

5,0 rating
20 września 2019

Nasza firma współpracuje systematycznie z kancelarią Ultimatum od ponad 15 lat i nigdy nie mieliśmy z nimi problemu żadnego, więc można śmiało powiedzieć, że mamy dobrą opinię o nich i zaręczamy, że można korzystać z ich usług bez obaw. Powodzenie gwarantowane i na dodatek bardzo mało biorą od wygranej sprawy natomiast na samym starcie nic nie kasują, więc nie ma się nic do stracenia.

Kilian

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma ściągająca długi w całej Warszawie na którą można liczyć zawsze bez znaczenia na stopień złożoności sprawy

5,0 rating
19 września 2019

Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum weryfikuje sprawy bez wzięcia ani jednego grosza. Wzorowa postawa zwłaszcza, że ich klienci niezbyt często mają środki finansowe w sytuacjach kiedy dłużnik nie chce oddać pieniędzy.

Przecław

Kancelaria Ultimatum opinie ma bardzo dobre u klientów z całego kraju gdyż to godna polecenia firma windykacyjna

5,0 rating
18 września 2019

Polecam kancelarię Ultimatum każdemu kto nie może poradzić sobie z dłużnikiem – oni pomogą na pewno i można zauważyć po opiniach w internecie, że cieszą się świetną reputacją bez znaczenia na stopień trudności sprawy.

Roland

Pozytywna opinia o biurze windykacyjnym Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
17 września 2019

Ogromnie dziękuję Panowie z Kancelarii Ultimatum za pomoc, a także sporą wyrozumiałość jaką okazaliście mi przy sprawie windykacyjnej jaką Wam przekazałam, gdzie jak sami powiedzieliście, że nie należała do najłatwiejszym, ale ja od samego początku byłam przekonana widząc jak jesteś zaangażowani w to co robicie stąd ode mnie pada pozytywna rekomendacja jeśli chodzi o Wasze biuro. Pozdrawiam

Kalina

Opinia o kancelarii Ultimatum z moich ust jak zwykle padnie pozytywna - pomagali mi już 4 razy i zawsze finał kończył się bardzo dobrze

5,0 rating
16 września 2019

Z całego serca polecam cieszącą się dobrymi opiniami kancelarię Ultimatum każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej tropiącej dłużników nie tylko w Warszawie, ale także w całym kraju ponieważ osobiście jestem z okolić Gdańska, a nie było problemu żeby pomogli mi odzyskać pieniądze.

Myślibor

Nie pobiera Kancelaria Ultimatum zaliczek i opinie ma wyłącznie pozytywne, co świadczy o ich skuteczności

5,0 rating
15 września 2019

Kancelaria Ultimatum ma niezwykle wysoką skuteczność w ściąganiu pieniędzy za zaległe i nieopłacone faktury, nawet te przedawnione – znają przeróżne sposoby i patenty jak sobie radzić z trudnymi przypadkami stąd śmiało mogę powiedzieć, że opinie mają oni w świetle moich oczu najlepsze w całym kraju.

Edgar

Współpraca układała się z kancelarią Ultimatum rewelacyjnie stąd piszę nie omieszkam napisać opinie o ich biurze

5,0 rating
14 września 2019

Polecam działania biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum dosłownie każdemu kto ma problem z dłużnikiem. Są szybcy w działaniach i co ważniejsze – efektywnie pracują odzyskując długi w mgnieniu oka.

Gaspar

Opinia na temat biura kancelaria Ultimatum jest w 100% dobra

5,0 rating
13 września 2019

Ja dzwoniłem osobiście z drugiego końca Polski i załatwili szybciej pieniądze od dłużnika niż lokalna firma z mojej miejscowości. Polecam ich i za to, że zajęli się sprawą tak jak trzeba było się nią zając już od samego początku.

Feliks

Prawnicy z kancelarii Ultimatum doskonale znają się na aktualnie obowiązującym prawie

5,0 rating
1 września 2019

Ponad rok temu miałam zaszczyt korzystać z usług radcy prawnego z kancelarii prawnej Ultimatum i bardzo pozytywnie oceniam to biuro. Wszystkie osoby z kancelarii prawnej Ultimatum obsługują wzorowo swoich klientów i to się ceni we współczesnych czasach. Bardzo Wam dziękuję i szczerze polecam!

Chrystian

Kancelaria Ultimatum to lider na rynku windykacynym

5,0 rating
1 września 2019

Błyskawiczna pomoc windykacyjna na miarę XXI wieku – wiedzą jak zająć się klientem i jak odzyskać dług bez znaczenia na jego wysokość. Bardzo pomocni ludzi tam pracują, którzy prowadzą przez cały proces windykacyjny.

Albrecht

Nie ma lepszej firmy windykacyjnej w całym kraju niż Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
1 września 2019

Pracownik kancelarii Ultimatum zajmujący się moją sprawą związaną z nieopłaconą fakturą od razu wydawał się zdecydowanie bardziej kompetentny niż pseudo-fachowcy z innych firmach konkurencyjnych. Jasne warunki współpracy, niski procent od windykowanej kwoty i ekspresowe rozwiązanie problemów z dłużnikiem. Polecam w 100% ich taktykę działania.

Radosława

Kancelaria Ultimatum to mistrzowie w odzyskiwaniu długów

5,0 rating
1 września 2019

Osobiście rekomenduję usługi świadczone przez kancelarię Ultimatum gdyż mają wzorowe i niepowtarzalne podejście do problemu. Ogromna wiedza i pomoc na każdym kroku wpływa, że jest to najlepsze biuro odzyskujące długi. W 100% polecam współpracę z tą firmą – lepiej trafić nie można było jeżeli chodzi o wybór adekwatnej do naszych potrzeb firmy windykacyjnej. Pozdrawiam

Doris

The domain of the Ultimatum law firm is solidarity and keeping the word irrelevant to the problematic nature of the case

5,0 rating
31 sierpnia 2019

They do not collect any advance payments or initial fees and are available to help complete the entire debt recovery procedure. I wholeheartedly recommend both the people who work there and the services provided by their office in themselves.

Marita

Załatwili za mnie całą papierologię co pozwoliło zaoszczędzić mi sporo czasu i jeszcze więcej nerwów

5,0 rating
31 sierpnia 2019

Skorzystałam z ich usług pierwszy raz i to w sumie nie w za wielkiej sprawie z polecenia sąsiadki, ale nie żałuję – w moim przypadku nie musiałam nawet uiszczać żadnej opłaty wstępnej – dłużnik oddał całą kwotę dzięki działaniom Kancelarii Ultimatum.

Mirela

Niezwykle pomocni ludzie pracują w biurze Ultimatum

5,0 rating
31 sierpnia 2019

Szczerze mogę ująć jednoznacznie, że współpraca z Ultimatum jest to czysta przyjemność gdyż jest na najwyższym poziomie. Nigdy nie podejrzewałam, że dłużnik zwróci mi całe zobowiązanie i to z odsetkami. Ogromne podziękowania dla kancelarii za priorytetowe załatwienie sprawy – zajęło to niecałe dwa miesiące. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana.

Klotylda

Jestem w 100% zadowolony z usług jakie świadczy Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
31 sierpnia 2019

Kancelaria Ultimatum to super mega profesjonalna i przemiła obsługa, personel najwyższego szczebla, szkoda marnować nerwy i czas na próbę odzyskania kasy na własną rękę. Kancelaria windykacyjna pobrała małą prowizję od wywalczonej kwoty, a ja oszczędzam dużo nerwów i jeszcze więcej czasu. Super robota Panowie 🙂

Celestyn

Spisali się doskonale przy każdym z trzech postępowań windykowań jakie im zleciliśmy

5,0 rating
30 sierpnia 2019

Fachowe podejście do klienta. Pomogli mi w odzyskaniu długu, a nie było to łatwe zadanie. Mogę szczerze polecić tę kancelarię windykacyjną – jeśli zdarzy mi się jeszcze w życiu taka sytuacja to na pewno chętnie skorzystam z ich usług.

Przybysław

Znawcy tematu windykacyjnego jakich mało w całej Polsce

5,0 rating
30 sierpnia 2019

Totalny brak opłat wstępnych to niebywały atut Kancelarii Ultimatum, duży plus za to że swoją dolę również ściągają z dłużnika, a nie ze mnie przed odzyskaniem długu. Może dla niektórych to mało znaczące powody, ale jak ktoś jest w takiej sytuacji, że nie ma na fundamentalne opłaty to taka kancelaria jak Ultimatum jest bez wątpienia zbawieniem!!!

Euzebia

Dłużnik jak słyszy KANCELARIA ULTIMATUM to wie, że nie ma szans na walkę

5,0 rating
30 sierpnia 2019

Rekomenduję usługi tej firmy ponieważ firma Ultimatum pomimo, iż miałam niezliczoną liczbę pytań przed rozpoczęciem współpracy odpowiedziała na wszystkie moje pytania bez żadnej opłaty. Na wstępie nie pobrali w ogóle pieniędzy za wykonanie usługi, co było pozytywnym zaskoczeniem bo w innej firmie pewien Pan chciał cztery tysiące złotych na samym wstępie.

Flora

Najlepsza oferta usług windykacyjnych w całym kraju - regularnie korzystam z tego typu usług, więc doskonale wiem, co mówię 🙂

5,0 rating
30 sierpnia 2019

W moim przypadku także zweryfikowali zupełnie bezpłatnie stan majątkowy zadłużonej osoby po rodzinie czy czegoś nie ukrywał i wyszło szydło z worka. Fachowcy z kancelarii Ultimatum znają się na swoim zawodzie jak nikt inny w całym kraju. Nie było ani żadnej wpadki przy odzyskiwaniu długu – wszystko w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o współpracę z nimi.

Budzisława

Mają niezawodne metody odzyskiwania pieniędzy i są bardzo pomocni na każdym etapie postępowania

5,0 rating
29 sierpnia 2019

Pierwszy raz potrzebowałam wsparcia prawnego w takiej niecodziennej sytuacji jak teraz gdzie dłużnik nie chciał mi oddać pieniędzy przez bardzo długi czas i cały czas wymyślał nowe wymówki. Tak naprawdę nie miałam pojęcia do kogo się zgłosić w tej sprawie ale szwagier polecił mi właśnie tę kancelarię i jestem mu bardzo wdzięczna, bo to był właściwy wybór gdyż należności odzyskałem szybciej niż się spodziewałam. Specjaliści windykacyjni z tego biura są niezwykle cierpliwi i mają ludzkie podejście tematu odzyskiwania długów.

Przecława

Męczyłam się z odzyskaniem długu rok czasu, a Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z tematem w lekko ponad miesiąc

5,0 rating
29 sierpnia 2019

Miałam ogromne problemy jeśli chodzi o przetrzymywane pieniądze przez mojego byłego wspólnika, który po dwóch miesiącach ogarniania ze mną interesu stwierdził, że to nie dla niego taka papranina i zostawił mnie z pożyczkami na spore kwoty i wierzycielami na karku – dobrze, że rodzina mi pomogła, ale jemu już nic nie pomogło jak zgłosiłam go do biura windykacyjnego Ultimatum. Ściągnęli z niego pieniądze, które miał mi oddać za pożyczki z banków i również środki finansowe, które sobie (ukradł) przywłaszczył. Gdyby nie pomocni ludzie z tej kancelarii nie wiem co by ze mną było… Dziękuję!

Oktawia

Debt recovery specialists who comprehensively deal with the entire procedure related to recovering money

5,0 rating
29 sierpnia 2019

There are no initial fees in Ultimatum like others, even PLN 5,000 for a case drowned by my brother-in-law by a company from Krakow. I estimate at 5 because the law firm has found the debtor’s data by itself only, because it hid so that it even changed the addresses. When he received the letter, he was shocked that they tracked him down.

Ambrozja

Bardzo małą prowizję bierze Kancelaria Ultimatum i dodam jeszcze, że tylko płaci się im od wygranej sprawy, a nie za brak efektu

5,0 rating
29 sierpnia 2019

Osoba wynajmująca ode mnie mieszkanie przestała uiszczać opłaty związane z czynszem, prądem gazem, a jak się o tym dowiedziałem i poprosiłem go o spłatę wszystkiego to przestał mi płacić za najem lokalu i zmył się, dlatego moja sprawa była strasznie trudna i potrzeba było sporo roboty przy samym zbieraniu dokumentów do kupy, a już nie mówię ile było zagmatwanych tematów z samym dłużnikiem, ale Kancelaria Ultimatum ogarnęła temat i dała radę, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić tym co się wahają przy wzięciu adekwatnej firmy do zaistniałej sprawy.

Eustachy

Na arenie windykacyjnej nie mają sobie równych!!! Potrafią zdziałać cuda i nie wyślizgnie się im żaden oszust finansowy

5,0 rating
28 sierpnia 2019

Super traktują klientów natomiast jeśli chodzi o dłużników to nie dadzą sobie wejść na głowę. Nadzwyczaj dobrze wspominam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Panowie wspólnicy z tego biura windykacyjnego są niezmiernie pomocni na każdym etapie postępowania, doskonale tłumaczą co się dzieje i na czym stoimy, no a do tego wszystkiego trzeba podkreślić fakt, iż są bardzo skuteczni.

Feliks

W skali od 1 do 5 oceniam specjalistów windykacyjnych z kancelarii Ultimatum na dużą "piątkę" z ogromniastym plusem

5,0 rating
28 sierpnia 2019

Bez chwili zbędnej zwłoki czasowej ludzie z tego biura windykacyjnego szybko zaczęli załatać kwestie związane z dłużnikiem i to jest niesłychanie ogromniasty plus Kancelarii Ultimatum, że nie tracą czasu tylko działają co przynosi efekty i to już w bardzo krótkim czasie. W moim przypadku niestety miałam nóż na gardle i mi pomogli Ci ludzie tak szybko jak to tylko możliwe, a może i nawet szybciej 🙂 Dzięki ich niebywałej pomocy dłużnik nie zdołał dłużej ukrywać się za granicą, lecz szybko wrócił jak dowiedział się jaką firmę windykacyjną wynajęłam i kasiorka została szybko zwrócona na moje konto. Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim poszkodowanym, którzy szukają ratunku.

Laura

Współpraca układała się bardzo dobrze - super kontaktowi ludzie z biura Ultimatum prowadzili nasze postępowanie windykacyjne

5,0 rating
28 sierpnia 2019

Odzyskali w naszej rodzinie już przy dwóch postępowaniach ponad 25000 złotych dlatego bez chwili namysłu stwierdzamy jednoznacznie, że jest to najlepsza firma windykacyjna z jaką mieliśmy do czynienia. Mają strasznie profesjonalne podejście do każdego dłużnika stąd całe postępowanie odbywa się bez nerwów i zbędnych problemów. Wspomniany dług odzyskany został niezmiernie szybko co było dla nas bardzo istotne. Podziękowania od całej naszej rodziny.

Eligiusz

Korzystałam 2 razy i jak będzie potrzeba skorzystam przy kolejnych potyczkach z dłużnikiem, bo są efektywni i szybko odzyskują pieniądze

5,0 rating
28 sierpnia 2019

W tym biurze windykacyjnym mają super stosunek do klienta, który często w takich chwilach potrzebuje pomocy i rzetelnej rady od od windykatorów, prawników czy też adwokatów, dzięki którym będzie mógł poszkodowany człowiek znowu odzyskać nadzieje w odzyskanie należności czyli ściślej ujmując rzecz – dać szanse na „lepsze jutro”. Kancelaria Ultimatum od 17 lat nieustannie pomaga począwszy od skompletowania dokumentów związanych z zadłużeniem, aż po godne i profesjonalne reprezentowanie klienta w wielu instytucjach do których możemy zaliczyć np. sądy, urzędy czy w końcu adres dłużnika.

Hiacynta

Pozytywny finał postępowania

5,0 rating
30 czerwca 2019

Jak najbardziej można brać Ultimatum – jest to sprawdzona firma. Idealny finał sprawy windykacyjnej i o to mi chodziło!!!!!

Baltazar

Kancelaria Ultimatum to firma godna polecenia

5,0 rating
29 czerwca 2019

Totalny brak opłaty początkowej, a płaci się jedynie % od prowizji, więc korzystny układ. Pomocni w 100% a nie jak inne firmy, które patrzą tylko na wysokość długu.

Filomena

Satisfied client

5,0 rating
29 czerwca 2019

I would like to thank you for regaining my money from a very, very problem debtor. Excellent cooperation.

Caroline

Jednym słowem wszystko jak należy, firma Ultimatum spisała się wyśmienicie

5,0 rating
29 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolony z podjętej współpracy. Skuteczność Ultimatum oczywiście zawsze na bardzo wysokim poziomie. Polecam ich usługi ? Pozdrawiam serdecznie

Patryk

Debt collection experts are undeniably the best whip on indebted fraudsters

5,0 rating
28 czerwca 2019

I checked this company and I have to admit that getting back a debt with them is really nothing hard, i.e. they are a lot of people, but I just stood there and watched, and finally look, and the coins returned to the account.

Clifford

Dług odzyskany w 100% dzięki Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
28 czerwca 2019

Wielokrotnie korzystałem i polecam innym usługi windykacyjne. W Kancelarii Ultimatum zawsze obowiązuje szybkie załatwienie sprawy windykacyjnej bez zbędnej zwłoki czasowej.

Euzebiusz

Bez zbędnego czekania tylko prawie o razu widoczny gołym okiem efekt ich działań windykacyjnych

5,0 rating
27 czerwca 2019

W kancelarii Ultimatum mają niewygórowany cennik, co także wpływa korzystnie na całokształt firmy.

Eryka

A great partner in a business match with contractors. They know the law, recovery and psychology best in the whole country.

5,0 rating
27 czerwca 2019

They do not charge advances, and this is a sign of confidence and frequent victories as it was in my case. They recovered all their money in less than 2 months, but it was not an easy matter.

Charles

Pięć gwiazdek należy się w 100% za wygraną sprawę i odzyskany dług przez kancelarię Ultimatum

5,0 rating
26 czerwca 2019

Profesjonalna obsługa windykacyjna Ultimatum. Wszystko bez zastrzeżeń – miły kontakt z klientem zarówno mailowy jak i telefoniczny. POLECAM !!!!!

Ireneusz

Pozytywna opinia o firmie Ultimatum

4,0 rating
26 czerwca 2019

To że jest całkowity brak opłaty wstępnej było decydujące przy wyborze firmy windykacyjnej i właśnie to przekonało mnie do skorzystania z ich usług czego nie żałuje w najmniejszym stopniu.

Faustyn

An excellent debt collection office

5,0 rating
26 czerwca 2019

All conversations were very satisfactory. Personally, I am extremely pleased with the quality of services provided by this office, the speed and accuracy that the Ultimatum Law Firm offered me – I highly recommend this company dealing with debt collection vindicators to anyone.

Cornelia

Polecam firmę windykacyjną Ultimatum z Warszawy - opinia pozytywna

5,0 rating
25 czerwca 2019

Jednym słowem brak dodatkowych kosztów windykacyjnych – dla mnie to była najlepsza informacja. Wszystko zapłacił dłużnik od kiedy Kancelaria Ultimatum zainteresowała się sprawą. Pozdrawiam i dziękuję

Dobroniega

Excellent contact with Mr. Rafał and Marcin. Description of the course of the order is clearly explained without any payment. They help from the heart!

5,0 rating
25 czerwca 2019

They represented me in court and arranged all formalities with the court and the debtor. You could say that sometimes I just signed, and that’s how they pulled me out of this swamp.

David

Wzorowa znajomość prawa to atut Ultimatum

5,0 rating
24 czerwca 2019

Odznacza kancelarię Ultimatum ludzkie podejście do każdego klienta bez znaczenia na wielkość sprawy. Znają się na literaturze prawa jak mało kto. Oczywiście polecam i daje ocenę 5/5.

Fabian

Polecam Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
23 czerwca 2019

Osobiście skorzystałam z ich usług po raz pierwszy z polecenia przyjaciółki i nie żałuję. Profesjonalizm, znajomość prawa na wysokim poziomie i skuteczność to coś co wyróżnia firmę Ultimatum na tle konkurencji.

Bronisława

Opinie o Kancelarii Ultimatum zawsze będą pozytywne, bo to świetna firma

5,0 rating
22 czerwca 2019

Nasza firma budowlana współpracuje z Kancelarią Ultimatum od przeszło 7 lat, dlatego nie wyobrażamy sobie windykacji z inną kancelarią windykacyjną niż właśnie z nimi.

Dagmara

Kompleksowa obsługa windykacyjna dla małych i dużych firm

5,0 rating
21 czerwca 2019

Oprócz samej windykacji pomagają w sprawdzeniu księgi wieczystej, co można już nazwać działaniami komplementarnymi.

Jadwiga

W ekspresowym tempie działają na terenie całego kraju

5,0 rating
20 czerwca 2019

U nas sprawa z wygrana z dużym sukcesem – trwało całe postępowanie od pierwszego kontaktu z Ultimatum ponad rok, ale udało się gdzie inne firmy mówiły, że to niemożliwe odzyskać tego typu dług.

Elizeusz

Korzystaliśmy 4 razy, pracownicy biura przemili. Mogę śmiało polecić potrzebującym walczącym z dłużnikami

5,0 rating
19 czerwca 2019

W naszym przypadku Kancelaria Ultimatum nie pobrała żadnych opłat wstępnych, więc atut naprawdę bardzo duży.

Eulalia

Wszystko poszło pozytywnie z Ultimatum

5,0 rating
19 czerwca 2019

Ogromnym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że nie trzeba mieć żadnych pieniędzy na start – oni biorą na siebie czas podczas którego weryfikują sprawę.

Edmund

Polecam Kancelarię Ultimatum z całego serca jak ich wieloletni klient

4,0 rating
18 czerwca 2019

Organizują wszystko wraz z kompletacją dokumentów – załatwiają wszystkie formalności bez dopłaty i bez zaliczek weryfikują sprawę. Polecam i pozdrawiam.

Walerian

Korzystnie finansowo i znają się bardzo dobrze na windykacji

5,0 rating
17 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum z Warszawy to jedyna w swoim rodzaju firma windykacyjna potrafiąca zrozumieć klienta. Dosłownie wszystko doskonale zorganizowane i finał pozytywny.

Świętosława

Doskonały harmonogram działań windykacyjnych

5,0 rating
16 czerwca 2019

Załatwili za mnie wszystkie dokumenty związane z długiem i wyciągnęli od dłużnika wszystkie pieniądze na spłatę zobowiązań finansowych, więc bardzo dziękuję Kancelarii Ultimatum.

Albert

Całe postępowanie windykacyjne trochę trwało, ale suma summarum w 95% pieniądze odzyskane.

5,0 rating
15 czerwca 2019

Jak Ultimatum zaczyna pytać o dłużnika to wszyscy mają przerąbane i zaczynają inaczej myśleć. Można śmiało korzystać z ich usług windykacyjnych, sama korzystałam i w porządeczku było.

Halina

Znaleźli dłużnika w ciągu tygodnia gdzie my męczyliśmy się pół roku i bez skutecznie

5,0 rating
14 czerwca 2019

Nie ma potrzeby wpłacania opłaty wstępnej – tak, to prawda, że tak jest w Ultimatum. Korzystała nasza firma 2 razy i 2 razy sukces już nie mówię że załatwili wszystko w trymiga.

Zdzisława

Usługi windykacyjne na wysokim poziomie w atrakcyjnej ofercie cenowej.

5,0 rating
14 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna w kraju. Doskonali detektywi o czym przekonali się dłużnicy już nie raz.

Hieronim

Bardzo dziękuję za trud, który został włożony w moje postępowanie windykacyjne. Polecam wszystkim kancelarię ULTIMATUM !!!!!

5,0 rating
13 czerwca 2019

Wszystkie etapy postępowania przebiegły bez zastrzeżeń. Firma windykacyjne wg mnie jak najbardziej godna polecenia.

Pelagiusz

Nie było problemów przy ściąganiu długu

4,0 rating
12 czerwca 2019

Nasza spółka bardzo dziękuję za to co dla nas zrobiliście Kancelario Ultimatum. POLECAMY WAS!!!

Felicjan

Kancelaria Ultimatum umie doprowadzić do końca nawet najtrudniejszą sprawę na korzyść klienta, więc ogromny plus.

5,0 rating
11 czerwca 2019

Polecam za uczciwość i szybkość w działaniu. Rzetelna firma ze skutecznym nastawieniem na wynik jakim jest odzyskanie długu dla klienta.

Eudoksja

Kancelaria Ultimatum to bardzo solidny partner biznesowy

5,0 rating
10 czerwca 2019

Korzystałem 2 razy z usług Kancelarii Ultimatum i było ok, a na dodatek wywiązują się ze spraw przed terminem, więc duży plus za podgonienie czasowe.

Gerard

Dziękuję firmie KANCELARIA ULTIMATUM z całego serca i polecam wszystkim - OPINIA POZYTYWNA

5,0 rating
30 marca 2019

Kancelario Ultimatum muszę powiedzieć oficjalnie, że dzięki Wam moja czwarta sprawa z dłużnikiem zakończyła się ogromnym powodzeniem

Antoni

Kancelaria Ultimatum jest godna polecenia i nic tego nie zmieni. Pieniądze za alimenty wywalczone błyskawicznie. Dziękuję

5,0 rating
29 marca 2019

Szczerze to nie wiem jak się odwdzięczyć Kancelarii Ultimatum gdyż odzyskali bardzo duży dług już praktycznie prawie nie do ściągnięcia przez problematycznego mojego byłego męża, który okazał się finalnie krętaczem tzw. oszustem finansowym.

Barbara

KANCELARIA ULTIMATUM nie pobiera opłat startowych za co megaśny plus dla nich 🙂

5,0 rating
28 marca 2019

U mnie był całkowity brak kosztów wstępnych, swoją dolę pobrali dopiero po sfinalizowaniu postępowania windykacyjnego jak i samej sprawy sądowej – rzecz jasna sprawa z dłużnikiem pozytywnie uwieńczona sukcesem.

Kacper

Pieniądze odzyskane to jeden plus, ale dodatkowo nasza firma dzięki kancelarii Ultimatum dostała na konto odsetki za zwłokę czasową od zadłużonej osoby

5,0 rating
27 marca 2019

Kancelaria Ultimatum działa na poziomie Europejskim, dlatego jestemy maksymalnie zadowoleni i usatysfakcjonowani ponieważ dłużnik oddał pieniądze z odsetkami. Polecam i pozdrawiam Panów z Ultimatum.

Michał

W niespełna cztery miesiące pieniądze odzyskane, nie pobierają pieniędzy za analizę i weryfikację sprawy czyli nigdy nie mamy nic do stracenia decydując się właśnie na nich

4,0 rating
26 marca 2019

Również potwierdzam wszystkie pozostałe opinie tj. Kancelaria Ultimatum to najwybitniejsza firma windykacyjna w całej Europie. Zaległe pieniądze od niesłownego kontrahenta odzyskali w 4 miesiące za co duży plus.

Wojciech

Pomogli naszej rodzinie wyjść z problemów finansowych, które zgotował nam oszust finansowy

5,0 rating
25 marca 2019

Omawiana firma windykacyjna Kancelaria Ultimatum zmierzająca się na co dzień z oszustami finansowymi o nazwie zajęła się dosłownie wszystkimi rzeczami związanymi z odzyskaniem długu, nie było łatwo, ale dali radę. Polecam i gratuluje wytrwałości w dążeniu do celu, widać że jesteście w branży prawie dwie dekady.

Jakub

Jak dłużnik dostał pismo gdzie nadawcą była Kancelaria Ultimatum już mu nie było do śmiechu

5,0 rating
24 marca 2019

Dłużnik jak spojrzał na pismo od kancelarii Ultimatum sam osobiście zadał pytanie gdzie ma przelać pieniądze żeby rozliczyć się czyli Kancelaria Ultimatum działa maksymalnie profesjonalnie i co ważniejsze skutecznie.

Szymon

Polecam ich usługi, korzystałem 3 razy i było zawsze wszystko maksymalnie zorganizowane

5,0 rating
23 marca 2019

Jako wieloletni klient korzystający z z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jesteście godni zaufania i warci polecenia bez znaczenia na wysokość kwoty o jaką walczycie.

Wojciech

Maksimum wdzięczności dla kancelarii Ultimatum

5,0 rating
22 marca 2019

W naszym przypadku Kancelaria Ultimatum dług odzyskała za bardzo symboliczną prowizję adekwatnie do gabarytu problemu jaki mieliśmy dzięki dłużnikowi.

Mateusz

Polecamy kancelarię Ultimatum za pomoc w walce z dłużnikami, którzy w finale okazali się zwykłymi oszustami

4,0 rating
21 marca 2019

Razem z mężem od samego początku wiedzieliśmy, że można powierzyć Kancelarii Ultimatum sprawę windykacyjną i ani trochę nie myliliśmy się. Znakomici fachowcy mający własne zaplecze i rzetelnych prawników.

Blanka

Nie mam nic im do zarzucenia - Kancelaria Ultimatum opinie pozytywne ma nie bez byle powodu

5,0 rating
20 marca 2019

U mnie finalnie satysfakcja była na najwyższym poziomie gdyż pomogli mi dosłownie ze wszystkimi bolączkami związanymi z ogromnym zobowiązaniem ze strony dłużnika, któremu nie spieszyło się z uregulowaniem zaległych należności.

Kacper

Zadowoleni z usług firmy ULTIMATUM, kancelaria wie co robi i to bardzo dobrze

1,0 rating
19 marca 2019

Osobiście jestem bardzo wdzięczny wraz z naszą całą firmą za solidność, uczciwość oraz profesjonalne podejście do tematu związanego z odzyskaniem naszych pieniędzy.

Kamil

Polecam ludzi reprezentujących biuro KANCELARIA ULTIMATUM

3,0 rating
18 marca 2019

Niezmiernie jestem wdzięczny za to, że potrafiliście załatwić wszystko bez zbędnego angażowania mnie za co jestem wdzięczny i rekomenduję Wasze usługi rodzinie i znajomym.

Franciszek

Odzyskane środki finansowe naszej firmy

5,0 rating
17 marca 2019

W naszym przypadku załatwienie sprawy włącznie z postępowaniem w sądzie zajęło niecałe cztery miesiące i można rzecz że jest to idealny wyznacznik z jaką skutecznością i szybkością windykuje KANCELARIA ULTIMATUM i dopiero człowieka olśniewa, że te opinie nie biorą się znikąd.

Filip

Świetna jest Kancelaria Ultimatum, a ich ogromnym atutem jest to, że kompleksowo świadczą wszelakie usługi windykacyjne

5,0 rating
16 marca 2019

Szczerze pragnę bardzo podziękować za pozbycie się oszusta-dłużnika i wyrazić uznanie za pełen profesjonalizm w moim procesie odszkodowawczym

Krzysztof

Jestem Wam bardzo wdzięczny kancelario Ultimatum za wytrwałość w walce z moim dłużnikiem

5,0 rating
15 marca 2019

Profesjonalne podejście do sprawy było niezbędnym aspektem całościowego postępowania windykacyjnego, które dzięki Was skończyło się z wielkim powodzeniem. Super robota Panowie!

Tomas

Duży plus dla ULTIMATUM za świetny kontakt z klientem

5,0 rating
14 marca 2019

Znają się na rzeczy w Kancelarii Ultimatum i nie sposób tego nie zawuważyć -można to zobaczyć m. in. po rekomendacjach klientów z całej Polski za co chwała im, u mnie spisali się na 5 gwiazdek.

Hanna

Mały procent biorą od wygranej sprawy

5,0 rating
13 marca 2019

Zaproponowali klarowną i jasną umowę gdzie jak ją zobaczyliśmy nie sposób było nie zgodzić się – finalnie dogadaliśmy się z uśmiechem na mej twarzy. Po zakończeniu postępowania prowadzonego przez kancelarię Ultimatum nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam, bo to super firma.

Zuzanna

Kancelaria Ultimatum wygrała dla nas trzy sprawy bez sprawy sądowej

5,0 rating
12 marca 2019

U nas 3 sprawy z dłużnikami, którzy nie chcieli zwrócić pieniędzy obyły się bez ingerencji sądu, więc zaoszczędziliśmy pieniądze, dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum, nie ma to tamto – znają się na windykacji bardzo dobrze.

Arletta

Rewelacyjna współpraca, nie pobierają zaliczek, więc szczęście w szczęściu 🙂

5,0 rating
11 marca 2019

Jasne zasady proponuje biuro ULTIMATUM i już od 1-ego dnia współpracy stąd Kancelaria Ultimatum opinie ma bardzo dobre włącznie z moją ponieważ bardzo mi pomogli!!!

Zyta

Konkretna firma windykacyjna jakich mało w kraju

5,0 rating
10 marca 2019

W firmie, która zwie się Kancelaria Ultimatum zaproponowali rozwiązanie i wszystkich sprawach sądowych mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jestem usatysfakcjonowany na maxa, nie mam żadnych obiekcji co do działań tejże firmy 🙂

Godfryd

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE BEZ OWIJANIA W BAWEŁNĘ

5,0 rating
9 marca 2019

Majątek zadłużonej osoby odnaleziony w 2 tygodnie, a może i krócej – KANCELARIA ULTIMATUM odzyskała wszystko co do złotówki i to się nazywa prawdziwa pomoc prawna.

Marcjanna

Przetestowałem ich kompetencje i wyszło, że są nie do "przebicia" przez firmy konkurencyjne

5,0 rating
8 marca 2019

Przekazałem kancelarii Ultimatum parę spraw windykacyjnych i z wszystkimi sobie poradzili doskonale – kwestia czasu, ale mogą ogarnąć każdą sprawę związaną z długami, wystarczy tylko mieć dokumenty i opisać dokładnie sprawę. Dostają ode mnie 5 gwiazdek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alwin

Bardzo, ale to bardzo POZYTYWNA ocena o kancelarii Ultimatum

5,0 rating
7 marca 2019

Kancelaria Ultimatum udzieliła poradę prawną za darmo, więc ogromny atut tejże kancelarii za chęć pomocy ze strony firmy Ultimatum stąd nie dali mi wyboru i nie mogę dać im innej oceny niż 5/5 🙂 Dziękuję i POLECAM !!!!!

Nastia

Pozytywne zaskoczenie - wdzięczna będę do końca życia

5,0 rating
6 marca 2019

Zbierałam pieniądze na firmę windykacyjną 2 miesiąc, aż poszłam do kancelarii Ultimatum tylko zapytać – udałam się po poradę i okazało się, że weryfikują spray zupełnie za darmo, ale jak mi Pan powiedział, że podejmują się zleceń bez opłat wstępnych osłupiałam ze szczęścia. Od razu dałam im dokumenty, a 3 miesiące później miałam pieniądze na koncie gdzie borykałam się z problemem rok………….. więc sami widzicie, że człowiek zanim nie spróbuje nie ma co się bać i narzekać.

Dagna

Kancelaria Ultimatum OPINIE i ode mnie dostanie wzorową za to że jak inni mówili, że się nie da to Panowie z kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości zadania i pomogli mi uzyskać pieniądze w trymiga

5,0 rating
5 marca 2019

Osobiście miałem szansę korzystać aż siedem razy z usługi firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum i śmiało możemy rekomendować ich usługi – można bez wahania korzystać z ich usług.

Hermina

Wykaraskała mnie Kancelaria Ultimatum z finansowego bagna

5,0 rating
4 marca 2019

Przez dłużnika sam wpadłem w długi gdyż oskubał mnie skubaniec na 290 tys. zł aż spółkę musieliśmy zlikwidować……….., ale wzięłem się w garść, spłaciłem swoje długi, ale dłużnika dalej „wisiał” mi z odsetkami 310 tysięcy złotych i żadna firma nie chciała ze mną nawiązać współpracy………… oprócz kancelarii Ultimatum, która dała sobie i mi szanse, która okazała się owocna gdyż w 8 miesiącach i dziesiątkami złożonych pism do sądu wygraliśmy sprawę i dłużnik musiał wziąć kredyt żeby mnie spłacić. Wszystko wróciło do normy. Reasumując jest to jedyna normalna (nie pazerna) kancelaria windykacyjna, która zechciała mi pomóc. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!

Gerwazy

W błyskawicznym tempie odzyskali pieniądze od mego dłużnika

5,0 rating
3 marca 2019

Nadzwyczaj sprawnie i rzeczowo Kancelaria Ultimatum zajęła się przekazaną sprawą i już nie mam problemów finansowych, bo nie mam dłużnika – odzyskali dług, który ciągnął się latami, teraz jestem wolny. Dziękuję niezmiennie i daje obowiązkowo 5 dużych gwiazdek.

Salomon

Polecam jak najbardziej i jednocześnie chciałam pozdrowić 🙂

5,0 rating
2 marca 2019

Dzięki sprawnej i fachowej pomocy biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum cały dług został odzyskany z wielkim sukcesem. Dodam jeszcze tylko, że nie pobierają zaliczek, opłat wstępnych, startowych czy jak by inaczej nie nazwać to nie biorą na początku nic, jak będzie niepowodzenie to też nic się nie płaci, dopiero jak będzie sukces to parę % się im „odpala” jestem bardzo zadowolona!

Daniela

Polecam w 100% usługi świadczone przez Warszawskie biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
1 marca 2019

Nigdy mnie nie zawiedli choć współpracujemy ze sobą 12 lat, układ jest prosty, daje im namiar na dłużnika i kwotę do wyegzekwowania tzn. dokumentację przekazują, oni kompletują dokumenty i bez znaczenia gdzie jest dłużnik to ściągają z niego co do złotówki – uczciwy układ, który przetrwał przez ponad dekadę.

Łucja

Najlepsze biuro windykacyjne na świecie

5,0 rating
24 lutego 2019

Polecam wszystkim firmom, spółkom, zakładom produkcyjnym i przedsiębiorstwom usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum ponieważ ktoś kto jest w podobnej sytuacji jak my byliśmy jest to ostatnia deska ratunku.

Michał

Kancelaria Ultimatum OPINIE u nas ma wyśmienite za to że pomogli nam odzyskać kupę kasy

5,0 rating
24 lutego 2019

Znajomy powiedział mi o firmie, która nazywa się Kancelaria Ultimatum i w przeciągu 4 tygodni odzyskali kasę, a prowizja nie była duża wręcz znikoma. Polecamy i na pewno jak będzie taka potrzeba skorzystamy ponownie z ich usług, bo nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.

Miron

Każdy klient biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum powie to samo - nie ma lepszego biura windykacyjnego 🙂

4,0 rating
24 lutego 2019

Dłużnik unikał kontaktu, oszukiwał nas, przedstawiał fałszywe dokumenty, a później zapadł się pod ziemie i szukaliśmy jego rok czasu bez skutku… Zgłosiliśmy się do Kancelaria Ultimatum ponieważ nie ma tam opłat startowych, a nie mieliśmy na naprawdę pieniędzy na takie przedsięwzięcie i finalnie ściągnęli dług tzn. Kancelaria Ultimatum ściągnęła.

Norbert

KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
24 lutego 2019

Mieliśmy trudna sprawę z dłużnikiem, umówił się z naszą spółką na systematyczną i cykliczną spłatę, a następnie nie dotrzymywał słowa. Czekaliśmy, czekaliśmy i dalej czekaliśmy, aż w końcu przestał się odzywać – byliśmy bezradni. Nasz kontrahent, który miał podobny problem polecił nam firmę Kancelaria Ultimatum i po kontakcie z tą kancelarią było już tylko z górki. Pieniądze może nie były odzyskane z dnia na dzień, ale po 2 miesiącach i spłatach w ratach całość długu była wyegzekwowana – wróciła cała kwota do nas na konto.

MiloTrox

Kancelaria Ultimatum jest nie do zastapienia

5,0 rating
24 lutego 2019

Kontakt z obsługą jest dużym atutem, dodatkowym plusem jest to że co tydzień wysyłają raport mailowo lub jak chcemy to dzwonią i mówią na czym sprawa stoi wtedy wiadomo rzecz jasna że coś robią w naszym interesie – nie wygląda to tak że się daje im sprawę i tylko czeka tylko cały czas próbują odzyskać pieniądze. Polecamy

Gabriel

Polecam 100% skuteczności w naszym przypadku

5,0 rating
24 lutego 2019

Z 3 sprawami poradzili sobie w trymiga i zobaczymy jak ostatnia sprawa im pójdzie, ale jesteśmy spokojni i wiemy że jest to niezastąpiona firma na miarę XXI wieku, która nie tylko windykuje, ale także potrafi zrozumieć oszukane osoby.

Karol

Super firma i 5 gwiazdek obowiązkowo dajemy

5,0 rating
24 lutego 2019

Generalnie współpracujemy z kancelarią Ultimatum kilka dobrych lat i oceniamy finalnie ich pracę na duży plus, skutecznie windykują nawet najbardziej kombinatorskich dłużników. Solidna firma, która potrafi zrobić naprawdę dużo w imieniu klienta.

Michałkowicze

Polecamy zespół Kancelaria Ultimatum, który naprawdę umie odzyskać pieniądze i to w bardzo szybkim czasie

5,0 rating
24 lutego 2019

3 długi spłacił dłużnik w całości i o 4 jeszcze KANCELARIA ULTIMATUM walczy. Atutem jest to, że nie trzeba mieć pieniędzy żeby do nich zgłosić dłużnika – tak, to prawda, przetestowaliśmy ich i nie mamy zarzutów. Bardzo dobre biuro windykacyjne.

Oliwier

Firma windykacyjna, która nie zna granic - potrafią zadziałać skutecznie!!!

5,0 rating
24 lutego 2019

Kilka lat temu zleciłem 2 sprawy do ściągnięcia kancelarii Ultimatum, zadłużona firma była oporna, myśleli że „upiecze” się im i nie będą musieli płacić,
ale definitywnie mylili się. Kancelaria Ultimatum poradziła sobie szybko i sprawnie z bardzo trudnym dłużnikiem. Polecam ich usługi w 100%

Zakład wulkanizacyjny z Koszalina

Nasza firma jest bardzo zadowolona ze współpracy - Kancelaria Ultimatum pokazała, że się da zrobić wszystko, wystarczy taktycznie do każdej spawy podejść

5,0 rating
24 lutego 2019

Środki finansowe zaczęły „wchodzić” na nasze konto w sprawach, które dawno spisaliśmy na straty. Bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani z usług jakie świadczy Kancelaria Ultimatum i nic tego nie zmieni.

Monika z Globalex Transport

Kancelaria Ultimatum OPINIE W NASZEJ FIRMIE MA WZOROWĄ i możemy śmiało polecić ich usługi!

5,0 rating
24 lutego 2019

Na pewno efektywnie ściągają pieniądze od dłużnika i zadłużona osoba zwróci zawsze wszystko to co powinna.

Dominik

Rekomenduję usługi biura Kancelaria Ultimatum ponieważ pomogli mi 2 razy z dłużnikiem

5,0 rating
24 lutego 2019

Nawet nie trzeba się fatygować do ich siedzimy tylko wystarczy napisać wszystko mailowo ewentualnie dosłać listownie i Kancelaria Ultimatum później sama kompletuje dokumenty. Cały dług ściągnięty w 2 miesiące gdzie inni kazali czekać rok.

Julian

Profesjonalna i co ważniejsze solidna firma, która nie rzuca słów na wiatr

5,0 rating
24 lutego 2019

Błyskawicznie odzyskali nasze pieniądze, a próbowały już wcześniej 4 inne firmy z Krakowa i Szczecina. Z kontrahentem dalej współpracuje, a nawet oni przekazują sprawy do firmy Ultimatum jak mają dłużnika – widać że zrozumieli swój błąd i że Kancelaria Ultimatum odzyskuje kasę a nie tylko gada jak inne firemki.

Leon

Jak dłużnicy słyszą "KANCELARIA ULTIMATUM" to z miejsca oddają pieniądze i sami się proszą o numer konta do zwrotu

4,0 rating
24 lutego 2019

Osobiście współpracuje z firmą nazywającą się Kancelaria Ultimatum już od ok 10 lat. Są efektywni i czasami odzyskują pieniądze w 2 miesiące, ale finalnie skuteczni. Odzyskali pieniądze od moich kilku dłużników w Toruniu, Bełchatowie i Przemyślu. Pewna i solidna firma 🙂

Mikołaj

Brawurowo ściągnięta kasa od oszukańczego dłużnika

5,0 rating
24 lutego 2019

Dałem im na próbę 2 sprawy i wszystko ściągnięte przed czasem. Kancelaria Ultimatum z tego co wiem to około 15 lat jest na rynku, więc wiedzą jak podejść do niemalże każdej sprawy z zamkniętymi oczami.

Szymon

4 spawy załatwione sukcesem, dzięki kancelarii Ultimatum, a 5-ta sprawa jest w trakcie

5,0 rating
24 lutego 2019

Konkretnie widać że Panowie z kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy, gdyż przekazałem im kilka spraw do windykacji i 4 na 5 sfinalizowali przed czasem, a jedna jest w toku, bo dłużnik to skończony krętacz nie mający majątku i ciągle ucieka/przemieszcza się… Ogólnie daje 5 gwiazdek dla firmy Kancelaria Ultimatum – są godnymi partnerami w biznesie.

Kacper

Polecam biuro ściągające długi Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
24 lutego 2019

Przedstawiciele firmy Kancelaria Ultimatum przyjechali do mnie na spotkanie, przedstawili możliwości i warianty związane z odzyskaniem długu. Zaryzykowałem i opłaciło się – dług ściągnięty w kilka tygodni od przekazania dokumentów.

Mietek

Obsługują klientów prywatnych i biznesowych

5,0 rating
24 lutego 2019

Prowadzę mały biznes i nie stać mnie na utworzenie działu windykacyjnego, a specyfika firmy jest taka że dłużnicy byli, są i będą. Idealnym rozwiązaniem było posilenie się usługami firmy Ultimatum, która bez najmniejszych opóźnień odzyskałą dług i moja firma odzyskała płynność finansową.

Tobiasz

Mała kwota, ale nie powiedzieli NIE tylko sumiennie pomogli

5,0 rating
24 lutego 2019

Może i dług nie był duży, ale w okresie zimowym każda złotówka się przyda w naszym przedsiębiorstwie. Mają dobrych windykatorów i prawników – więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne. Super załatwili sprawę, za co dziękuję !!!!!!!!!!!!!!

Maja

Korzystałem 3 razy prywatnie z ich usług i raz w firmie - poradzili sobie za każdym razem fenomenalnie ze ściągnięciem pieniędzy

5,0 rating
24 lutego 2019

U mnie branży transportowe opóźnienia z opłatami to norma, ale też są jakieś granice – miałem sprawę na 14 000 zł zleciłem ja do kancelarii Ultimatum i po miesiącu miałem przelew na koncie. Jaki morał? Potrafią w ULTIMATUM konkretnie zmobilizować dłużnika.

Michał

Mają świetny zespół prawników w ULTIMATUM

5,0 rating
24 lutego 2019

Polecam miałem jedna sprawę na 25000 zł poprzednia firma nie poradziła sobie, a ja tylko płaciłem miesięczne abonamenty za nic… natomiast Kancelaria Ultimatum jak zajęła się dłużnikiem to już nie miał lekko i chciał czy nie chciał bym zmuszony prawnie do rozliczenia się z naszą firmą.

Heneso

Są efektywni jeśli chodzi o kwestie windykacyjne

5,0 rating
24 lutego 2019

Mogę polecić z czystym sumieniem biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM opinie mają świetne i nie działają od wczoraj, następnego dłużnika tez im przekaże ponieważ w naszej spółce co chwila komuś nie specjalnie zależy z rozliczaniem się.

Olek

Nie pobierają zaliczek

5,0 rating
24 lutego 2019

Zgłosiłem się do kancelarii Ultimatum i może nie odzyskałem pieniędzy od razu, ale wystarczyło im dać miesiąc czasu na sumienną i uczciwą pracę związaną z dotarciem do dłużnika, a pieniądze lada chwila wpłynęły na konto. Dodatkowym atutem jaki oferuje Kancelaria Ultimatum to fakt, iż nie pobierają opłat wstępnych.

Antoś z Sosnowca

Wszystko szybko i sprawnie załatwiła Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
24 lutego 2019

Jakiś czas temu chciałem raz na zawsze pozbyć się nerwów i postanowiłem sprzedać dług, natrafiłem na firmę Kancelaria Ultimatum, która z chęcią pomogła mi w uporaniu się z moimi problemami. Szybciej odzyskałem pieniądze niż przewidywałem. Dziękuję 🙂

Mirek

Kancelaria Ultimatum to solidne biuro windykacyjne na które zawsze można liczyć!!!

5,0 rating
24 lutego 2019

Jak inne firmy zajmowały się długiem nie było kolorowo… pieniędzy nie zobaczyłem ani razu, a nawet musiałem dokładać do tego biznesu, wpłacałem spore zaliczki na sąd i windykatorów, których defacto nie było, pracownicy wysyłali tylko upomnienia do zadłużonej osoby, totalne zero interwencji terenowej, chociaż dokładnie wiedziałem gdzie nasz dłużnik obecnie znajduje się. Kancelaria Ultimatum załatwiła praktycznie sprawę z miejsca i powiedzieli że jak ktoś wie jak to zrobić to wcale nie było to trudne. Pieniądze wróciły na konto.

Marian

Bardzo wysoka jakość świadczonych usług obowiązuje w kancelarii Ultimatum, więc za to niepodważalny plus

5,0 rating
24 lutego 2019

Naszym nieszczęsnym i zakłamanym dłużnikiem zajmowały się już dwie pseudo firmy z Poznania i Łodzi – wszędzie kazali tylko czekać, a Kancelaria Ultimatum sama z siebie zajęła się naszym długiem i to bardzo solidnie ponieważ zmotywowali dłużnika do spłaty długu bez zbędnego sądzenia się.

Grażyna

Polecam firmę Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
24 lutego 2019

Obsługują klientów z całego kraju i nie trzeba do nich jeździć tylko wszystko zdalnie można załatwić. Ja jestem z okolić Sopotu i nie było problemu z komunikacją.

Kuba

Bez zastrzeżeń - Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z dłużnikiem

5,0 rating
24 lutego 2019

Poprzednicy który opiniowali mają rację ponieważ muszę przyznać, że mimo dużego oporu naszego dłużnika (sprawa związane z udzieloną pożyczką zabezpieczoną wekslem) udało się ściągnąć cały dług przez kancelarię Ultimatum. I muszę powiedzieć, że nie warto było tak długo zwlekać z przekazaniem sprawy firmie windykacyjnej. Fachowo załatwili sprawę. Można sprawdzić ich stronę kancelariaultimatum.pl

Marxoes

Znakomite wyczucie na rynku windykacyjnym

5,0 rating
24 lutego 2019

Bez zbędnego gadania Kancelaria Ultimatum wzięła się za naszą sprawę i ściągnęła z kontrahenta część długu w 3 tygodnie i resztę na drodze sądowej. W 4 miesiące cała kwota wróciła do nas na konto.

Julia

Polecam firmę windykacyjną Kancelaria Ultimatum jako profesjonalnego partnera do współpracy we współczesnym biznesie

5,0 rating
24 lutego 2019

U mnie wyglądało to tak, że w zleconej przeze mnie sprawie podjęto ekspresowe i namacalne działania mające na celu odzyskać moje pieniądze. Fachowy z kancelarii Ultimatum zweryfikowali stan majątku dłużnika i w całości odzyskali moje należności.

Janex

Wszystkie pieniądze odzyskane od dłużnika i to jest dla mnie najważniejsze

5,0 rating
17 stycznia 2019

Naprawdę warto podjąć współpracę z kancelarią Ultimatum – nie wiem jakich oni metod używają, ale są niezwykle skuteczni. Polecam ich usługi !!!!!

PAULINA

Wszystko przebiegło sprawnie i szybko i konkretnie i dziękuję!

5,0 rating
17 stycznia 2019

Szybkie podejście do każdej sprawy windykacyjnej. Obsługa bardzo miła. Polecam tą Kancelarie Ultimatum ponieważ są to zawodowcy z krwi i kości.

LILIANNA

Mogę polecić firmę Ultimatum i dać 5 gwiazdek ponieważ już zdążyli mi w życiu pomóc za co bardzo dziękuje

5,0 rating
17 stycznia 2019

Całkowity brak opłaty wstępnej to dla mnie duży plus, jedynie prowizja od egzekwowanej kwoty jest wynagrodzeniem dla Ultimatum. Szybkie rozwiązanie sprawy, dobry kontakt – nic dodać nic ująć, po prostu najlepsze biuro windykacyjne.

JOANNA

Szczerze polecam agentów windykacyjnych z Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Zakończenie dla mnie najlepsze z możliwych, jestem przeogromnie wdzięczna za pomoc w tak ciężkiej sytuacji i chwili dla mnie. Pomogli mi bez chwili namysłu za co bardzo dziękuję z perspektywy czasu.

KINGA

W mocnym skrócie - kontakt bezproblemowy, cały proces windykacyjny został mi świetnie wyjaśniony

5,0 rating
17 stycznia 2019

Prawnik w Kancelarii Ultimatum bardzo skuteczny, majątek dłużnika „prześwietlony” ekspresowo. Powiem szczerze że nie spodziewałam się takiej skuteczności, jestem zdumiona i pozytywnie zaskoczona z działań przeprowadzonych przez firmę Ultimatum.

ANASTAZJA

Moja sprawa załatwiona wzorowo. Prowizja od całości myślę że dość uczciwa 🙂

5,0 rating
17 stycznia 2019

Szybko sprawnie i skutecznie, wszelkie doświadczenia z kancelarią ULTIMATUM były wyłącznie pozytywne – w przeciwieństwie do nieudolnej i bardzo niekompetentnej konkurencji. Bardzo polecam firmę Ultimatum.

Anonymous

Szybkie rozwiązanie sprawy, dobry kontakt, dlatego 5 gwiazdek ode mnie dostaje kancelaria Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Brak opłaty wstępnej, jedynie prowizja od egzekwowanej kwoty to dla mnie największy plus i to właśnie on mnie skusił na wypróbowanie usług firmy Kancelaria Ultimatum i jestem bardzo zadowolona.

KAJA

Łatwy kontakt, szybka i skuteczna konsultacja - tak w skrócie można opisać kancelarię Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Porady prawne na najwyższym poziomie, udzielane w przystępny sposób, z troską o dobro klienta i godnym podziwu zaangażowaniem.

ŁUCJA

Kancelaria Ultimatum to profesjonalizm w każdym calu

5,0 rating
17 stycznia 2019

Pomogli mi już wielokrotnie z kontrahentami, którzy migali się od zapłacenia za zlecenie. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Polecam firmę Kancelaria Ultimatum.

WERONIKA

Polecam firmę Ultimatum! Świetna kancelaria dla każdej osoby i firmy. Skuteczna!!!!!

4,0 rating
17 stycznia 2019

Sześć na sześć postępowań zakończyło się szczęśliwym finałem tzn. odzyskaniem długu i to w pełni. Wierzę, że z każdą kolejną tak samo będzie. Polecam! Na pewno jeszcze skorzystam o ile będzie taka konieczność.

MAGDALENA

Kancelaria Ultimatum oferuje profesjonalne podejście do wszystkich spraw, fachowa pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania współpracy

5,0 rating
17 stycznia 2019

Polecam kancelarię Ultimatum, bardzo dobra firma. Ogromny plus za stały kontakt i fachowe podejście do tematu w każdym przypadku. Spisaliście się na 5 dużych gwiazdek!

AGATA

Dziękuję i polecam Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Genialna firma windykacyjna! W Kancelarii Ultimatum poprowadzili moją sprawę do końca z pozytywnym skutkiem. Polecam firmę!!!

KAROLINA

Mogę polecić każdej osobie i firmie kancelarię Ultimatum ponieważ przetestowałam na własnej skórze skuteczność ich działań

5,0 rating
17 stycznia 2019

Niezwykle niska prowizja adekwatnie do konkurencyjnych firm, bardzo dobry niemalże wzorowy kontakt i ogromne zaangażowanie ze strony prowadzącego. Będę dalej polecać znajomym. Dostajecie ode mnie 5 gwiazdek 🙂 Pozdrawiam

MARTYNA

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum to najlepsi fachowcy w swoim fachu z jakimi miałam przyjemność pracować

4,0 rating
17 stycznia 2019

Bardzo dobrze znana mi i moim znajomym Kancelaria Ultimatum zatrudnia uczciwych prawników z kulturalnym i rzetelnym podejściem do interesantów. Obsługują klientów z całej Polski. Ja z nimi załatwiałam wszystko mailowo. Cała procedura trwałą 6 tygodni. Polecam Ultimatum!!!

Wieloletnia wierna Klientka

Po działaniach Kancelarii Ultimatum sam zadzwonił do mnie i poprosił o numer konta do spłaty

5,0 rating
17 stycznia 2019

Miłe podejście do klienta i zaangażowanie to atuty tej Kancelarii Ultimatum. Potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi o kwestie prawne podczas egzekwowania długu. Dług w pełni ściągnięty. Kancelaria godna zaufania. Polecam w 100% ich usługi.

MILENA

Kilka lat temu skorzystałam z usług kancelarii Ultimatum i było ok

5,0 rating
17 stycznia 2019

Osobiście jestem pielęgniarką i na procedurach sądowych się nie znam ani trochę, a moja sprawa wymagała podejścia profesjonalnego i znajomości prawa, a nie gdybania i podejrzewania. Firma Ultimatum zajęła się bardzo dokładnie i skrupulatnie z satysfakcjonującym wynikiem dla mnie w postaci otrzymania przelewu od dłużnika.

HELENA

Mają ciekawe rozwiązania usprawniające ściąganie długów

5,0 rating
17 stycznia 2019

Dbają o interesy wszystkich osób, które zgłoszą się do Ultimatum po pomoc. U mnie było tak, że zajęli się wszystkim od kompletacji dokumentów po reprezentacje w sądzie. Super kancelaria.

EMILIA

Panowie z Kancelarii Ultimatum rozumieją problemy swoich Klientów

5,0 rating
17 stycznia 2019

Moi drodzy jeżeli chcecie odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika, to kancelaria Ultimatum jest idealnym rozwiązaniem – wiem ponieważ sama korzystałam raz z ich usług i naprawdę fachowa robota. Jestem zadowolona i usług tej firmy.

WIKTORIA

Odzyskałam pieniądze, dzięki temu biurze windykacyjnemu szybciej, niż myślałam - teraz dzięki Ultimatum wychodzę na prostą

5,0 rating
17 stycznia 2019

W Kancelarii Ultimatum znają się na rzeczy – bardzo dobra firma windykacyjna z Warszawy. Pomogli mi i mojej firmie, a w finale wygrałam sprawę. Profesjonalne i fachowe podejście do problemu, a nie tyto obiecywanie i czekanie. Polecam

NATALIA

Polecam firmę Ultimatum wszystkim pragnącym odzyskać to co im się należy!

5,0 rating
17 stycznia 2019

Sprawa w naszej firmie nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiedliśmy się i tym razem. Korzystaliśmy 4 razy i zawsze byliśmy zadowoleni.

OLIWIA

Kancelaria Ultimatum bardzo mi pomogła! Mają super podejście do klienta - naprawdę bardzo gorąco polecam właśnie to biuro windykacyjne a nie żadne inne

5,0 rating
17 stycznia 2019

Pomogli mi w 100% uporać się z dłużnikiem i to za połowę stawki, którą konkurencyjna firma z proponowała, więc szybko, sprawnie i najważniejsze, że pieniądze na konto wróciły.

ALEKSANDRA

Polecam

5,0 rating
17 stycznia 2019

Z całego serca polecam kancelarię Ultimatum jeżeli ktoś potrzebuje fachowej porady. U mnie spisali się znakomicie i odzyskali cały dług! Polecam, bo warto!!!

MARIA

Sprawdzona firma, można korzystać - sama korzystałam z ich usług 2 razy

5,0 rating
17 stycznia 2019

Szybko i sprawnie, a zaznaczam że sprawa nie należała do najłatwiejszych pod wieloma względami, ale Kancelaria Ultimatum sobie poradziła i to najważniejsze dla mnie

ALICJA

Profesjonalizm, zaangażowanie i ekspresowe działanie

5,0 rating
17 stycznia 2019

Fachowe i indywidualne podejście do wszystkich klientów.

AMELIA

Rzetelna firma potrafiąca sprostać trudnym sprawom

5,0 rating
17 stycznia 2019

Dzięki Kancelarii Ultimatum została sprawa wygrana, pieniądze odzyskanie, oszczędziłam mnóstwo czasu w zamian za stosunkowo niewielki procent od otrzymanej na końcu kwoty. Szybko działają i o wszystkim na bieżąco informują.

HANNA

Polecam kancelarię Ultimatum - ma naprawdę korzystną umowę i są skuteczni

5,0 rating
17 stycznia 2019

Bezproblemowy kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, pełne zaangażowanie w sprawy klienta oraz bardzo miła atmosfera spotkań i rozmów. Nie zauważyłam problemów czy niedociągnięć związanych z świadczonymi usługami kancelarii Ultimatum, więc mogę powiedzieć, że firma godna mej osoby.

MAJA

W Kancelarii Ultimatum brak jest opłaty początkowej - jedynie % od prowizji i to niewielki

5,0 rating
17 stycznia 2019

Pracownicy firmy znają się na odzyskiwaniu długów. Skuteczność oczywiście bardzo wysoka, jestem zadowolona z podjętej współpracy. Dłużnik namierzony przez nich w 2 tygodnie, a ja sama rok się męczyłam bez skutku.

LENA

Pozytywny finał postępowania windykacyjnego

4,0 rating
17 stycznia 2019

Moja sprawa była poprowadzona przez Kancelaria Ultimatum sprawnie choć w sądzie się przeciągnęło do pół roku co prawda wina dłużnika bo się tamci odwoływali. Sprawa zakończona sukcesem.

ZOFIA

Pozytywna opinia od zadowolonej klientki

5,0 rating
17 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum pomimo, iż miałam dużo pytań przed rozpoczęciem sprawy i odpowiedziała mi na wszystkie moje pytania, na wstępie nie pobrali w ogóle kosztów, co było miłym zaskoczeniem bo w innej firmie adwokat chciał 2000 zł na samym wstępie.

ZUZANNA

Pełen profesjonalizm

5,0 rating
17 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum angażuje się w sprawę klienta. Dla mnie piątka z dużym plusem – podejście w pełni satysfakcjonujące i pozytywne zakończenie sprawy windykacyjnej.

JULIA

Wszystko zapłacił (oddał) dłużnik

5,0 rating
17 stycznia 2019

Skorzystałem z usług Kancelarii Ultimatum pierwszy raz i to w sumie nie w za wielkiej sprawie z polecenia kolegi, ale nie żałuję ponieważ mają ludzkie podejście do tematu i Kancelarii Ultimatum ma brak dodatkowych kosztów windykacji.

DAWID

Bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Szybkość i skuteczność w postępowaniu z dłużnikiem okazał się największym atutem Kancelarii Ultimatum.

OSKAR

Szybka i konkretna pomoc windykacyjna

4,0 rating
17 stycznia 2019

Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem od samego początku współpracy. Dają radę!

TYMOTEUSZ

Kancelaria Ultimatum bardzo mi pomogła uporać się z dłużnikiem

5,0 rating
17 stycznia 2019

Samemu z pewnością nie byłbym w stanie odzyskać tych środków. W agencji pracuje zespół profesjonalistów którzy razem potrafią zdziałać cuda. Dziękuję

IGNACY

Usługi na miarę XXI wieku - Polecam!

5,0 rating
17 stycznia 2019

przystałem z usług po raz drugi, tym razem sprawa była nieco trudniejsza i bardziej skomplikowane aczkolwiek po batalii z dłużnikiem odzyskaliśmy całość środków.

ALAN

Fachowa i miła obsługa

5,0 rating
17 stycznia 2019

Szkoda tracić nerwy na próbę odzyskania środków na własną rękę – lepiej udać się do Kancelarii Ultimatum i oni za nas wszystko ogarną.

OLIWIER

Mała prowizja od wygranej sprawy

5,0 rating
17 stycznia 2019

Dobry kontakt i ogromne zaangażowanie ze strony prowadzącego sprawę. Będę dalej polecać znajomym Kancelarię Ultimatum, która dostaje ode mnie 5 gwiazdek.

TYMON

Jasne warunki współpracy

4,0 rating
17 stycznia 2019

Korzystny % od kwoty windykacji i szybkie rozwiązanie problemów z dłużnikiem, więc nie omieszkam dać ocenę niższą nić 5 gwiazdek.

MIŁOSZ

Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Zrażony wcześniejszymi kancelariami zajmującymi się windykacją trafiłem do firmy Ultimatum. Osoba zajmująca się moją sprawą od razu wydawała się zdecydowanie bardziej kompetentna od wcześniej odwiedzonych konkurencyjnych biur windykacyjnych.

MAKSYMILIAN

Jesteście niesamowici! Szczerze polecam Wasze usługi!

5,0 rating
17 stycznia 2019

Początkowo straciłem już jakąkolwiek nadzieję na odzyskanie pieniędzy od dłużnika i się poddałem, po kontakcie z kancelarią Ultimatum moje nastawienie zmieniło się o 180 stopni. Po 3-ech miesiącach sprawa została rozwiązana a pieniądze udało się odzyskać w całości.

BARTOSZ

Jestem usatysfakcjonowany

5,0 rating
17 stycznia 2019

Żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku. Nie pobierają dużo za ściągnięcie długu.

MATEUSZ

Pomoc przy kwestiach związanych z długiem za alimenty

3,0 rating
17 stycznia 2019

Znaleźli mojego byłego i doprowadzili ze wziął kredyt, bo nikt ze znajomych nie chciał dać mu nawet 1 złotówki do pożyczenia i finalnie dzięki Kancelarii Ultimatum spłacił mój były cały dług.

HANNA

Profesjonalne biuro windykacyjne godne polecenia

5,0 rating
17 stycznia 2019

Sprawa była mega trudna i wymagająca wiele pracy i doświadczenia, ale Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z dłużnikiem bez zająknięcia się.

NIKODEM

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Do tej pory jestem zszokowany bo próbowałam odzyskać pieniądze na własną rękę od dobrych kilku miesięcy a tutaj proszę… Żałuję tylko ze dopiero po takim czasie zdecydowałem się powierzyć sprawę kancelarii Ultimatum.

LEON

Brak opłat wstępnych

4,0 rating
17 stycznia 2019

Pieniądze odzyskane w niecały miesiąc – nie spodziewałem się czegoś takiego 🙂 Duży plus dla Kancelarii Ultimatum.

PIOTR

Nie jestem w stanie napisać złego słowa na tę kancelarię

5,0 rating
17 stycznia 2019

Konkretna firma i konkretni ludzie. Świetne, rzeczowe i fachowe podejście do tematu windykacji. Jasne i klarowne zasady współpracy.

WIKTOR

Szybko i bezproblemowo

5,0 rating
17 stycznia 2019

Świetna kancelaria! Poprowadzili moją sprawę do końca z pozytywnym skutkiem. Dziękuję i polecam!!!

STANISŁAW

Super sprawne załatwienie sprawy związanej z długiem krajowym

5,0 rating
17 stycznia 2019

Plus za cierpliwość ze strony doradców – odpowiedzieli na każde moje pytanie.

MARCEL

Bardzo miłe i indywidualne podejście do klienta

5,0 rating
17 stycznia 2019

Z usług Kancelarii Ultimatum korzystałem już parę razy i za każdym razem nie mam nic negatywnego do zarzucenia

MICHAŁ

Współpraca na najwyższym poziomie

3,0 rating
17 stycznia 2019

Nigdy nie podejrzewałem, że mój kontrahent odda mi całość pieniędzy za zlecenie. Dziękuję Kancelarii Ultimatum gdyż zajęło im to nieco ponad 4 tygodnie, więc relatywnie szybko załatwili dłużnika.

ADAM

Niezawodne osoby pracują w Ultimatum

5,0 rating
17 stycznia 2019

Super Kancelaria. Fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony. POLECAM

KACPER

Kancelaria Ultimatum to świetna i profesjonalna firma. Polecam!!!

5,0 rating
17 stycznia 2019

Bardzo profesjonalna firma, kontakt mailowy na wysokim poziomie, ale ważne że są skuteczni. W 2 miesiące odzyskali cały dług. Zachęcam do skorzystania z usług firmy Ultimatum.

WOJCIECH

Niezwykle skuteczne biuro windykacyjne

5,0 rating
17 stycznia 2019

Ekspresowe tempo załatwiania spraw na drodze sądowej.

MIKOŁAJ

Pieniądze odzyskane w niecałe 3 miesiąca

5,0 rating
17 stycznia 2019

Niby 3 miesiące czekania, ale to tak naprawdę nic przy tym ile nerwów, czasu i zdrowia straciłam gdy chciałam je odzyskać sama od mojego dłużnika!

ALEKSANDER

Polecam z całego serca

5,0 rating
17 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum to fachowa, rzeczowa i konkretna obsługa.

FILIP

Dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę

5,0 rating
17 stycznia 2019

Firma Ultimatum jest godna zaufania! Nie ma co się sugerować jakimiś fałszywymi, negatywnymi opiniami. Kancelaria Ultimatum odzyskała od moich dłużników blisko 300 000 zł.

FRANCISZEK

Rzetelna firma pozytywnie odbierana przez moją osobę

5,0 rating
17 stycznia 2019

Dzięki kancelarii Ultimatum udało się odzyskać pieniądze od pewnej firmy. Nie wiem czy ktoś inny potrafiłby to rozwiązać, a ja sam szczerze wątpiłem w powodzenie.

SZYMON

Bez zastrzeżeń

5,0 rating
17 stycznia 2019

Polecam Kancelarię Ultimatum! Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Pomogli mi już wielokrotnie odzyskać dług.

JAN

Szczerze polecam

5,0 rating
17 stycznia 2019

Rekomenduję firmę Ultimatum innym osobom, bardzo dobra kancelaria. Duży plus za stały kontakt i fachowe podejście do tematu.

JAKUB

POLECAM

5,0 rating
17 stycznia 2019

Dziękuję za profesjonalną oraz fachową obsługę!

ANTONI

Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych. Bezproblemowy kontakt. Zdecydowanie polecam.

3,0 rating
13 stycznia 2019

Niezwykle dobra i fachowa obsługa wszystkich klientów kancelarii Ultimatum, pełen profesjonalizm, zawsze pracownicy biura windykacyjnego Ultimatum byli do mojej dyspozycji, wszystko na bieżąco przekazywane mailowo i telefonicznie, dzięki czemu cały czas miałem kontrolę nad tym co się robią i kiedy pieniądze odzyskam. Zawsze w sytuacjach wątpliwych służyli pomocą i dobrą radą. Rekomenduje firmę Ultimatum!!!

Artur

W firmie Kancelaria Ultimatum pracują sami "rekiny windykacji" i potrafią znaleźć dłużnika nawet na drugim końcu świata

4,0 rating
12 stycznia 2019

Znakomita kancelaria Ultimatum około 10 razy w naszej firmie pomagali nam uporać się z niefrasobliwymi dłużnikami, którym tak naprawdę nie zależało na nic i nie obchodziło ich czy będą mieli sprawę w sądzie czy nie bo mieli tyle długu że to nie robiło żadnej różnicy dla nich, ale Kancelaria Ultimatum potrafiła namówić ich do zrobienia wyjątku i uregulowania długu z naszą firmą, więc spisali się lepiej niż najlepiej. Szybko nam pomogli i wygraliśmy mnóstwo spraw, dzięki pomocy właśnie tej profesjonalnej kancelarii windykacyjnej z Warszawy, która nigdy nie widzi problemu tylko rozwiązuje wszystkie trudne sprawy.

Inez

Niepowtarzalna Kancelaria Ultimatum opinie od zarania dziejów zbiera tak dobre, że żadna inna firma windykacyjna nie osiągnie takiego wyniku

5,0 rating
10 stycznia 2019

Pomogli mi w problemie związanym z opłaceniem wszystkich faktur przez kontrahenta, który z nami od wielu lat pracował, ale jak syn przejął „pałeczkę” w firmie i ojciec przestał kontrolować wydatki to tak samo przestały być opłacane terminowo faktury. Na sam koniec drań zamknął działalność i bym nieuchwytny – mając zległość ponad 150 tysięcy złotych każdy byłby mało kontaktowy. Bez naszej ingerencji Kancelaria Ultimatum opinie zebrała o dłużniku i okazało się z dnia na dzień, że nie tylko u nas ma zadłużenie. Sprawa została zgłoszona przez Kancelarię Ultimatum na drogę sądową i niby wszystko trwało 2 lata to i tak jesteśmy zadowoleni z prac, dlatego że pobrali tylko parę % wynagrodzenia czyli nas ta zabawa dużo nie kosztowała. Sami i tak byśmy nie odzyskali długu, więc wg nas nie ma lepszej firmy windykacyjnej obsługującej tak fachowymi metodami osoby prywatne, spółki i mniejsze firmy, a także przedsiębiorstwa z całego kraju pomagając odzyskać długi za nierozliczone faktury czy też rachunki. Polecamy!!!

Katarzyna z Pruszkowa

Umowa najmu lokalu była, a wynajmujący lokator nie płacił 3 miesiące za czynsz dobrze że od wielu lat znam Kancelaria Ultimatum opinie mam dobre o nich wręcz najlepsze to długo się nie zastanawiałem i zadzwoniłem do nich

5,0 rating
18 grudnia 2018

Zaczęło się niewinne – przyszedł Pan i chciał wynająć mieszkanie, którego jestem właściciel, wpłacił 3000 kaucje i powinien mi płacić czynsz 2000 i płacił… 1 miesiąc! Potem tylko obiecywał, ale nie przejmowałem się bo miałem kaucję, ale z braku czasu uciekło mi pół roku i zorientowałem się, że facet zalega mi około 8000 zł, pojechałem a tam sąsiadka mówi, że wyprowadził się 2 dni temu. Myślałem, że już po mnie i po pieniądzach, ale Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą i pomogła mi uporać się z dłużnikiem wcześniej namierzając jego personalia – facet wmawiał że nie było umowy najmy lokalu, ale pechowo wyszło dla niego że się podpisał pod umową. Dziękuję Kancelario Ultimatum

Tymek

Kancelaria Ultimatum pomogła mi w sprawach alimentcyjnych

4,0 rating
15 grudnia 2018

Miałam przez dłuższy czas problemy z alimentami, których prawie nie otrzymywałam od byłego męża, które przeznaczone są na wydatki dla dziecka i walczyłam z moim byłym dłuższy czas bezskutecznie dopiero jak usłyszałam o firmie Kancelaria Ultimatum i zgłosiłam się do nich to sprawa ruszyła, a ona sam zaczął płacić. Pomogli mi także w odzyskaniu kasy za zaległe alimenty. Godni polecenia!

Zuzanna83490

Polecam Kancelaria Ultimatum opinie oczywiście pozytywną dostają ode mnie

5,0 rating
15 listopada 2018

Jestem bardzo wdzięczny firmie Kancelaria Ultimatum reprezentowaną przez p. Marcin Protaziński i Kniaziewski z Warszawy, którzy bez wahania podejmują się najtrudniejszych spraw bez znaczenia na wartość długu. Gorąco zachęcam do korzystania z ich usług.

Antoni90242

Super firma

5,0 rating
30 września 2018

Rzetelna kancelaria obsługująca klientów z całej polski.

Karolina

Pozytywna opinia

5,0 rating
30 września 2018

Kancelaria Ultimatum to bardzo solidny partner w biznesie.

Hurtownia

Świetne biuro windykykacyjne

5,0 rating
30 września 2018

Firma godna zaufania. Polecam!

Adam

opinie o kancelaria ultimatum

5,0 rating
8 lipca 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Mateusz

Zjawiskowa firma

1,0 rating
15 maja 2018

Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna gdyż byłam na rozeznaniu w mieście i każdy mówił, że się nie da albo na wstęp 1000 zł i nie dają gwarancji, a w Ultimatum podjęli się zająć sprawą i nie chcieli ani złotówki na starcie, bo wiedzieli że i tak wygrają sprawę 🙂 Dziękuję i na pewno wrócę jak będzie kolejny delikwent uchylający się od obowiązku oddania pieniędzy.

Julia94835

Kancelaria Ultimatum Marcin Protaziński Warszawa opinie

5,0 rating
15 lutego 2018

Opinie o Kancelaria Ultimatum z naszej strony są jak najbardziej wiarygodnym czynnikiem jeśli chodzi o wiarygodność recenzji gdyż na nasza spółka jest wieloletnim Klientem firmy Ultimatum z Warszawy i nigdy nie mieliśmy z nimi problemu, a wręcz przeciwnie – jesteśmy zadowoleni z świadczonych przez w/w firmę usług i nie zamierzamy z nich przestać korzystać.

TorexPol715492

Świetna współpraca jeśli mowa o windykację z Kancelaria Ultimatum

3,0 rating
15 stycznia 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest pozytywna i oprócz perfekcyjnie wykonywanej roboty analizuje i weryfikuje sprawy całkowicie za darmo czyli nie ma opcji że coś będzie nie tak. Osobiście polecam i w imieniu moich znajomych też rekomenduję z ich strony Kancelarię Ultimatum z Warszawy, mnie obsługiwał panowie Jacyk oraz Protaziński – obu jestem bardzo wdzięczna.

Zofia320489

Jestem zadowolony z świadczonych przez Kancelaria Ultimatum usług windykacyjnych

5,0 rating
18 grudnia 2017

Ultimatum to marka w sobie – nic dodać nic ująć. Odzyskali cały dług 2 razy szybciej niż sami deklarowali i 10 razy szybciej niż inne firmy deklarowały, więc czegóż chcieć więcej, tylko brać i korzystać z usług windykacyjnych tejże Kancelarii Wierzytelności o nazwie Ultimatum.

Jakub32809

Polecam w 100% firmę windykującą długi KANCELARIA ULTIMATUM, która nie tylko obiecuje, ale także rozumie klienta i dąży do celu bez obaw o przeciwności

5,0 rating
10 lipca 2017

Omawiana na tej stronie z opiniami Kancelaria Ultimatum ma jednoznacznie oznajmiające o efektywności z jaką się poruszają po świecie windykacji należności, gdzie nie tylko liczy się spryt i wiedza, ale także doświadczenie, znajomości i wyczucie dłużnika. Znakomita firma odzyskująca należności, którą z całego serca polecam.

Maja983876

Zadowolony Klient z Warszawy

5,0 rating
22 stycznia 2017

Pan Nurowicz reprezentujący firmę Kancelaria Ultimatum doskonale już mnie zna ponieważ od groma razy zgłaszałem się do niego po pomoc, której nigdy mi nie odmówił.

Hanna832092

Kancelaria Ultimatum obsługuje osoby i firmy z całego kraju

5,0 rating
11 sierpnia 2016

Kiedyś myślałam, że Kancelaria Ultimatum załatwia sprawy z dłużnikami tylko w stolicy, ale sama korzystam z ich usług jak się dowiedziałam, że obsługują kontrahentów z całego kraju.

Lena302921

Polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ pomogła mi 3 razy ze stu procentowym sukcesem

1,0 rating
8 sierpnia 2016

Firma godna polecenia!!! Nie tylko obsługują sprawy na duże kwoty, ale można już dzwonić i pytać czy się podejmą sprawy już za kilka tysięcy długu. Gromkie brawa dla pana Marcina Protazińskiego, który wielokrotnie wybawił mnie z tarapatów finansowych.

Alicja39202047

Bardzo skuteczna firma windykacyjna

5,0 rating
5 maja 2016

Opinia o Kancelarii Ultimatum z moich ust nie „wypłynie” inna niż PERFEKCJONIŚCI GODNI POLECENIA !!!!!!!!!!! Pomogli mi 1 raz, ale tak istotny był to jeden raz, że naprawdę nigdy nie pójdę do innej firmy walczyć z dłużnikiem niż do Ultimatum. Super jesteście!

Maria324467843

Pozytywna opinia

5,0 rating
1 grudnia 2015

Tutaj jest bez znaczenia czy Twój dłużnik ma mały dług czy duże zobowiązanie finansowe to zawsze bezpłatnie zweryfikują każdą sprawę. U mnie było tak, że sprawdzili wszystkie dokumenty związane z długiem i całą tą sprawą, a po tygodniu odezwali się do mnie mailowo, że zbadali sprawę i odzyskali dług – cała sprawa odbyła się zdalnie (kurier, poczta mailowa), co zaoszczędziło sporo kasy. Rekomenduję tą firmę każdej osobie!!!

Amelia8938525

opinia o kancelaria ultimatum

5,0 rating
24 października 2015

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Bartosz

Potwierdzam, że Kancelaria Ultimatum to świetny gracz na rynku windykacji i oszuści nie mają z nimi szans

5,0 rating
14 marca 2015

Żaden oszust finansowy nie ma najmniejszych szans z działaniami i techniakami stosowanymi przez Kancelarię Ultimatum z Warszawy, dlatego coraz bardziej boją się oszuści tzw. dłużnicy i tym samym wyplewia takie osoby Kancelaria Ultimatum. Polecam, korzystałam.

Oliwia0839210

Opinie o Kancelaria Wierzytelności Ultimatum Marcin Protaziński i Kniaziewski

5,0 rating
15 października 2014

Chwała Panu, że mi zesłał takich cudotwórców pomagających odzyskać pieniądze, które w głębi duszy spisało się już na straty. Dziękuję i polecam!!!

Szymon89202478

Usługi na wysokim poziomie, niskie koszta uzyskania przez Kancelarię Ultimatum długu

3,0 rating
19 września 2014

Bardzo uczciwe osoby pracując w Kancelarii Ultimatum i niosą pomoc bez znaczenia na wielkość długu czy proces jaki musi się odbyć, aby odzyskać dług. Polecam każdemu w potrzebie.

Jan98390

Kancelaria Ultimatum opinie

5,0 rating
15 listopada 2013

Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście do wszystkich klientów bez znaczenia na miejsce zamieszkania i status społeczny. Ja jestem zwykłym człowiekiem, a pomogli mi jak prezydentowi, dlatego jestem zadowolony i bez hamulców mogę śmiało polecać gdyż za kilka % wartości długu odzyskali wszystko co było można plus odsetki, dlatego Kancelaria Ultimatum u mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Kacper80320825

Polecam Kancelarię Ultimatum opinia wzorowa

5,0 rating
15 lipca 2013

Bez zastrzeżeń i uwag. Wykonali swoją robotę jak trzeba – dług odzyskany. Wszystko ok i na pewno polecam z czystym sumieniem.

Aleksande89320

Bez zaliczek i opłat wstępnych

5,0 rating
15 stycznia 2012

Z usług kancelarii Ultimatum korzystałem już kilka razy i ani razu nic złego tej firmie nie mam do zarzucenia. Profesjonaliści i nie wstydzą się tego, że są najlepsi na rynku windykacji.

Tomasz893202

Szybka i miła obsługa w Ultimatum

5,0 rating
15 maja 2011

Duży plus za stanowczość ze strony doradców oraz pomoc i wytłumaczenie wszystkiego – wyjaśnili mi trudną terminologię i odpowiedzieli na każde zadane przeze mnie pytanie.

Tobiasz932974

Spisali się na medal

5,0 rating
15 lutego 2011

Pomogli mi okiełznać dłużnika, który myślał że jest nie do pokonania. Kancelaria Ultimatum to gracz na rynku warty uwagi – mają biuro od przeszło 15 lat, więc i na pewno doświadczenia sporo się nazbierało.

Mirek3894984

Super firma na miarę europejskich standardów

2,0 rating
15 grudnia 2010

Kancelaria Ultimatum zna się na finansach, windykacji, psychologii, prawie i wszystkich innych trudnych dziecinach w których odnaleźć się mogą nieliczni.

Mariusz9043084

Korzystałem 3 razy i stwierdzam, że można korzystać

5,0 rating
15 maja 2009

Obym nie musiała już sądzić się z dłużnikami, ale jak do tego dojdzie to na pewno do Was zgłoszę się.

Tobiasz32982

Najlepsze opinie Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
15 października 2008

Ogromnie mi pomogli jak 10 naszych kontrahentów z którymi współpracowaliśmy od przeszło 15 lat zwlekało lub opóźniali się z opłaceniem należności za towar (nierozliczone faktury), aż przestali telefon odbierać, ale na całe szczęście że Kancelaria Ultimatum konkretnie zadziałała i odzyskała dług.

Mateusz804324

Firma windykacyjna na miarę XXI wieku pomagająca, a nie tylko kasująca klienta

5,0 rating
15 kwietnia 2008

Mieliśmy ogromne szczęście, że poznaliśmy Kancelarię Ultimatum gdyż gdyby nie oni bylibyśmy gdzieś na oko 200-300 tys. w „plecy” bo nikt nie chciał się podjąć takiej sprawy tylko Ultimatum powiedzieli TAK, które utrwaliło mi się na długo w pamięci. Super firma, świetni pracownicy! To jest to czego długo szukałem.

Mikołaj90304

Genialne rozwiązania z sektora windykacyjnego, które przyspieszają działania mające na celu odzyskać dług

5,0 rating
15 września 2007

W Kancelarii Ultimatum kontakt z klientem trzeba przyznać że jest na najwyższym poziomie – wszelakie wątpliwości były od razu sprostowane, jestem na prawdę bardzo zadowolona z usług, które świadczy firma Ultimatum tępiąca oszustów finansowych.

Zadowolona klienta z Wrocławia

Oszuści i dłużnicy chowają się jak słyszą słowo Ultimatum i nic dziwnego 🙂

5,0 rating
15 marca 2007

Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre nie tylko za wieloletnie działania z dużymi graczami, ale także za kompleksową obsługę do której możemy zaliczyć np. kompletacje dokumentów, odnajdywanie zadłużonej osoby która ucieka przed uregulowaniem należności finansowych.

Wojciech3207459

Kancelaria Ultimatum z pozytywnymi opiniami jest na pewno warta uwagi

5,0 rating
15 sierpnia 2006

Polecam wszystkie usługi Kancelarii Ultimatum ponieważ mimo, iż miałem dużą wręcz niekończącą się ilość zapytań, chciałem omówić wszystko przed rozpoczęciem działań i sprostała moim oczekiwaniom w 100% – wytłumaczyli wszystko najlepiej jak tylko się dało, oczywiście dług odzyskany.

Tymoteusz8940

Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre za ciężką pracę przez wiele lat

5,0 rating
15 lutego 2006

Klienci Kancelarii Ultimatum dobrze wiedzą, że są to profesjonaliści z krwi i kości warci ocenienia na 5 gwiazdek z plusem. Wzorowo wywiązują się z powierzonych im zadań bez znaczenia na poziom złożoności problemu jaki im się powierza. Polecam

Jablexor

Kancelaria wierzytelności Ultimatum Protaziński Jacyk Warszawa

5,0 rating
15 lipca 2005

Nie pobierają zaliczek, opłat wstępnych czy innych należności na starcie za zajęcie się sprawą – u mnie taki atut wpłynął na to, że zdecydowałem się właśnie na nich, bo nie miałem pieniędzy żeby na początku zapłacić jak to inne firmy praktykują. Pieniądze błyskawicznie odzyskali. Dziękuję za wszystko!!!

Stanisław39032

Żaden dłużnik czy oszust finansowy nie uniknie sprawiedliwości, którą wyznacza i ustanawia Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
15 stycznia 2005

Trzeba przyznać, że Panowie z Kancelarii Ultimatum działają sprawnie pod kątem szybkości jak i tym, że mają bardzo dużo wygranych spraw, co świadczy o profesjonalizmie i stanowczości, której w tej branży nie może zabraknąć. Świetna robota 🙂

Piotr28080845

Średnia końcowa ocena jaka wyszła z wszystkich zostawionych głosów w Kancelaria Ultimatum opinie

4.4
4,4 rating
4.4 z 5 ocen (na podstawie 576 ocen)
Znakomite opinie74%
Bardzo dobre8%
Zadowalające6%
Mizerne7%
Słabe5%

Kategoria: Windykacja
Adres: Warszawa

Dział obsługi Klienta
605 448 944

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 0:00-0:00
Wtorek: 0:00-0:00
Środa: 0:00-0:00
Czwartek: 0:00-0:00
Piątek: 0:00-0:00
Sobota: 0:00-0:00
Niedziela: Zamknięte

605 448 944

www.KancelariaUltimatum.pl

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 15290 votes
Brand Name
Kancelaria Ultimatum ⭐
Product Name
Opinie o Kancelaria Ultimatum ⭐ Odzyskiwanie Długów


Kancelaria Ultimatum


Kancelaria Ultimatum w Oferteo.pl