UWAGA na portal-konsumenta.pl (ip: 104.24.102.191) prowadzony przez Andrzeja Czachor ul. Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole nip: 7542503379 mail: [email protected] tel. 77 54493333 również prowadzi serwis: airmax.pl, operatorzy.net.pl portal-konsumenta.pl – UWAGA OSZUST PROWADZI PORTAL!!!

Jedna z opinii na temat airmax.pl oraz portal-konsumenta.pl

Postaram się opisać jak wygląda mechanizm oszustwa. Osobiście piszę anonimowo, tylko dlatego, że bardzo mocno została moja rodzina zaatakowana. (i nie tylko moja proponuję pogogolwac i poczytać opinie poszkodowanych osób przez portal-konsumenta.pl oraz airmax.pl ).

Nie mam obaw przed podzieleniem się tą opinią, ponieważ wiele osób doświadczyło podobnych sytuacji. Wszystko zaczyna się w momencie, gdy otrzymają już pieniądze, ale nagle przestają reagować na nasze pytania dotyczące problemów z internetem czy możliwości komunikowania się na forach. Zamiast pomagać, atakują nas bardzo agresywnie i wydają groźby. Zachowują się niczym bandyci, używając wulgarnego języka i strasząc drastycznymi karami finansowymi, które rzekomo nas spotkają. To stały schemat, o czym świadczy coraz więcej podobnych wpisów.

Nierzadko negatywne opinie znikają z internetu. Jest powszechnie wiadome, że oszustom zależy na dobrym wizerunku, dlatego Pan Czachor używa różnych sposobów, aby zwalczyć negatywne recenzje. Choć sami zrezygnowaliśmy z odzyskania utraconych pieniędzy, postanawiam to opisać, aby ostrzec innych przed wpadnięciem w tę samą pułapkę.

Firma działa jak większość w latach 90-tych, nie informując o wszystkich dodatkowych opłatach, takich jak np. opłata za utrzymanie łącza. Dodatkowo, jakość internetu pozostawia wiele do życzenia, szczególnie gdy próbuję ściągnąć większe pliki (mam na myśli około 6 GB), wtedy blokują mi prędkość ściągania do 512 kb/s na kolejne 24h! Gdy zgłaszam reklamacje, sprawa zostaje przekazywana do „działu technicznego”, a obsługa pozostawia wiele do życzenia. Niestety, gdy zadaję za dużo pytań, ustawiają swój telefon na głośnomówiący, co utrudnia prowadzenie rozmowy, gdyż słyszę swój głos w słuchawce.

Cena za usługi jest wygórowana, zwłaszcza w porównaniu do dzisiejszych standardów. Dodatkowo, nieustannie pojawiają się problemy z anteną do odbioru sygnału i inne kłopoty techniczne. Mógłbym wymieniać kolejne problemy, ale szkoda na to czasu.

Po dwóch latach współpracy zdecydowałem się złożyć wypowiedzenie umowy. Miałbym jeszcze porównanie, gdyż przez kilkanaście lat współpracowałem z pewną firmą w Opolu (świadomie nie wymieniam nazwy, aby uniknąć jakiejkolwiek reklamy) i byłem zaskoczony, że takie firmy wciąż działają w Polsce, choć myślę, że ich dni są policzone. Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam tej firmy. Jeśli macie inną alternatywę na internet, zdecydowanie warto przemyśleć sprawę przed podpisaniem umowy z tą firmą.

Summary
product image
Author Rating
1stargraygraygraygray
Aggregate Rating
1 based on 5132 votes
Brand Name
Airmax internet
Product Name
Airmax internet opinie airmax.pl


Kancelaria Ultimatum


Kancelaria Ultimatum w Oferteo.pl